Re: Lastekaitse ei kaitse lapsi

asi oli selles, et ma postitasin fbki ühe pildi ja seal pildi peal polnud mitte kui midagi vägivaldset vaid oli sõna allahu akbar ja järgmine päev koolis kutsuti psühiaater jne viidi politseiga ära ja arvati ma ei teagi mida ja teine asi on see, et ma elan oma isaga kahe toalises majas kus on minu arust väga hea olla ja pole ülsde väike, aga lastekaitse jaoks on see väike nad isegi ei tea seaduseid.

Kui keegi arvab midagi valesti sinust, siis lihtsalt rahulikult seleta, mis tegelikult on. Mõista ka neid, et neil see valearusaam tekkida võib.

Lastekaitse ei taha sind isast lahku ajada. Kui nad leiavad, et sul kodus ei ole head tingimused, siis nad töötavad sinu huvides. Kui asi lihtsalt ja ainult ruumi kitsuses, siis vaevalt, et seepärast vanemast lahutavad. Suhtle nendega, räägi lastekaitsele oma muredest ja kartustest.
"Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"/
"Õnne võib leida ka kõige pimedamal ajal, selleks tuleb vaid õnnelik olla"

No siis alahhu akbar! See on kõigest teatud jälgijate ja rassi Jumal, kes kõike enamasti õhkida armastavad. Probleem peab olema sügavam ja pead olema varem silma paistnud kas tagasihoidlikuse või üli aktiivsuse poolest, seega kuna elad vaid isaga elavad vanemad lahus, see võib olla piisav. Sama son kummaline jh, et politsei kui võimuorgan tegeleb pisiasjadega, kuigi probleemide ennetus eoses on oluline, tundub kogu tegevus naeruväärne. Sellest imagost on kahju, aga usun, et sulle tahetaks eparimat ja sa ei pruugi seda ise algul mõista, kuid kui on teisiti kasuta oma sõnaõigust, ole nii palju üle kui saad ja ära võta südamesse.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Loodan, et mulle järgi ei tulda :D sama sõna ju. See järgi tulemine oli mingil muul põhjusel ja sulle ei pruugita tõde näidata, anda. Nii kiiresti kui järgmine päev need asjad ei käi, nad ei saa lubagi nii kiiresti. Sind viidi koolist mingil muul põhjusel või ennetusel, kuna kool sinu kohustus. Sinuga juhtub vaid parim, kinnita seda endale iga päevaselt ja kõik saab korda.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”