''Ainuke normaalne asi siin toas on mu karu!!!'' -Õde, 2010

õde mingi sõimab mu sitax täis, kutsub idioodiks ja lolliks, lohhiks kui teen oma asju või tema piirkonnas olen (teistpool tuba olen kus on ka meie ühine telekas), tahan ka õelda et oleme ühes toas ofc, eraldi voodid, eraldi lauad, eraldi arvutid jne.

võtame siis ühe näidise, õde puudub niisama samal ajal kui mina koolis olen, tulen koju lähen oma tuppa vaikib, isegi ei suvatse oma noort venda tervitadagi, käin siis vaikselt arvutisse,msnis isegi blocki peale visanud, nagu mida munni oma väiksemale vennale blokk peale, ja kui ema või mina räägime midagi peame mitu korda küsima midagi ja kui kõvemalt ütleme siis tema karjub vastu ''MIDA SA KARJUD!?!?'', siis ütleme vaikselt küsimuse ja räägib vastuse välja suht egoistliku hääletooniga, tal peaks pub juba läbi olema, sel kuul saab 19, mina alles 10 aastane ja tuleb mõlisema iga väikse asja peale, mäletan siis kui oli majas ainult üks arvuti tahtsin arvutisse tema ütleb ''mine minema mul õigus olla niikaua kui tahan sest ma 16'' ainult isaga ja sõbrannadega on viisakas, ja ainult minuga kui meil mõlemal und ei ole ja vaatame filmi, oleme ta läpparis jne. siis on ikka nagu mu isaga või sõbrannadega, ning btw mu ema sünnitas selle õe siis kui tal oli teine mees, ja siis mu õde suht ei tunnegi mu isa ja tema nagu noor daam

veel ütleksin et kui ta koju tuli, peäv enne seda olime ta 18 mingi roosa hiigelkaisukaru koridori suurde kilekotti toppinud siis hakkas pill lahti ja siis ta karjus vihast ''AINUKE NORMALANE ASI SIIN TOAS KURAT KÜLL'' kõik naersid, isegi ta oma sõbranna, ning tal peikaga nii et tal suht koguaeg oma sülearvuti kaasas, paneb mingi mängu või ''pela'' nagu lahedad lapsed nimetavad seda, ta peika paneb siis mingi pela tööle, taavliselt need for speed shift või COD6, siis õde on nii solvunud ja sõimab ta täis täitsa ''kadakas* OLE NORMAALNE INIMENE NÜÜD, MINGID LOHHID NAGU ARTO MÄNGIB NEID MÄNGE'' no siis see peika ka solvus natuke ja siis hakkas suur tüli nende vahel, mul konsool nimega playstation 3, see peika käib veel külas mõnikord kui õde ei ole ainult sellepärast et saaks minuga juttu puhuda, proovida PS3 jne. me suht sõbrad juba, ja kui õde tuleb koju siis tuleb karjub talle ''Mida sa vahid siin tõmba uttu siit majast''

aga ühesõnaga vabandust pika jutu eest, ei taha uskuda et peaaegu inimene kes juba 19 karjub nagu 14 aastane pubekas

Re: ''Ainuke normaalne asi siin toas on mu karu!!!'' -Õde, 2010

minuarust, ta lihtsalt üritab olla lahe vms. Et nagu näidata et ta on juba NIII ''' täiskasvanu , et võib kõigiga möliseda. Isaga ta seda ei tee vb sellep. et kardab teda ..
Aga sina ära mögise talle vastu , kui ta nt. ütleb jälle et tal on õigus olla arvutis, ütle lihtsalt midaginaljaga , aga ära aint ülba , see teeeb ta veel vihasemaks . : )
xoxox .

Re: ''Ainuke normaalne asi siin toas on mu karu!!!'' -Õde, 2010

no mina arvan, et ta on sellepärast närvis, et teil ei ole seal üldse privaatsust. mind ajaks ka närvi, kui ei oleks oma tuba, sest see on tõesti häiriv ja mida vanemaks saada, seda vajalikumaks see oma tuba muutub. kas te ei saa kuidagi nii sättida, et saaksite ikkagi oma toad eraldi? kui selleks ruumi pole, kas poleks võimalik väikest ümberehitust teha, et tõesti mingi vahesein vahele tubadesse ja kui võimalik, siis eraldi sissepääsud. see aitaks tõesti, sest ega kellelegi ei meeldi, kui tema isiklike asjade juures kogu aeg käiakse jne. kahju jah, et sina tahaksid häid suhteid hoida, aga õde sellest ei hooli, aga äkki siis üritad ja vaatad, kuidas ta sinusse paremini suhtuma hakkaks, näiteks teed talle sünnipäevaks mingi üllatuse ja ise kaardi või koogi jne, äkki midagi taolist muudaks teid lähedamaks? ja nagu ka eespool mainiti, siis äkki tahab see õde varsti nagunii välja kolida ja siis paraneks ilmselt ka teievahelised suhted, kuna see rutiin kaoks ära. :)
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”