Mu ema viskab mu kodust välja, sest ma ei neela yhte tablett

Ja mu isa suri, kui ma olin 3. Ja nyyd mu ema vihkab mind. Iga päev ta ütleb, et kaua ta seda PUBERTEETI kannatab, ma olen 12. Mul on nohu ja mu arst kirjutas välja kapslid, mida ma ei suuda neelata. Ema karjub, l66b, räuskab ja laamendab SELLISE ASJA PÄRAST. Ta viskab mu välja sellepärast- ja mul ei ole kuhugile minna. Siis ma mõtlesin enesetapu peale. Leidsin enda jaoks sobiva olevat kõrgelt alla hyppamine. Aa ja enne veel ema ytles, et olgu, ära võta rohtu, mine haiglasse ja sure ära, saabki sinust lahti. Ausõna, miks ma siis üldse elan, kui kellegile mind vaja ei ole? Varem oli mu ema normaalne. Kuidas võtta endalt nt elu, et tekitada emas võimalikult suuri syymepiinu? Sellised sõnad teevad väga haiget ja nutan hetkel ka. Btw see oli kõigest nohurohi

Re: Mu ema viskab mu kodust välja, sest ma ei neela yhte tab

Su ema ei tohi alaealist välja visata. Ma nutan ka iga päev oma sita elu üle ja tahaks teha enesetappu. Ka mu vanemad peksavad vahel ja karjuvad iga päev. Isegi mu klassikaaslased mõnitavad ja loobivad asju. Ma ei usalda enam kedagi. Sa võid ju mõelda enesetapust, aga väga paljudel juhtudel see ei õnnestu. Ma ei tee juba sellepärast enesetappu. Kui tahad, võime privaatsõnumite abil suhelda :) Ma kirjutaks sulle, kui nõus oleksid.

Re: Mu ema viskab mu kodust välja, sest ma ei neela yhte tab

No otseselt ta ei ytle seda iga päev- siis kui jälle närvi läheb. Aga me saime muidu üldjuhul nii hästi läbi ja nende kapslite pärast on kõik nyyd nii sitasti ja ma ei tea mida teha. Ma tahan tegelikult temaga jälle hästi läbi saada, kui ma praegu kirjutan ja mõtlen, aga kui ta jällle röögib siis ma jälestan ja tahan ätra minna iga hinna eest maale. Kas tal on õigus ära võtta asi, (tahvelarvuti) mille eest tema sentigi pole maksnud?
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”