2Venda !

Ma äletan , et kui ma olin 6aastane vennad mängisid minuga ja armastasid :P . Kuid nüüd kui ma olen 11aastane , siis nad räägivad oma sõpradele , et mina olen vägivaldne tüdruk ja kõik tema sõbrad narrivad mind . Kuid see kõik algas kui ma läksin kooli ehk 7aastaselt . Kodus on üldse lood nii , et ma tahtsin venna tuppa minna oma pastakat võtma , siis tuli mu venna ja haaras käest ning pigistas seda . ta ütle : " mida sa tahad ? (karmi , ülbitseva häälega) (siis tuli inetu sõna) "
Ning ma ütlesin " palun lase mind lahti ma tahan kõigest pastakat" ta lasi lahti ja ütles et ma kähku ära läheksin . Ma läksin oma tuppa ning nutsin sellepärast,et kõik mulle haiget teevad . Selles sõnas kõik on mõeldud 2venda ,kes mind piinavad . See aasta 2008 on hakkanud minu vanemad minu peale kurjad olnud , et ma ütlen neile nuttuse häälega et vennad peksavad mind ning teevad sõnadega haiget . Vanemad ütlevad " Sa ise teed seda neile !"
2005 aastal sain ma endale koera ja see oli mulle väga suur lohutus ! Nüüd ma leidsin ühe sõbra ehk klassiõe kes tuli eelmine aasta meie kooli , teda saan ma usaldada ! Jälle üks lohutus :) Kuid mu vennad teevad mulle ikka haiget ... Mida teha , et nad nii ei teeks ? Nad irnuvad mu üle teevad haiget . Palun, palun aidake mind !!!

Re: 2Venda !

Kindlasti on see ebameeldiv, kui kodus keegi kiusab. Kas on ka olukordi, kus su vennad ei kiusa sind? Mis siis teistmoodi on situatsioonis, sinu meeleolus ja käitumises, vendade meeleolus ja käitumises? Võibolla aitaks, kui sa astuksid ise mingid sammud, et läbisaamist parandada, tehes midagi, mis vendi rõõmustaks. Näiteks aidates neil tuba koristada või viies ilma põhjuseta väikese sokolaadi. Mis sa arvad, kas sellised sammud võivad teie läbisaamisele kasuks tulla?

Heade soovidega!
Konsultant Margus
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”