õde ja vend minu vastu;((((

nii jube
ma sain alati oma õega hästi läbi aga vennaga ma pole kunagi eriti hästi läbi saanud.ise olen 12 aastane ja mu vend ja õed koguaeg kihusavad mind mida teha?
igas asjas ajavad nad süü minu kalela et ema ees heas kirjas olla aga mina olen kõiges süüdi;(((((
:x mul on nii raske elada et tahaks lausa enesetapu teha! miks ma peaks elama sest niikuinii ma ju kunagi suren... ma ei taha ELADAAAAA
ja mina ainult päev otsa nutan ja sis kõik teised naeravad et ma olen hulluks läinud aga kui ema ära läheb sis õde ja vend ütlevad mulle et see kõik on mulle paras.ma ei tea mids teha ma lihtsalt tapan vist ennast ära

Re: õde ja vend minu vastu;((((

Ma usun et sul võib raske olla.
Alustuseks küsi, mida sa neile teinud oled, et nad sind nii kohtlevad. Või siis kui nad midagi sinu süük jälle ajavad siis ütle rahulikult, eet sa pole süüdi, et muidugi on lihtne kahekesi kõik teise süüks ajada ja ise kõigest pääseda. Aga räägi rahulikult, ära mine närvi.
Elu on siiski mõeldud elamiseks, mitte selleks et sa saaksid ennast mõne tõsisema probleemi korral ära tappa. Mõtle selle üle. Aga edu!
Think Pink! Kõik saab korda!

Kui vanad nad on? Kui nad on sinust vanemad siis peab neil tõesti midagi viga olema(äkki kadedad millegi üle), kui aga nooremad siis sa peaksid emaga rääkima sellest kuidas nad sind kohtlevad. Hoia parem neist eemale. Käi väljas sõpradega jne. Ära parem tee neist välja.
Rumalad ei andesta ega unusta, naiivsed andestavad ja unustavad, targad andestavad, aga ei unusta. T.Szasz
Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele. Mark Twain

KülaIine kirjutas:nüüd õde ja vend peksid mind :( ma teen enesetapu ma ei suuda lihtsalt nii elada!!!!

Ära päris enesetapu tee!!

Ära suhtle enam nendega .

Muideks tean mida sa tunned=(
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Maitea kirjutas:mind peksab mu 16aastane vend ja ma ise olen 10!See on ränk ja ma nuttan selle pärast igal õhtul tekki all niiet keegi ei kuule.
Ma tean mul ka 16 aastane vend ja ta ka lollakas:@ Sellised tuleks põlema panna või hullumajja saata o.O

Ma tean mida sa tunned =(
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Mul on sama mure olnud, kuid olen üle saanud. Tee neile tagasi see, et nad valetavad ja süüdistavad sind valedes asjades ! :twisted: Mingi kasvõi üli tühja asjaga jookse ema juurde ja ütle, et vend tegi selle katki vms.Ja kui nad peksavad sind, siis sa peaksid emale või isale näitama peksmis jälgi ning ära tee oma vennast ja õest väljagi kui nad midagi sulle ütlevad ! :) Hoia neist eemale ja ära tee neist lihtsalt välja. See on mind aidanud vähemalt.
taking things too seriously.

Tean et see vana postitus aga ei G
Hakka uut teemat ka tegema,
Nimelt mu vend peksab mind koguaeg mu õde ka ning mu vanemaid kuid ma saadan emale nt sõnumi ss tullakse kohe sõimama mingi idioot oled wää?!
Ma tlen ja annan sulle prgu peksa jne jne...
Ma licc.. Ei taha ja ei suuda elada yhekorra üritasin enesetappu aga mult võeti nuga käest ära.. :(
Licc appii!!

Olen kadakas* kirjutas:Tean et see vana postitus aga ei G
Hakka uut teemat ka tegema,
Nimelt mu vend peksab mind koguaeg mu õde ka ning mu vanemaid kuid ma saadan emale nt sõnumi ss tullakse kohe sõimama mingi idioot oled wää?!
Ma tlen ja annan sulle prgu peksa jne jne...
Ma licc.. Ei taha ja ei suuda elada yhekorra üritasin enesetappu aga mult võeti nuga käest ära.. :(
Licc appii!!
Tekst on veidi segane, nii et küsin üle - su vend peksab sind, su õde ja su vanemaid ka?
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”