Olen ise vägivallatseja, kuidas lõpetada?

Tere! Olen 15-aastane tüdruk ja elan Võrus. Mul on üks 3-aastane vend ja üks 1,5-aastane vend.
Ma pean neid koguaeg vaatama, ema on tihti arvutis või poodides. Koolis saan ainult rahu tunda, aga kohe kui koju lähen siis pean neid vaatama. Ei saa sõpradega kusagil käia, keegi ei saa minu juurde külla tulla, sest mul on häbi selle segadusega, mis mul kodu on. Ema viriseb, et ma ei korista ja ise ta ka seda ei tee. Aga see selleks. Tähtsam on see, et kuna mu suurem vend on sellises eas, kus ta lollitab ja teeb vääääääga palju pahandusi, siis ta lihtsalt ajab mind nii närvi. Ta ronib igale poole, kakleb teise vennaga, ma pean temaga ühes voodis magama,mis on jube kuna ta laiutab, ta peksab ja loobib mind igasuguste asjadega. Ja siis ma lihtsalt peksan teda. Annan enamasti pepu peale laksu. Aga mitte nii kõvasti nüüd ka, et pepu punaseks läheb. AGA kõige hullem on see, et tal on kujunenud välja mingi kaitserefleks, et isegi kui keegi tahab talle pai teha, siis ta paneb pea niimoodi käte varju. JA MUL ON SELLEPÄRAST KOHUTAV SÜÜTUNNE. Ma lihtsalt ei saa või ei oska seda ära lõpetada ja ma kardan, et ma hakkan oma väiksemat vennat ka peksma, kui ta kasvab. MIDA TEHA VÕI KUHU PÖÖDRUDA?
Kas psühholoogist/psühhiaatrist oleks abi? Palun pakkuge häid ''aitajaid'' Tartust ja VÕrust. (kolin suve lõpus Tartusse)
PALUN ABI! :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”