Re: Isa..

Ma lähen teisipäeval psühholoogi juurde, aga eile läksin ma emaga ka tülli.Me läksime mulle kooliasju ostma,ta ostis vendadele särke,ma näitasin emale kleiti ja pluusi mille ma endale valisin ja ta ütles et ta ei osta mulle neid oma raha eest ning ma ostsin selle pluusi oma raha eest.Bussis ütles ema et ta ei osta mulle midagi oma raha eest. Kui me hakkasime mulle kooli asju ostma, ütlesin talle et ma ei teadnud et ma pean ise ostma ja ei võtnud rohkem raha kaasa, niiet mina ei saa endale midagi osta. Siis ta ütles mulle ära vingu,saad koduaresti.
Mida ma tegema peaks?Mul on psühholoogi aeg peale kooli kuna ta ei ole tundide ajal koolis.

Tubli, et rääkisid.
Siis ongi nii, et keegi ei saa sulle midagi teha. Ilmselt see selle korrutamine ei aita, aga mis oleks kõige hullem asi, mis nüüd juhtuda võiks? Mida sa sellises olukorras teeksid? Kuidas see olukord laheneks?

Olen hetkel turvakodus, tulin siia 11.veebruar. Praegu on iga nädal psühholoog ja ülenädala perenõustamine. Rääkisin täna advokaadiga, kes seletas mulle seadusi. Nad eemaldavad mu perest kuueks kuuks. Olin vahepeal psühhiaatriahaiglas, kus mulle tehti uuringuid ja kirjutati antidepressandid ja rahustid. Mu psühhiaater tahab et une korda saaks. Kooli käin korra nädalas töid vastamas. Nädalavahetustel olen vanaema juures. Hetkel suhtlen ainult ema ja vendadega, aga järgmine nädal pean perenõustaja juures isaga ka rääkima. Advokaat ütles mulle, et kuna ma saan ülehomme 14 siis on mul õius otsustada ise kas tahan koju minna peale kuute kuud või mitte.
I miss the old, happy me.

Soovin jagada teiega, mis on mu elus vahepeal toimunud.
Nüüd elan Keilas. Lastekülas. Kodus on kõik muutunud ja olen valmis uuesti koju minema. Kui kõik hästi läheb siis oktoobris peaksin koju saama. Olen praegu rehabilitatsiooni teenusel, ning see jätkub ka siis kui ma kodus olen juba. Depressiooni mul enam peaaegu polegi. Niiet, mulle tundub, et mu elu saab korda. :)
Aitäh, ilma teieta poleks seda juhtunud :)
I miss the old, happy me.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”