Terve perekond vihkab mind :(

Olen 10a tüdruk. Mulle tundub , et kõik mu peres vihkavad mind. Emalt saan sõimata iga väikese asja peale, kaks vanemat venda ( 16a, 17a ) mõnitavad, narrivad, peksavad mind. Isegi vanaema on õelnud mulle, et ma ei oska mitte midagi ja ei saa millegagi hakkama. Terve pere eelistab mu vendi. Nad näevad, kui vennad mind kiusavad aga ei tee midagi, ütlevad lihtsalt, et olgu, jätke järele. Kui vanaema nähes löövad nad mind, ja ma vastu löön, siis vanaema näeb et ainult mina löön ja hakkab minuga karjuma ( kuigi ise ju nägi, et ka vennad lõid). Tõsiselt, minu arvates on terve pere ( ema, vennad, vanaema, isegi tädi) minu vastu. Mul on selline tunne, nagu nad ei taha mind, et ma poleks siin ilmas sündinudki. Ma ei taha ise ka enam elada sellises olukorras. Kord kui ema mind sõimas, siis ma ütlesin, et ma jooksen minema, ta ütles et mine, aga kuhu sul minna on. Kui ma olen kahekesi vendadega kodu, siis nad on veel hullemad. Mu vennad mängisid koeraga, ja tulid temaga meelega minu lähedale mängima, ja ( nagu koerad ikka...) mänguhoos hammustas mind, ja siis oli vendadel väga naljakas. Näitasin hammustust emale, ja see vastas, et ma ise olen selles süüdi, et lähen siis koera juurde.
Koolis ka ei lähe hästi ( klassikaaslastega ) , seal ka ei sallita mind. :cry: Ma olen alati kurb, kui käin linnas ringi, koolis, kodus, ja isegi nutt tuleb pidevalt peale, hakkan kohe nutma , kui kiusatakse ( eriti koolis) .
Ma ei tea, kuidas saaks sellisele olukorrale lahendust ??? Kas üldse ongi mingit lahendust ??? Kui nii edasi jätkub, siis ma lihtsalt ei suuda, teen tõesti enesetappu. ( kindlasti on nad siis rahul ) :cry:

Re: Terve perekond vihkab mind :(

Pubekaeas tundubki, et nii on. Kui sind häirib, siis räägi otse vanematega, et tahad, et sind vahel ka tunnustataks selle eest, mis sa hästi teed, mitte ainult ei kritiseeritaks. Kas sa ise kiidad ja teed komplimente oma pereliikmetele? Kui ei, siis vaata kõigepealt endale otsa, et kuidas sa ise suhtud. Ja kui sinus viga pole, siis räägi vanematega sellest, kuidas end tunned.

Re: Terve perekond vihkab mind :(

Ajab nutma see, kuidas väiksed lapsed vinguvad. Saad peksa, sitt lugu. Tsiteeriks siis Silvester Stallone'i karakterit Rocky Balboad kes on öelnud "The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I dont care how tough you are. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard you're hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward."
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”