Vanemad reageerivad üle

Olukor;ad in selline:
Olen gümnaasiumi 10.klass. Põhikoolis puhas viieline, gümnaasiumisse sain kutsega. Gümnaasiumi tase oli aga VÄFA palju kõrgem kui mu endise põhikooli oma, ja eriti on probleeme matemaatikaga. See tähendab seda et kõik kursused on siiani kolmed ja läbi “lohistatud”. Seis pole kull aga nii hull et ma midagi ei jagaks ning kevadel on meil ka õperaja koostatud kooli sisene eksam. Õpetaja ise on aga väga karm ja kui teised on õppekavaga poole peal siis meil on see juba läbi. Minu kõige suurem probleem ongi see, et hetkel sain ma kolm tavalist kt kahte(mitte isegi perioodi) ja mh vanemad HULLUVAD. Ja ema lubas minu paberid ise koolist välja võtta, kas lapsevanem saab seda üldse ise teha? Seis pole absoluutselt paranadamatu ja nii hull aga ma aina kuulan kodus seda halamist- pole enam korralikku und ega ei suuda ka millelegi keskenduda. Samamoodi hakkavad nad rahalisi “boonuseid” ära võtma aka mu nn kuuraha kuna 10.klassis selliste tulemustega ei houaks ma ammugi kooli korvalt tootada. Mainin ära ka selle et tegelen ise spordigq väga aktiivselt. Küsingi seda et mida reha ja kas lapsevanem saab gümnast ilma lapse nousolekta paberid valja votta?

Re: Vanemad reageerivad üle

termomeeter kirjutas:
09 Mär 2019, 08:58
Ei tea täpseid nõudeid, seega su küsimusele vastata ei oska. Küsin aga, et mis eesmärk sellel paberite väljavõtmisel küll olema peaks?
Ma ei tea mis see eesmärk peaks olema. Samas nagu mu sport on väga aeganõudev ja raske, sinna alla ilmselgelt panevad mu vanemad raha. Saan aru et neil kaob ka ara motivatsioon seda toetada kuid ka mina ei mõista miks peaksid nad minu paberid välja võtma kui nad mulle head soovivad? raakisin ise ka klassijuhatajaga kes utles et vanemad ei tohiks nii käituda et aka aaa eilne kt oli kaks siis tana voistlustele ei lahe vaid opid. Mul ob kodul lihtsalt meeletu push sellega, loomulikult moistan et ilmselgelt ma pean läbi saama aga nad ei lase mul ise rahulikult olukorraga tegeleda. Klassijuhataja seevastu ütles et tema üldse minu pärast muret ei tunne kuna kümnes on siuke “kas jaab pusima voi ei jaa” klass siis ta utles et kuna ma koike muud jagan suureparaselt peale matemaatika siis ei peaks absoluutselt probleemi tekkimagi.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”