Vanemad on debiilikud mitte viha pärast vaid ongi

Tere
Ma
õnneks leidsin selle foorumi aga ma tõesti ei tea, nüüd eile pervert emotsionaalne ahistaja isa, emotsionaalse vägivalla kaasaaitaja minu suhtes, ise ta seda teha ei oska, laseb abikaasal ehhk minu sellel emal teha, ehk ta on nõus sellega. Ma ei saa öelda kui vana ma olen aga olen täiskasvanud ja ei tea kas kahjuks võin siia kirjutada, aga jah olen eluaeg isapoolt nüüd juba emotsionaalset ahistamist talunud, aru ma sellest hakkasin nüüd alles hiljuti saama. Ma lihtsalt praegu kardan veits et ma lähen hulluks ja löön nad maha et rahu saada ja selle ahistamise ja vaimse vägivalla alt ära saada. See ema on vaimne terrorisserija ja ahistaja pluss emotsionaalne vägivallatseja. Ma varsti saan siit praegusest elukeskonnast minema aga ei tea see võib aasta võtta. See isa teeb endale ma leidsin nüüd sellele küsimusele vastuse mida ma otsisin see on ta teeb endale kõvat tunnet minu arvel. Mina olen see väljavalitu, lisaks ta hoiab või proovib hoida mind ennast nii küljes kinni kui võimalik, pandud tulevik juba temaga paika ja , ma ei tea mis ma selle perverdiga peale hakkan, sellised ongi perverdid. Need psüühikahäired mis ta mulle põhjustab oma sellega kes ta on- emotsionaalne ahistaja enamus, sotsiaalfoobia, pluss mingi selline psüühika või ajuhäire(mul on praegu ka see tunne ajus, rahusti ei võta maha), kuklast aju sisemuseni, et umbes kui sellele kaasa elada ja sellega selle perverdi emotsioonidesse kaasa elada, mis ta ise sihilikult põhjustab, siis on võimalik nagu ülikõvat tunnet tunda, aga tegelikult see ei ole nii, see on selline jube vastik aju ja ajukeemia häire.AGa see läheb mööda. Ma lihtsalt tahan kirjutada oma kannatustest, mis on muidugi hullem kui surm.Politsei niipaljugi on teadlik emotsionaalsest vägivallast kodus. Ega ma ise ka terve ei ole, kõik nende inimeste pärast.No ja ongi mul nii et üks (meessoost)on pervert ja teine naissoost on debiilik tsjort, ja nii ongi, ma olen üks laps peres, rohkem ei ole kedagi, nii et keegi ei ole sellest asjast teadlik, mina olen analüüsija umbes mis siin toimub ja siis kui närvid ja ajukeemia, emotsioonid normaalsuset välja lähevad, siis kirjutan kõik Ohvriabile ja noh siis vähemalt keegi teab, ja see annab sellise kindlustunde jne.Ma ei ole halb inimene üldse vaid hea inimene, vaid asi on lihtsalt selles et mind aetakse lihtsalt hulluks ja ongi kõik. Ma ei kujuta ette mida need inimesed peavad kunagi taluma, mis surm neil tuleb, mis neist peale surma saab sest eksisteerivad nad igavesest ajast igavesti ja oma kuritegude eest ja muude sihilikult põhjustatud negatiivsete tegude eest, raskete veel, nende eest nad peitu ei poe.Kui mõni muutuks nüüd olemuselt kindlalt ma annan andeks need kuriteod ja ongi kõik rohkem kokku ei saa ja elad ise oma elu lõpuni ehk ei kohtu enam kunagi. Nojah kuskil kümme kuni viisteist aastat tuleb veel kannatada, umbes niikaua nad elavad veel ja siis on kõik. Ma küll ei soovi kellegi surma aga lihtsalt muud moodi ei saa, nad on liiga kaua juba piinanud. Ja mina olen õnnelik kunagi kui neid enam pole, ma lihtsalt ei saa sinna midagi teha et ma õnnelik olen see ei ole minu süü. Ma kirjutasin nüüd enda asja enamvähem ära mis mul elu on praegu ja loodan et kellegil on abi selle lugemisest.

Re: Vanemad on debiilikud mitte viha pärast vaid ongi

Hüljatud kirjutas:Tere
Ma
õnneks leidsin selle foorumi aga ma tõesti ei tea, nüüd eile pervert emotsionaalne ahistaja isa, emotsionaalse vägivalla kaasaaitaja minu suhtes, ise ta seda teha ei oska, laseb abikaasal ehhk minu sellel emal teha, ehk ta on nõus sellega. Ma ei saa öelda kui vana ma olen aga olen täiskasvanud ja ei tea kas kahjuks võin siia kirjutada, aga jah olen eluaeg isapoolt nüüd juba emotsionaalset ahistamist talunud, aru ma sellest hakkasin nüüd alles hiljuti saama. Ma lihtsalt praegu kardan veits et ma lähen hulluks ja löön nad maha et rahu saada ja selle ahistamise ja vaimse vägivalla alt ära saada. See ema on vaimne terrorisserija ja ahistaja pluss emotsionaalne vägivallatseja. Ma varsti saan siit praegusest elukeskonnast minema aga ei tea see võib aasta võtta. See isa teeb endale ma leidsin nüüd sellele küsimusele vastuse mida ma otsisin see on ta teeb endale kõvat tunnet minu arvel. Mina olen see väljavalitu, lisaks ta hoiab või proovib hoida mind ennast nii küljes kinni kui võimalik, pandud tulevik juba temaga paika ja , ma ei tea mis ma selle perverdiga peale hakkan, sellised ongi perverdid. Need psüühikahäired mis ta mulle põhjustab oma sellega kes ta on- emotsionaalne ahistaja enamus, sotsiaalfoobia, pluss mingi selline psüühika või ajuhäire(mul on praegu ka see tunne ajus, rahusti ei võta maha), kuklast aju sisemuseni, et umbes kui sellele kaasa elada ja sellega selle perverdi emotsioonidesse kaasa elada, mis ta ise sihilikult põhjustab, siis on võimalik nagu ülikõvat tunnet tunda, aga tegelikult see ei ole nii, see on selline jube vastik aju ja ajukeemia häire.AGa see läheb mööda. Ma lihtsalt tahan kirjutada oma kannatustest, mis on muidugi hullem kui surm.Politsei niipaljugi on teadlik emotsionaalsest vägivallast kodus. Ega ma ise ka terve ei ole, kõik nende inimeste pärast.No ja ongi mul nii et üks (meessoost)on pervert ja teine naissoost on debiilik tsjort, ja nii ongi, ma olen üks laps peres, rohkem ei ole kedagi, nii et keegi ei ole sellest asjast teadlik, mina olen analüüsija umbes mis siin toimub ja siis kui närvid ja ajukeemia, emotsioonid normaalsuset välja lähevad, siis kirjutan kõik Ohvriabile ja noh siis vähemalt keegi teab, ja see annab sellise kindlustunde jne.Ma ei ole halb inimene üldse vaid hea inimene, vaid asi on lihtsalt selles et mind aetakse lihtsalt hulluks ja ongi kõik. Ma ei kujuta ette mida need inimesed peavad kunagi taluma, mis surm neil tuleb, mis neist peale surma saab sest eksisteerivad nad igavesest ajast igavesti ja oma kuritegude eest ja muude sihilikult põhjustatud negatiivsete tegude eest, raskete veel, nende eest nad peitu ei poe.Kui mõni muutuks nüüd olemuselt kindlalt ma annan andeks need kuriteod ja ongi kõik rohkem kokku ei saa ja elad ise oma elu lõpuni ehk ei kohtu enam kunagi. Nojah kuskil kümme kuni viisteist aastat tuleb veel kannatada, umbes niikaua nad elavad veel ja siis on kõik. Ma küll ei soovi kellegi surma aga lihtsalt muud moodi ei saa, nad on liiga kaua juba piinanud. Ja mina olen õnnelik kunagi kui neid enam pole, ma lihtsalt ei saa sinna midagi teha et ma õnnelik olen see ei ole minu süü. Ma kirjutasin nüüd enda asja enamvähem ära mis mul elu on praegu ja loodan et kellegil on abi selle lugemisest.
ei abi ei ole kellelegi selle lugemisest, pigem tahad sina saada abi. mina olen samuti kasvanud peres, kus ema on väiksest saati terroriseerinud ja psüühilist vägivalda kasutanud mu peal. praegu olen täisealine ja see jätkub siiani. samuti nüüd vend, kes on hakanud käituma samamoodi nagu ema. vend on täismees, mitte mingi nooruke. ehk siis mis ma öelda tahan on see, et kuna olen samas olukorras mis sina peaaegu, siis võin öelda, et ainus lahendus ongi sul vist neist eemale saamine. see on hea, et saad aru sellest, et su isa peamine eesmärk on sind enda küljes kinni hoida. seega ära lase tal seda teha. valikud, mis elus teed, peavad olema sellised, mis tulevad sinu südamest ja tahetest, mitte su isa omadest! kas sul on võimalik minna õppima mingit eriala, mis sulle huvi pakub? saaksid minna ühikasse elama ja olla seal nii kaua, kui ise tahad, st ei pea tegelikult isegi nädalavahetustel kodus käima.

Tere

Kindlasti ei ole psühholoogiline vägivald mittemingil kujul aktsepteeritav.

Muidugi ei ole Sa halb inimene! Eelkõige on oluline Su tahe ja eesmärgid.

Sa nüüd ei ole küll väga täpselt rääkinud oma olukorrast, kuid kas on tekkinud ka hetk või võimalus vanematega sellest kõigest rahulikult rääkida? Kas nad on ka ise oma tegusid põhjendanud-selgitanud? Kas emb-kumb osapool on rääkinud eksperdiga? Ehk siis Sa oled üpris palju leidnud kõigele toimuvale seletusi, mis iseenesest on hea. Kuid vaata, et Sa kogemata seeläbi teisele nö sõnu/mõtteid suhu ei paneks. Kui raske ka ümber pole, siis see ei pea määrama seda, kes Sinust saab.
Väga tubli oled, oled ka ise otsinud ja näinud lahendusi! Ning kindlasti tuleb nende elluviimise nimel tegutseda.

Kuna nad on üle igasuguse piiri läinud, on täiesti arusaadav, et tahad, et nendega kontakt kaoks. Ma usun, et see on saavutatav lihtsalt Sinupoolse väga iseseisva elu peale minekuga. Las nad elavad oma elu edasi nii, kuidas heaks peavad, kuid kui Sa oled oma elu peale saanud, on Sul juba kõik hästi, Sa ei pea siis enam nendega kokku puutuma. Oled Sa muidu kindel, et juba varem sealt ära ei saaks kolida?

Sinu osas - kas Sa oled leidnud kellegi, kellele kõike ära rääkida? Rääkimine-jagamine aitab. See siin juba on hea samm. Ma ei ole kahjuks ohrivabiga väga kursis - kui palju ja mis tasandil Sa neile saad rääkida või oled rääkinud? Ehk siis kas faktitasand või ka emotsionaalselt?

Jõudu ja usku tulevikuks!
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kuule külaline kui praegult terrroriseerivad siis mine politseisse näiteks kirjuta oma kandi Ohvriabile email, otsi netist seal on kindel asi ja sa ei kujuta ette mis enesekindluse see annab see kirjutamine, mine Ohvriabi vastuvõtule kasvõi salaja nagu mina käisin siis saad mingi lahenduse asjale kindlasti. Lase endale Ingellike Reiki kaugseannse teha mis aitavad, mind tõi see sellest arusaamatust asjast välja ja ma hakkasin aru saama et mis toimub. Lisaks sellele on mul veel ahisatmine, oi raisakari ma tean mida sa tunned külaline, ma ahistamise pärast ei kolinudki kunagi kodust minema sest otsustasin et kui ma uude kodu elama lähen siis seal ma ennast küll ahistada edasi ei lase mis oleks veel õudsam olnud. Mul on see jama preagu et kui ma vanematega ei suhtle siis nad võivad kiirabi ja politsei kutsuda, viidates et ma olen haige ja pannakse mind akuutosakonda kinni ,mingisuguse ülbe arsti alla, siis saavad igast informatsiooni nuhkida minu järele jne. See kõik on puhas ahistamine. kadakas* ma väänaks kõik need ahistajad ükshaaval kuhugi vangikongi eluksajaks või niikauaks kui ära lõpetavad. Õnneks politsei teab kodus olevast emotsionnalsest vägivallast, oi raisakari kus nad hakkavad saama kui nad politsei kutsuvad.Mul läheb umbes aasta siis ma olen siit juba vist selleks ajaks välja kolinud.Ma olen täisaealine juba ammu, niipalju ma saan öelda. Mul närvid ei olegi enam nii korrast ära mul on just ajukeemia ja kõik kehakeemia korrast ära. Siis mul on veel negatiivne stress ja positiivne stress koos.Jah praegu on selline asi. Ma oma esimese kirjaga olin veits endaga korrast ära, mul oli vaja lihtsalt kirjutada, ma lihtsalt ei saanud olla. Ma olen sugult mees.Käigu seenele need kõik terroriseerijad ja ahistajad, oi kunagi tuleb kindlasti kohtupäev ja siis ei ole joosta kuskile. Oi siis tuleb hakata neil kordades hullemaid asju läbi elama.Ok.

Bucerus vaata las elavad jah kuidas tahavad, praegu on elavad kuidas tahavad ahistades, pervertides, emots. vägivall. jne. Pole minu asi mis elu neil on aga kui nad teevad minu elu nende eluks ja seda sihilikult, ja rahule ei jäta, see tulevik on juba paika pandud et nendega läbi saada, jälle puhas ahistamine, ma ei kujuta ette aga ma tean juba lahendust. Ainuke asi mis aitab on lähenemiskeeld ja ma rääkisin ka seda politseis. Kas siis need inimesed kartsa panna aga kõige parem on veel rahaline trahv, selle peale on nad väga kitsid, raha peale. Jah ma pean neid asju enda vastu tahtmist lihtsalt tegema. Okei umbes nii on praegu.

Tere

Ma saan aru, et Sul on raske ja keegi ei vaidlegi sellele vastu.

Su jutust käib läbi, et tahad, et neil kah raske oleks, mis on mõnes mõttes mõistetav. Kuid samas me ju ei taha, et kurjus leviks. Käitume ise paremini sellest kurjast, mida näeme. Kõik, mida teha saad ja ka tegema pead, on anda väärast käitumisest vastavatele institutsioonidele teada ning lase neil asi korda ajada.

Sa kirjutad, et kardad, et kui vanematega ei suhtle, siis nad kutsuvad Sulle kiirabi, panevad haiglasse ja saavad infot nuhkida. Kui Sa oled täisealine, siis kas Sa seda mitte ise ei saa määrata, et kellel on õigus Sinu kohta infot saada. Ma olen olnud mitu korda nö tavalises haiglas ning seal ma olen iga kord andnud uuesti kontakti, et kellele nad võivad infot anda. Ning see kontakt ei pidanud olema perekonna seosega. Samuti on olnud võimalus panna enda lugu nö lukku selles osas, et mitte keegi minu kohta infot ei saaks.
Kas see psühhiaatriahaiglas samamoodi ei võiks toimida?

Teiseks see, et ma tahaks loota, et kuskile haiglasse niisamalihtsalt kellegi ütlemise peale sisse ei võeta, eriti veel mitte täiskasvanuid. Nad ikka peaks enne uurima ning veenduma, et on vajadus.
Ning kui haiglaravi on vajalik, et edasi parem olla oleks, siis ei maksa seda pelata.

Kas lähenemiskeeld jõustus?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ma ise otsustasin ka jah et mitte kurjust külvata, lähenemiskeeldu võib tulevikus vaja minna, praegu on normaalsem olla, aga jah praeguses elukohas peane nende probleemide tõttu alkoholi tarvitama, et oleks lihtsalt natuke parem olla. Uude elukohta lähen siis enam alkoholi ei tarvita. Nojah see mis see arst teeb ja mida mu vanemad teevad ongi seadusevastane noh. Ah õnneks politsei teab mis siin toimub, nii et mul pole vaja enam niipalju karta enam. Lihtsalt see hävitustöö mida vanemad teevad on õõvastav. Üks on pervert ja teine on sadist rohem midagi noh.Aga ma pean vastu varsti saab see jama läbi niikuinii kunagi saab läbi kas mina või nemad keegi sureb ikka ära, asi on lihtslt mul selles mis tagajärjed mu tervisele jäävad.Ok praegu.

ei mitte seksuaalselt sest siis oleks juba löömaks läinud. Emotsionaalne ahistaja, on sellised perverdid. Ma ise ei saanud aru eluaeg et see nii on ma olin kogu aeg sidemes vaimselt, oi ta raip, rasianägu lugegu seda ja et kõik loevad seda. Ma ei saa rääkida eriti ta tegi ühte süsteemi mulle, sellepäarst me selle foorumi leidsin, pole kuskil paremat foorumit. Ühe süsteemiga tegi ära mulle, ta raip on väga kaval ka. Oi ..tapea, küll sul kunagi ei vea. Mina saan vabaks neist tõbrasdest peale surma, vähemalt niipaljugi, aga elada ma enam ei taha, ja see jääb nii, ma ootan oma surma oi ja kui mu surm tuleb siis on mul jälle püksid märjad sellepärast, noh kogu aeg elanud ei oska lihtsalt ära surra. Kogu moos.

Vaata jah Bucerus asi on mul nii ,et kui hakkad nendega hästi käituma siis läheb veel hullemaks, sest nendel on kogu aeg paha, kohe tuleb surm , mul on siit nüüd haige ja siis on teine koht haige, siis olen mina süüdi siis vigastatake vaimselt noh tehakse vaimset vägivalda või psühholoogilisi süsteeme, et kätte maksta jne. Oijah no tule taevas appi ausõna tule appi see ei ole enam mitte normaalne ka see on juba haiglane mis mõttemaailm inimestel on. Ei no elagu ja elagu endale aga kui tulevad juba normaalseid ja häid inimesi endage sihilikult kaasa tõmbama ja neid hävitama, no siis on küll päris mattvaju.Ausalt. Sajeponks.

Absoluutselt kõik otsused mis ma olen vastu võtnud on kas nende krdi mõju all või nõudmise all, ise ma ei ole saanud elusees mingit elutähtsat otsust vastu võtta, ikka nende pärast sest kui see neile, nendle vanematele, see ei meeldi vot siis hoia ja keela mis vaimne vägivald. See krdi raisakari kunagi tuleb neil lõpp oi ja siis ma ei naera ei nuta, vaid lihtsalt tuimalt vaatan seda asja pealt ja ütlen mõttes et mitte paras vaid te oletegi selle ära teninud et igavesest ajast igavesti koos olla. Jah ma praegu mõtlen mis, te ei kujuta ette ka nad mõtlevad et nad surevad ära et siis on kõik, oih kui hea oleks halbadele inimestele see elu, eluaeg panevad häid inimesi kannatama ja siis kurjad inimesed saavad teha kurja mis tahavad teistele ja head kannatavad elu lõpuni ja surevad ära ja ongi kõik. Aga vabandust mis siis see elu mõte on?Kas see ongi kurjus ja et sul veab elus kui sul pole mingisugused lähedased inimesed mingid kriminaalsed kurjategijad, ahistajad. Sõitku kõik see maailma perverdi kari ..tale ja igale kõige rõvedamatesse kohtadesse kus üldse võimalik on , noh näiteks kopitavasse prügisse. Oijah ma ei kujuta ette mida need inimesed, hahaha ma juba naeran selle peale, mis seisundit nad tundma peavad kui nad Jumala ette lähevad, Oijah nende nahas küll olla ei taha. Sest valetada nad lihtsalt ei saa. No vot mina küll nende inimestega õnneks enam kokku ei puutu vaid las nad siis teavad mida nad tegid minu praegusele eluvormile kes ma siin maa peal olen, no vot aga mina ei tea kas mulle ise andeks antakse minu nii õnnetut elu. Vot seda ma ei tea, sest kõik mis mulle on elu poolt kaasas antud on ainult kannatamist põhjustanud. No palun andke andeks aga nii ei saa lihtsalt ja nii ei ole ilus.Jätke järgi. Palun andestage mulle.

Vaimne vägivald , selleks on mul emotsionaalne vägivald, see emotsionaalse vägivalla tagajärg oli selline nagu oleks telliskivi otsaette laiaks tambitud, ja siis selliesed tumedad plahvatused nagu tagaajus, ma ei oska rohkem seda tunned seletada, ma ei saa siin avalikult rääkida miks see toimus, aga jah seda on tegelt kogu aeg toimunud, lihtsalt mulle öeldi politseist et see on emotsionaalne vägivald. Ah ja neid psühholoogilisi süsteeme teha et kätta maksta nüüd ma tean ka millised need on. Ei rohkem neid ei juhtu, lihtsalt ma tervendan ennast teiste abiga panen raha magama ja siis lihtsalt tehakse nii. See on väga haiglane. Mitte see ei ole enam võrreldes sellega haiglane vaid lihtsalt kes need inimesed on see on haiglane. Nendel on selline asi et nemad on minu vanemad et mina pean nendega elu lõpuni läbi saama, jah ja tagajärjeks teha veel seda mida tahavad, nagu eelnevates kirjutistes toodud on. No ja ongi kõik, ei jäta rahule, paika pandud sama hea. Kui ma ütlen nüüd mingi tõsise asja neile, mis te arvate kuidas reageeritakse, kas öeldaks ah jäta jama, või hakatakse naerma imelikult, ja minnakse "ei huvita" minema. Ja ongi kõik. Jah ja mul pole ühtegi tüdrukut elus olnud ei ühtegi seksi noh ja selle võib kõik nende inimeste arvele panna. Sest lihtsalt ei ole muud võimalust ja ja kui ma hakkan analüüsima siis see ongi nii jah kuigi ma ei tea ma olen väga tundlik inimene. No mul ei ole lihtsalt sõnu ja ma ei palu ka enam, ei elu ennastki.

See kõik on umbes niimoodi, et kui meil on sitt olla(vanematel), siis peab sul ka sitt olla olema, ja kui sul ei ole sitt olla siis me teeme sulle, et sul oleks ka samuti sitt olla. No ja nii ongi umbes kokkuvõte.Et neil on kõik halvasti, tegelt ma olen mõelnud ja järeldanud et see nii ei ole, sest muud moodi nad lihtsalt olla ei oska, ma ei kujutaks ette kui neil inimestel eriti sellel isal läheks hästi, ma ei tea milline ta on, kogu aeg kõik on halvasti kõik on sitt ja ei olegi tema jaoks muud moodi sest mismoodi saab hästi olla seda ei ole ju üldse olemaski. Ma lihtsalt räägin kõike sellepärast et nad mind ei jäta nendes asjades rahule, nemad on mind enda ohvriks võtnud ja see ongi nii. Ja edasi ma ei tea kuidas öelda ohver , väljavalitud kannataja, sest kõiki nad petavad näitavad teistele et midagi pole viga, ma olen kuulnud pidevalt kodus kuidas nad on teistsugused kui nad räägivad oma tuttavatega või töökaaslastega, oih mis naistevaheline sõprus meil siin on kallis ema aga tegelikult oled ju terroriseerija, ahistaja, krdi kõbi.Jah ja nüüd ei oska midagi rohkem kirjutada, täielik tühjus peas. Nüüd tuli pähe et loll loll loll ja krdi debiilik ja muud midagi.
Ja nüüd kõigilie pervertidele ja ahistajatele-te lähete niikuii ükskord Jumala ette ja oijaa kui õnnelikud teie ohvrid siis on, eks siis olge need kes te maapeal tahtlikult olite. Või ma ei tea mida iganes kuidas kõige parem öelda on.

Oijah ma ei kujutaks ette üldsegi et need inimesed kunagi lahus oleks, lihtsalt peretülisid neil omavaehl ei ole sest mõni on teist juba nii paika pandud, et hoia ja keela. Jah ja mul ei ole elus ühtegi asja kui ainult arst. Ma ei teagi praegu muud asja. Te loete ka praegu seda ja kujutate ette mis asi see üldse on. Ma ise loen seda mis ma kirjutanud olen siis peas tunnete poolest on küll kordades hullem kui see jutt see enesetunne.Ei oskagi rohkem midagi kirjutada.Juba ongi väsimus peal.Okei praegu.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”