Poiss kasutas ära või mida tegema peaks?

Olime pikemalt aega internetis suhelnud nii nagu oleks meil suhe(olime mõned korrad ka seltskondades kohtunud) ja ma kutsusin ta ühele sünnipäevale(3 kuud tagasi), kus saime kahekesi olla. Asi läks päris kaugele, aga tal ei läinud sisse(võibolla oli liiga kuiv vms). Kui ta lahkus saime me hästi läbi ja kõik oli korras. Ma olin mures juhtunu pärast, aga siiski õnnelik. Olin üle pika aja kellesegi TÕSISELT armunud. Peale seda pole me rääkinud ja ma ei saa teda peast välja. Kui üritasin midagi rääkida jäi see poolikuks ja väga piinlik. Olen ka nutnud selle pärast, sest see teeb kohutavalt haiget. Ma ei tea mida ma ette peaksin võtma :?:

Re: Poiss kasutas ära või mida tegema peaks?

Võimalik jah, et mingeid nn tõelisi tundeid tal ei olnud ja tahtis sind vaid voodisse. Või siis lihtsalt on aeg edasi läinud, tema arvamus sinust natuke muutunud ja tunded jahenenud - eks võid proovida talt küsida, et milles asi, ehk saad siis ise vähemalt aimu, et mis toimus ja miks ta nii käitub. Isegi halb teadmine on parem kui teadmatus. Põhiline asi, mida peaksid ette võtma, on temast üle saamine, aga enne seda siiski küsi talt tema käitumise kohta.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”