Re: Kuidas ma saaks aidata?

Sa võid rääkida psühholoogiga ning koos temaga arutada, millised oleksid võimalused sinu sõpra aidata. Kas kodus esineb ka füüsiline vägivald või ainult vaimne?
Igal juhul- kui su sõber ja ta ema elavad pideva hirmu all, siis tuleks pöörduda lastekaitsesse. Kas ema ei julge midagi öelda?
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Tõesti tore, et hoolid!

Kas oled selle sõbraga endaga ise rääkinud sellest? Kas sõber ise ütles, et neil on mure või oled mujalt kuulnud-näinud midagi?
Võid kindlasti rääkida selle sõbraga. Kui ta on valmis, võid ka julgustada teda ennast mõne täiskasvanuga (Nt. psühholoog) sellest rääkima.
Võite uurida ka seda lehte: www.lasteabi.ee
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Selleks tuleb süveneda probleemi, sooviksin ise veenduda, seetõttu palun avaldada enda asukohad, saan veenduda kui võimalik. Osakn väga hästi probleeme ja olukordi analüüsida. Tema hulluse teguroteks võib olla palju asju, liig töö, tremast olenematud põhjused jne.. seega liiga vähe informatsiooni, isegi isa töökoht puudub... Mure iseenesest on tähelepanuväärne ja tõsine, oled tubli.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”