Vihkan venda

Mu vend koguaeg terroriseerib mind koguaeg. Ma lihtsalt ei oska enam. Kui ma sellest kellegile rääkinud olen, siis nad ei usu mind sest ma ei oska neile näiteid tuua. Ma lihtsalt ei oska seda seletada aga iga kord kui ma pean mõne näite tooma siis mu pea on lihtsalt tühi, ma nagu ei mäleta. Ma ei tea kas see on sellepärast, et see juhtub nii tihti või on see tõesti kuidagi mu psüühikale hakanud. Ühesõnaga. Minu vend: isekas, vägivaldne, kergesti ärrituv, ropp. Minu elu suurimaks probleemiks on see, et pean temaga tuba jagama. Jah, ikka veel. Saan varsti juba 14 aga jagan oma noorema vennaga tuba. Ja see on väga piinarikas, sest tänu sellele räägib ta avalikult minu isiklikemast muredest ja probleemidest (umbes, et kui karvane ta kust kohast on jne). Lisaks on ta nagu mainitud väga ropp. Ja just selles s*** mõttes. Ta teeb nagu koguaeg selliseid rõvedaid nalju. Mitte, et ta ainult räägib vaid ka nagu reaalselt teeb **seda. Näiteks temonstreeris ta alles ühe sõbra ees jope varrukaga kuidas see olwvalt minu teadagi-mis-asi ja kuidas ta sinna käe sisse paneb ning kuidas ta sealt prillikarbi välja võttis mis pidanuks siis olema kellegi p**nis mis k*ppimise ajal mulle sisse jäi. Mul oli lihtsalt nii piinlik. Ta on minust 2 aastat noorem ning ma lihtsalt ei saa aru kust ta selliseid asju võtab. Ning kui panna see, et ta on vägivaldne kokku selle eelmise teemaga siis... Ma pole seda mitte mitte kellegile rääkinud aga kord oma ühe sõbraga hoidsid nad mind kinni ja põhimõtteliselt tõmbasid mult püksid alla. Asi muidugi jäi katki sellega, et suutsin end lahti rabeleda aga siiski... Ta on üldse väga vägivaldne ja kergesti ärrituv. Ning kuna ka väga väga isekas siis kannatann ma väga tihedalt tema nö vihahoogude all. Ta lihtsalt ei saa aru nii lihtsatest asjadest, et teistel inimestel on ka tunded ning, et me oleme temaga sama võrdsed. Me üldse kakleme väga palju. Ja mitte nii nagu enamik kes te seda teksti loete. Me nagu reaalselt sakutame, tirime ja peksame üksteist. Enamik põhjusteks ongi need sammused ärritumised ja vihahood. Ja ta on mind nii palju avalikult häbistanud. Ma ei julge üldse kedagi külla kutsuda, sest ta tuleb alati kiusama ja roppu juttu ajama ja.. Ta lihtsalt ei jäta rahule. Ta on mulle teiste eest näkku sülitanud, jalga taha pannud niiet ma lendasin kõigi ees uperkuuti ja sõimanud mind valju häälega litsiks. Mul on lihtsalt nii häbi. Ükskord klassiõde ütles koolis nii poolkogemata, et mul on kõige hullem vend üldse. Seda oli lihtsalt nii valus kuulata. Sest see oli osati tõsi, kuid siiski on ta ju minu vend ja kuidas ta sai nii öelda. Ma lihtsalt ei suuda enam, ma ei jaksa enam koguaeg nutta. Mu vanemad ei saa ka aru. Nad lihtsalt keelavad aga sellest ei ole ju kasu. Ma tean, et see kõik ei kõla üldse hullult aga ma lihtsalt ei oska seda seletada. See on nii keeruline ja üle mõistuse ning jälle on mu pea tühi. Ei mäleta. Midagi oleks mul nagu veel öelda aga ei mäleta. Palun aidake, mida ma tegema peaksin? Ma ei saa isegi kuhugile psühholoogi poole pöörduda sest need on meie pere (minu jaoks veel eriti aga kui ma ka kuhugi läheks siis ma kindlasti sellest oma vanematele ei räägiks) jaoks liiga kallid. Mul ei ole mitte kellegi poole pöörduda. Keegi lihtsalt ei mõista mind. Isegi vanaema armastab teda rohkem. See kõlab küll ülepaisutatuna aga kui ma teda külastan, isegi koos perega. Siis ta koguaeg räägib kui hea poiss ta on jne... Aga siis kui ta kellegil midagi teha palub olen mina ikka see kes jookseb ja teeb. Olen ma nüüd nii väga süüdi, et olen tüdruk, ega jaksa maal puid lõhkuda. Mu vend käib tema juures üldse ainult selle pärast, et tal on jube nunnu kassipoeg ja tööd teeb ka ainult raha pärast. Aga kui vanaema helistab pole ta nõus isegi vastu võtma. Nagu öeldaksegi: näeb seda mida tahab näha. Okei olengi siia vist liiga kaua lobisema jäänud aga vähemalt sain end tühjaks räägitud. See on kõik mis mul pähe praegu tuleb, seda kõike on veel, väga väga palju aga nagu ma ütlesin: mu pea on nagu tühi kookose kest ja mul ei tule rohkem meelde...

Re: Vihkan venda

Skyscraper kirjutas:Aga miks sa lased endale nii teha? Mina hakkaksin sinu asemel vennale vastu. See ei ole normaalne kui ta sult püksid alla tõmbab ja väga rõvedaid "nalju" teeb.
Egas ma nii lasegi. Seda on keeruline seletada. Aga mina näiteks ei julge teda peksta ja talle nii haiget teha kui tema mulle. Ta nagu teeb rohkem vaimset või psüühilist terrorit niiet lõpuks lõpetan ikka mina kuskil nurgas nutmas ja enesetappu mõtteid mõlgutamas. Ma lihtsalt ei oska seletada, see nii keeruline ja hakkab ajudele... :(

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Tere!
Sul on ilmselgelt väga raske!
Kas teil koolis psühholoogi pole.Need on tasuta ja keegi ei pea teadma et seal käid.
On aga teda leida on pea võimatu ja ta räägib kõik teistele õpetajatele edasi... :(
ss on teil ilmselgelt väga halb koolipsühholoog.
Kas pole nii et nad on andnud vande?Et nad ei tohi midagi edasirääkida??

Küsimus mõnele targemale:Kas eestis ei leidu ss tasuta psühholooge?Alaealistele??Ise ei tea nendest asjadest midagi.

Teemaalgatajale:Kas pole mõnd sõpra sugulast kellele saaksid rääkida oma olukorrast??

Külaline kirjutas:Teemaalgatajale:Kas pole mõnd sõpra sugulast kellele saaksid rääkida oma olukorrast??
Sõbrannadel liiga palju muresid oma poiste, suhete ja seksuaaleluga... Sugulastega ka nii väga ei suhtle, ma ei oskaks kuidagi rääkida ka neile...

Külaline kirjutas:
Teemaalgatajale:Kas pole mõnd sõpra sugulast kellele saaksid rääkida oma olukorrast??[/quote kirjutas:
Sõbrannadel liiga palju muresid oma poiste, suhete ja seksuaaleluga... Sugulastega ka nii väga ei suhtle, ma ei oskaks kuidagi rääkida ka neile...
Muidugi on kõigil probleeme,aga kui nad on su tõelised sõbrad ss kuulavad nad su ära.
Ma ei tea miks aga su lugu läheb mulle nii südamesse!Ma loodan et kõik laheneb!Su vend vb on veel väike et asjade tõsiduseat aru saada ,vb on tal halvad sõbrad.Ma loodan et ta saab oma lapsikusest üle!
Edu!

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Teemaalgatajale:Kas pole mõnd sõpra sugulast kellele saaksid rääkida oma olukorrast??[/quote kirjutas:
Muidugi on kõigil probleeme,aga kui nad on su tõelised sõbrad ss kuulavad nad su ära.
Ma ei tea miks aga su lugu läheb mulle nii südamesse!Ma loodan et kõik laheneb!Su vend vb on veel väike et asjade tõsiduseat aru saada ,vb on tal halvad sõbrad.Ma loodan et ta saab oma lapsikusest üle!
Edu!
Tahtsin veel öelda et räägi sellest pükste alla tõmbamisest ikka vanematega.
Mul on ka olnud selliseid vägivaldseid tülisid oma õe ja vendadega.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”