Re: hull vend

Teda kiusati... Kes teda kiusas? Loomulikult tahab ta tagasi teha. Ma arvan, et vaadake asjadele teistmoodi, kasutage empaatiavõimet, saate teada, mida tema võib tunda, miks teeb nii jne. Kas siis lihtsalt rahulikult rääkida ei õnnestu? Ta on ikkagi teie pereliige ja ega vägivald ei lahenda ka midagi.
Palun vabandust.

Ja kuidas teie temaga käitute? Ma loodan, et vaatamata kõigele ikkagi hoolivalt.
Kuid võibolla on siiski hea variant see, kui palute tal endal talle endale meelde tuletada, mis temaga toimus, miks kõik juhtus, miks teda kiusati. Ta ei pea teile rääkima, võibolla olekski see talle niimoodi kergem. Ma arvan, et ta hakkab mõistma, et see kiusamine on läbi. Ma ei usu, et ta ise tahab kiusaja rollis olla, kui meelde tuletab, mida tol hetkel kiusaja/kiusajad talle tegi/tegid.
Palun vabandust.

Mul on sama probleem. Ainuke asi mida ma praegu tahaks oleks see et hullumaja prigaad välja sõidaks ja ta siit pikaks ajaks minema viiks.

Mu venda ei huvita miski ega keegi. Teda ei huvita kuidas inimesed haiget saavad, ei vaimses ega ka füüsilises mõttes. Teda ei huvita palju asjad maksavad kui ta neid lõhub.

Jumalat pole lih olemas, muidu ta ju aitaks...
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”