Ema sõimab

Tere! Mul on selline probleem,mu ema sõimab mind pidevalt idikaks,tatikaks,jämedaks jumalaks jne. Vahel kui ta sõimab siis ma jooksen enda tuppa või vetsu nutma ja mõtlen miks mul selline ema on. Mul isa ise töötab soomes ja on seal pikalt seega isa sellest midagi ei tea ja mamps sõimab põihmõtteliselt siis kui isa kodus ei ole. Mul on ka väiksem õde keda ta eriti ei sõima (muidugi kuna ta ju väike ja alati olen mina kõiges süüdi) ise olen 13 ja õde 11. Olen mõelnud rääkida sellest isale või kellelegi aga ei ole julgenud kuna kardan et ema jälle sõimab või peksab ja kardan et ema hakkab mind vihkama ja räägib et mis ser natuke sõiamist ja pepupeale laksu tegemist ikka teeb kuigi tegelt ta ei anna pepupeale laksu vaid võtab juustest kinni ja veab mööda tuba ringi (ta on seda teinud kui ma umbes 8 a olin) ja ega ta ainult natuke ei sõima vaid kohe karjub näkku. Loodan et saite segasest kirjast aru ja sooviks väga oma perre muutust.

Re: Ema sõimab

kirjutas ju, et isa usub ema rohkem. kui isa võtaks enda juurde Soome elama, siis oleks lahendus. aga kui siin Eestis, siis peab ise abi otsima. vägivald kipub ju hullemaks minema. ja abi pead otsima ka õe pärast, sest kui sina ära kolid ükskord, siis jääb õde kannatajaks. ma ei oska praegu paremat soovitada, kui helista 116 111 ja kirjuta ka veebikonstaablile, näiteks facebooki: https://www.facebook.com/veebikonstaabe ... a/?fref=ts
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”