Naabrilaste onu

Tere, kirjutan kuna mu naabrite onu on väga kuri oma õe laste peale. Lapsi on peres 4 ja canim neist on vast 11 v 12 ja tihti peale rahap2evi nagu y2na juuakse ja siis see onu neil karjub just eriti selle tydruku peale, tydruk nutab ja nutab mitmeid kordi on ta n2hvand et joolseb 2ra ja on ka 6elnud et teeb enesetapu. Kuna laste ema on tohti t88l ja isa on ka suhteliselt kuri ja vahel ka vägivaldne(olen ka ise pealt n2ind kui peksa saavad) ei hooli eeiti mis see onu teeb. Se onu on ise ligi 30 ja asi on väga karm, tihti kardan et nyyd l2heb kallale ka. Neil on peretylisi tihti. Hetkel k2ib 6ues see tudruku peale karjumine mis on 6udne. See onu ajab tydrulut kodust ära. Kysimus siis selline et mida ma saaksin ette v6tta? Ise olen 15. Ei ole kindel kas valla sotsiaalt66taja teab sellest v6i ei aga kooli ypetajad teavad aga niipalju kui olen kuulnud ei saa nad midagi teha, kuihi yksc6petaja elab 20 meetrit eemal. Olen ka enda emaga seda arutanud aga tema r22gib et mida me teha saame et kuidas me t6estaksime kui nad vastu ajavad ja siis nad hakkavad meie peale ka vimma pidama. Eriti mures olen just tydruku p2rast kuna tal on ka juba koolis 2revush2ired ja ta on oma 6dede vendade vastu ka v2ga v2givaldne. Kuhu ma kirjutama peaks v helistama nii et ise j22ksin t2iesti anonyumseks. Mainin 2ra et tydruk oli mingiaeg ka haiglas, ei tea t2pselt millep2rast aga niipalju kui olen aru saand siis ikka 2revushoogude jms p2rast, ta on ka v2ga n2rviline jms.

Re: Naabrilaste onu

Siis annagi kogu see info anonüümsena sotsiaaltöötajale. Tee mingi eraldi meiliaadress selleks, kus su nime kirjas pole, nii saadki talle saata. Väikses kohas võib muidu tõesti see vihapidamise probleem tekkida ja kui sa just sotsiaaltöötajat ei tunne, siis 100% ei saa sa kindel olla, et ta su anonüümsuse tagab.

Re: Naabrilaste onu

No aga kui nad tulevad nt homme, kui nad on kained ja ajavad vast jms. Kas saaksin ise mingeidt 6stusmaterjale otsida? Aga samas kui vedei teelsin oleks kohe aru saada kust filmitud ja kes ma olen. Elan jah v2ikses kohas. Meil pole ka koolisp syhholoogi vms ja kardan et teeb enesetapu kuna n2ost n2ha et ta v2ga kardab. Prguseka on vist see trall l6ppenud aga nii kui nad uuesti jooma hakkabad see tydruk s6imatakse l2bi, ise ta veel karjub tydrukule et ta ise provitseeris ja nagu ainult tydruk oleks kyiges syydi. Ja mida see sotsiaalt88taja tehagi saaks? Kysib lastelt mis toimub? Nad ju kardavad ja ei julgeks vastata( arvan v2hemalt)
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”