Isa

Tere!
Räägin siis veidi oma murest,nimelt minu isa.Ta terrotiseerib mind igal kadakas* liigutusel.Näiteks kui ma küsin et ma ei saa matast aru et äkki ta aitaks,siis nohh,ta aitab aga kui ma küsin et ta saaks korrata nagu öelda ühe korra uuesti hakkab ta minu peale täiega karjuma et"No kadakas* mida sa aru ei saa,mingi paks lehm selline!".Siis on veel näiteks noh,kui ma midagi valesti ütlen talle,või kui ma enda tuppa,nn"jalgu trampides lähen" siis ta hakkab kohe löugama et"TULE SIIA! Ja SUL EI OLE ÕIGUST MEILE VASTU VAIELDA!".Ma tean et mul pole õigust,aga kaua peab kannatama sellist käitumist??Vahepeal on sellised tülid viinud peksmiseni välja,aga sedagi siiski harva.Ja nt kui talle ei meeldinud et meie pere kass(4 kuune) istus ddiivani peal,siis viskas ta kassi vastu telekat ja pani ta vetsu kinni.Siis oli veel üks selline kord,kui mu kapp oli ainult veidi sassis,siis hakkas ta mind kastidega viskama.Nii,lugeja,sa ei pea uskuma seda juttu kui sa ei taha,aga tea,et mina kannatan siis.Loodan et keegi saab mind aidata ja loodan et varsti mu isa lõpetab sellise käitumise.

-H

Re: Isa terrotiseerib :(

Kas ema on näinud kui isa niimoodi käitub? Üks võimalus oleks sellest oma emale rääkida(juhul kui ta ise samasugune ei ole, või kardab) või räägi sellest vb oma parima sõbraga,õpetajaga või ükskõik kellega keda sa usaldad! Sest selline käitumine oma vanema poolt pole aksepteeritav!Ja ütlen ausalt et olen 13 a aga midagi ma ikka sellest teemast tean! Et jah kindlasti ürita siis kellegiga rääkida kõige rohkem soovitan ema!

Re: Isa

Ema on näinud mitu korda sellist käitumist ning pigem kaitseb mind isa eest.Meile tuli täna peretuttav külla ja oli väga,väga piinlik,sest mu isa karjus minu ja mu venna peale ja halvustas mind.Proovin homme ühele enda sõbrale sellest rääkida,äkki hakkab kergem :D

Re: Isa

Heatiivu kirjutas:Ema on näinud mitu korda sellist käitumist ning pigem kaitseb mind isa eest.Meile tuli täna peretuttav külla ja oli väga,väga piinlik,sest mu isa karjus minu ja mu venna peale ja halvustas mind.Proovin homme ühele enda sõbrale sellest rääkida,äkki hakkab kergem :D
Ja peretuttav ei ole midagi teinud? Tema käitumine ei ole üldse normaalne (no shit xD) ja seda kadakas* välja kannatada on vastik, tunnen kaasa :/ Pigem võiksid selle peretuttavaga näiteks sellest rääkida kui te nt tihti suhtlete või oma vanaemale/vanaisale rääkida??? Idfk :D Olete nt emaga sellel teemal rääkinud?
Fabulous (≧∇≦)/
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”