seksuaalsed ähvardused

Mul on lapsepõlves palju ähvardusi seksuaalsel teemal et kui sa umbes nii mõtled , näiteks paljaste naiste peale siis ma ei tea mis ma suga ära teen. Olid mingid nätsud kus olid kleepekad sees kunagi ammu minu kooli ajal, ma ei mäleta kui noor ma olin aga noh ikka laps siis sealt kogusin neid paljaste naiste pilte, mis oligi minusugustele mõeldud, siis ma mäletan ema õelat nägu. Ma lihtsalt kirjutan ma ei tea mida see põhjustada võib, näiteks praegu on sekusaalselt see põhiprobleem et kui vastasugupoolega seksima hakata siis kui kõvaks läheb naise ees, siis mõtlen et olen pervert ja jääb asi ära. Ainult alkohol võtab ära selle probleemi. Ah ma ei tea ma lõpuks kirjutasin selle asja välja ma ei oska midagi ette võtta kas need probleemid jäävad järgi kui keegi teab vastata.

Re: seksuaalsed ähvardused

Ma siin mõtlesin nüüd et see peab olema ikkagi mingi seksuaalahistaja, õel ahistaja olema, kes nii last ähvardab. Nojah päris paha ausalt kui peab selliste asjade all kannatama, lihtsalt mingisuguse õeluse ja ahistamise pärast. Tead ok ma ütlen välja milles ta õel on ta on õel selle üle et mul seksuaalsed tunded on, et nii saab teha-seksida ma mõtlen, jah ja nii ongi, eks ole nüüd väike mark ema kui sa seda loed aga hilja juba. Üle ma sellest kahtlane et saan ma pean hakkama ikka mingit rohtu tarvitama. Tänan kõik väga kes aitasid ja aitavad.

mul omal sama moodi natuke, ehki hullem kui ma väike olin ja siis kui vahele jäin ema peksis mind selle eest et ma ennast avastasin, mul oli üksik ema. rääkis tundide kaupa kui räpane ja ohtlik selline tegevus on et käe ja noku küljes olevad bakterid ei sobi kokku ja niimoodi kokku puutudes võib sellest gangreen tulla. Lisaks ütles et kõik aidsid ja hivd sellest saadaksegi. suuremaks saades mõistis mu ema alatihukka kui mulle keegi meeldis, alati juhtus nii et kui tema asjast teada sai siis järgmine päev oli suhe tuksis. ma ei meeldi mitte kellegile, mul vist on ka hilis puberdeet sellest et mu ema on mind seksuaalselt maha surunud täiesti. ja ma olen 19 ja pole veel puberteeti tulnud. Igatahes arvavad tüdrukud nõnda viisi, et kuna ma näen välja nagu 13 siis ma ka mõtlen nagu 13 aastane. MA OSKAN VÄGA Hästi suudelda mul on see talent sünnist kaasa antud aga kahjuks ei saa ma seda kunagi tõestada :wink: . viimati ütles mu crush mulle et mul ei jää midagi muud üle kui pedeks hakata, kuna ma ei meeldi kellegile. Omameelest on mul küll normaalne välimus. vb veidi tüse ümber kõhu aga se epole midagi ju. Lol isegi 140 kilone vorst sai omale tüdruku ja teisedki tüdrukud pidasid teda ilusaks, aga kahjuks
. ma mõtlen oma alles jäänud teede peale, siin eestis, kas Surra või elada elu heidikuna. ma lihtsalt ei tea nüüd. See juttt on igatahes kõigile neile kes arvavad et neil raske jne.

oojah kannataja su ema on vist haige inimene, kui ma endaga võrdlusesse toon sest ainult haige inimene ajab sellist juttu, mul oli kohe niimoodi et hakkad umbes vaimset terrorit saama, kui nii mõtled. Need on nüüd mingid emad. Mis õigusega aga tal lihtsalt ei ole õigust nii teha, hiljemas eas hakkasingi vaimset terrorit saama ja see vist kõik need ähvardused jne. , hirmud läksid kõik kokku. TEad kannataja see et sa mõtled nagu 13 võib olla sinu organismi kaitsemehhanism, sorry aga mul on närvisüsteemi mingi psüühikas närvisüsteemi rike(ma ei saa öelda mis asi see on) ja medõde ütles et see on organismi kaitsemehhanism vaimse vägivalla eest. Ma ei kujuta ette ma oleks vist juba selle terroristist ema juba maha löönud kui mul seda riket poleks.

KANNATAJA kirjutas:
Hüljatud kirjutas:eelnev postitus minu oma, unustasin sisse logida.
SEE POSTITUS EI OLE FAKING SINU OMA SEE OLI MINU OMA. MIDA SA ÕIGE ÜRITAD? VÕTTA SIIN TEISTE INIMESTE lugusid üle või kuidas???
JA MA EI MÕTLE NAGU 13 aastane vaid inimesed arvavad et ma seda teen ja fucking head aega ma tapan ära ennast.

Ei mitte sinu postitus kannataja mul oli flashplayeriga jama mul logis välja kogu aeg, okei sorry ma sain valesti aru jutust nagu sina mõtled nii sul oli umbes nii kirjas et oled nagu 13 aastane vastasel juhul ma poleks nii kirjutanud oma postituses, anna andeks. Vot siis kirjutagi nii et inimesed arvavad et sa nii teed selgelt, oota ma loen korraks veel sinu jutu läbi, vot jah sa kirjutasid et sa mõtled nagu 13 loe ise kui ei usu, muidu ma poleks lihtsalt nii kirjutanud. Andeks palun.

Hüljatud kirjutas:Ei mitte sinu postitus kannataja mul oli flashplayeriga jama mul logis välja kogu aeg, okei sorry ma sain valesti aru jutust nagu sina mõtled nii sul oli umbes nii kirjas et oled nagu 13 aastane vastasel juhul ma poleks nii kirjutanud oma postituses, anna andeks. Vot siis kirjutagi nii et inimesed arvavad et sa nii teed selgelt, oota ma loen korraks veel sinu jutu läbi, vot jah sa kirjutasid et sa mõtled nagu 13 loe ise kui ei usu, muidu ma poleks lihtsalt nii kirjutanud. Andeks palun.
Ja kui sa rohkem keskenduksid mis ma välja kirjutasin siis sa loeksid välja küll et ma kirjutasin välja küll "Igatahes arvavad tüdrukud nõnda viisi, et kuna ma näen välja nagu 13 et siis ma kindlasti ka mõtlen nagu 13 aastane."

Jah et kui sa näed välja nagu 13 mõtled nagu 13 ok sinu andmedest sain ma aru et sa mõtled ka nagu 13 sorry aga ok lihtsalt muud moodi su tekstist aru ei saa palun siis kirjuta uuesti kui valesti mõistsin su eelmisest tekstist, sest ei saa aru su tekstist sorry aga ära hakka uuesti sõimama mind palun ma anna sulle kõik andeks siis jah ma vabandan aga sain su tekstist valesti aru ok anna palun mulle südamest andeks. Palun kirjuta veel mille pärast ma pean vabandama.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”