Andke nõu

Tere,,

Kiire küsimus teile kõigile.. nimelt.. asi on selles, et hakkasin hiljuti tuttava soovitusel suhtlema ühe inimesega,, no tundus täitsa tore ja sõbralik inimene olema, kuid selgus, et ta on Jehoova tunnistaja,,, seega,, nüüd surub ta mulle kogu seda maailmavaadet ja usku peale,, üritan inimesega viisakalt rääkida, et ei tänan.. ma ei soovi seda.. aga no ta jätkab ikka oma juttu.. rahu ei anna :D seega.. on kellelgi nendega kogemusi ja kokkupuuteid ? kuidas nendest vabaneda ? jutust nad aru ei saa.. igaljuhul :)

Re: Andke nõu

Tere.

Tundub, et see käib kahjuks Jehoova tunnistajaks olemise juurde, et oma usku niimoodi häälekalt levitatakse. Kui sa tunned, et see usk kindlasti sinu jaoks ei ole, tundub mulle põhiline variant (esimesena muidugi tasub väga konkreetselt selgeks teha, et see sulle ei sobi ja soovid suhelda nii, et usuteemat ei puuduta) suhtlus lõpetada. Muidugi pole seda hea tunne teha, eriti kui inimene on muidu tore, aga tihti on see ainus võimalus. Tean ka juhtumeid, kus ühe pere liikmedki on pidanud seetõttu suhtlemise lõpetama, et näiteks vanem on Jehoova tunnistajatega liitunud ja surub seda nii peale, samas laps ei taha seda omaks võtta.

Kindlameelsust otsuste tegemisel!

Re: Andke nõu

Eile rääkisime pikalt sellest,, ja arvasin, et tegin asja selgeks. aga ei,, täna hommikul hakkas jälle oma juraga peale.. nähtavasti ei jõudnud kohale. aga küll ma ta paika panen.. Kutsus mind eile kuskile nende kogunemispaika.., et tule sinna ja mis iganes veel.. kõik toredad inimesed.. no anna abi,, kui ma sinna ka läheks siis sealt enam ära ei lasta.. siis teevad juba kogu meeskonnaga ajupesu :D seega jah.. küll ma ära lahendan selle asja :) Tänud teile :)
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”