Vägivaldne isa

Tere!olen 14a mul on 3 venda ja üks õde(ise olen tüdruk).Mu isa on vägivaldne ja dürann.Ma olen peksmised ealaja linti võtnud ja minu isa samuti vihkab loomi.Ta viskas ühe kassi rõdult alla ja teise viis metsa:((
Ma ei julge samuti kuhugile pöörduda:(
Mu isa loogika on sellinne et tüdrukud on halvad ja poisid head.Enam mind ta peksma ei kippu kuna olen suurem ja hakkan vastu.Kõige rohkem kannatab mu 9a vend.Tal on närvid läbi ja seda on kohe silmaga näha.Ta on särgile auke sisse närinud ja pidevalt närib oma näppud verele.Järgmine vend on mul 6a saab varsti 7a.Tema saab iga asja pärast õiendada kui keegi teda lööb ja ta nutma hakkab saab ta isalt õiendada selle eest.Kõige väiksem vend on 3a kellele isa on sisendanud et mina olen halb ja minu juures olla ei tohi niiet kui ma teda puutun hakkab ta kas karjuma v tuleb kallale.Ta on täiesti ära hellitatud ja saab kõike mis tahab.Minu 11a õde on enam vähem samas seisus mis minagi ainuld et mind isa mõnitab rohkem ta lihtsalt tuleb hakkab narrima v halvasti ütlema ja ei möödu ühtegi päeva kui ma ei nuttaks paegu olen vanaema juures kuni suve lõppuni ja mul on siin tõesti hea olla.
Mu ema ei saa midagi teha ta on ise ka isalt peksa saand.
Mina olen ainuke kes isa nimepidi hüüab:(

Re: Isa..

Lastekaitse reageerib kindlasti, ja kiireim majutus on turvakodu. Viimasele soovitan kindlasti kasvõi oma väiksemate õe ja vendade pärast endale abi otsida. Hea võimalus selleks on kohalik lastekaitsetöötaja või kooli sotsiaalpedakoog/psühholoog.

Külaline kirjutas:Tere mõistan sind täielikult!olen 14a mul on 3 venda ja üks õde(ise olen tüdruk).Mu isa on vägivaldne ja dürann.Ma olen peksmised ealaja linti võtnud ja minu isa samuti vihkab loomi.Ta viskas ühe kassi rõdult alla ja teise viis metsa:((
Mu isa loogika on sellinne et tüdrukud on halvad ja poisid head.Enam mind ta peksma ei kippu kuna olen suurem ja hakkan vastu.Kõige rohkem kannatab mu 9a vend.Tal on närvid läbi ja seda on kohe silmaga näha.Ta on särgile auke sisse närinud ja pidevalt närib oma näppud verele.Järgmine vend on mul 6a saab varsti 7a.Tema saab iga asja pärast õiendada kui keegi teda lööb ja ta nutma hakkab saab ta isalt õiendada selle eest.Kõige väiksem vend on 3a kellele isa on sisendanud et mina olen halb ja minu juures olla ei tohi niiet kui ma teda puutun hakkab ta kas karjuma v tuleb kallale.Ta on täiesti ära hellitatud ja saab kõike mis tahab.Minu 11a õde on enam vähem samas seisus mis minagi ainuld et mind isa mõnitab rohkem ta lihtsalt tuleb hakkab narrima v halvasti ütlema ja ei möödu ühtegi päeva kui ma ei nuttaks paegu olen vanaema juures kuni suve lõppuni ja mul on siin tõesti hea olla.
Sorry et ma oma juttuga sisse tungisin aga ma tahtsin näidata et meil on suht sarnane olukord ja ole tugev edasi!!!
Kindlasti pead ka Sina abi saama!
Mida oled Sa juba ette võtnud?
Mis Su ema asjadest arvab? Kui palju Su ema üldse teab asjadest?
Kellele Sa veel oled rääkinud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:
Külaline kirjutas:Tere mõistan sind täielikult!olen 14a mul on 3 venda ja üks õde(ise olen tüdruk).Mu isa on vägivaldne ja dürann.Ma olen peksmised ealaja linti võtnud ja minu isa samuti vihkab loomi.Ta viskas ühe kassi rõdult alla ja teise viis metsa:((
Sorry et ma oma juttuga sisse tungisin aga ma tahtsin näidata et meil on suht sarnane olukord ja ole tugev edasi!!!
Kindlasti pead ka Sina abi saama!
Mida oled Sa juba ette võtnud?
Mis Su ema asjadest arvab? Kui palju Su ema üldse teab asjadest?
Kellele Sa veel oled rääkinud?

minu ema teab sellest kõike ja ka tema ei saa midagi teha
Sellest teab ka üks mu sõbranna ,vanaema ja üks usaldusväärne täiskasvanu.
Ma ei julge midagi teha kuna:
*isa oskab kõik oma kasuks keerata
*oletame et kui mu isa saab vangla karistuse ss meie peame ju tema korterist väljakolima ja mu ema ei saaks 5lapsega üksi hakkama kuna ta saab
miinimum palka.

Mitte mingil juhul ei ole okei ka kannatada.
Ma arvan, et neid võimalusi, mis on, tasuks uurida. Rahaliselt isale jääb kohustus ikka oma lapsi toetada.

Kas see usaldusväärne täiskasvanu on a.la. koolipsühholoog või lastekaitsetöötaja või muudmoodi valdkonnas töötaja või keegi perekonnasõber? Ehk siis et kas tema ei saaks uurida võimalusi?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Vägivaldne isa

Pereterapeut peakski tegelema sellega, et teil oleks koos teineteisega hea. Ma kujutan ette, et eks ta võib rääkida teiega nii koos kui ka eraldi.

Kas sealt lasteabist nad andsid ka täpsemat nõu, et kuidas sa oma pere sinna saaksid?
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Vägivaldne isa

Asjad on paremaks läinud selles mõttes et enam isa kallale ei kippu.Aga suhtlemine on samas seisus mis muutuvad ka tujudega.kui tal on hea perjood ss on ta väga lahe isa aga kui halb ss narrib,kiusab,mõnitab,sõimab jne.Head perjoodid kestavad paar päeva kuni nädal ja ülejäänud aja on ta vihane ss olen lic oma toas ja selle eest saan ka õiendada.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”