Kasuisa

Pmst kasuisa käitub minuga ülbelt kui ema majas pole... Nagu ta ei tee nalju jne vaid vahest lihtsalt sõimab mind iga väikese asja peale. Nt: Ärkasin üles, läksin elutuppa kus õde multikaid vaatas, tahtsin ühte tekki võtta diivanilt, et seal lic lebotada ja õde läks mu peale väga haigelt närvi..(õde on 7). Ma olin ss nagu okei panen tagasi selle. (see õde ise on räigelt ülbe ja läheb närvi iga väikse asja peale). Läksin ss teisele diivanile, tahtsin pikali panna ja seal oli ka mingi õe junn ees, tõstsin eest ära ja õde hakkas jälle kisama lic.. Ss tuli kasuisa ka vaatama, et mis toimub nagu ja ütles, et ma olen suur ülbe vend.. Ütles sõna-sõnalt Tõmba nahhuj kui sul teistest nii pohhui on. Oleks ema majas olnud ta oleks lic rahulikult rääkind. Ja ss ma nagu mõtlesin, et ei tea mida kadakas* nagu ma tegin nii hullu omaette. Aga jah pmst sarnaseid asju on enne ka olnud suht palju. Kunagi helistasin emale ja rääkisin talle kui kasuisa närvi läks ja ss ema helistas Kasuisale ja nüüd kasuisa kasutab seda ka mu sõimamiseks ja maha tegemiseks. Ta ütleb veel, et olen mingi vorst ja istun oma toas koguaeg kui ma kodus olen(even tho käin väljas sõpradega). Et jah mis tegema peaks ss? Ma ei oska väga midagi teha kuna kui ma emale räägin ss ema räägib kasuisaga sellest aga ega see midagi ei muuda, ss tal on veel midagi millega maha teha mind :/ Elame ise maal ja plaanisime linna korterisse minna elama üldse, kasuisa ütles, et ta tahab maale elama jääda ja ega ma teda ei keela sest me lähme nkn linna :D Nii et kas ma peaks ootama kuni korterisse lähme milleks kulub vb mingi kuu või räägiks emale vms...
Aitäh, juba kirjutades hakkas parem :)

Re: Kasuisa

Aga kui räägid Emale, et äkki kolimine ei võtaks nii kaua aega? Üldiselt võid ju veelkord proovida rääkida Emale oma Kasuisast, aga nii et Ema ei läheks kohe Kasuisa juurde...
Kui õde sind ka närvi ajab, siis proovi saada hakkama nii, et sa teda ei torgi, eks?
Loodan parimat!
Sa oled alati imeline, ükskõik mis ka ei juhtuks <3
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”