Vajan abi !

Nimelt on mul väga vaja abi seoses vanematega . Ma lihtsalt ei suuda enam . Nad ei luba mul käia riides nagu mina tahan. Olen 12 ja arvan et võiksin selliste asjade üle ise otsustada, kuid ei , mina pean minema sõpradega välja paksu sulejope, saabaste ja mingi ime mütsiga. Kuigi mul olemas korralik õhukesem jope millega mul palavam pole, skeidid millega mul jalad higistama ei hakka. Ja kusjuures ma näen nendes poole normaalsem välja . Mul pole pruuti just nendel põhjustel et vanemad arvavad et olen liiga väike (12) käimiseks sõpradega linnas . Vahepeal harva nad seda lubavad ja ausalt öeldes oma riietuse pärast on on mul häbi lausa tüdrukute seltsis viibida . Isa arvab et kui temal oli kunagi lapsepõlves laiad püksid ja mingid jamad riided seljas peab seda kannatama ka tema poeg . Tõsiselt mida tuleks teha et nad lubaksid mul normaalselt riides käia , niimodi et mul endal oleks kaa parem .

Palun teid

Re: Vajan abi !

Asi ongi selles et me pole mingid vaesed inimesed ! , Meil jagub raha niipalju et sellest kõigest jääb ülegi aganemad virisevad et neil pole raha. Mul on korralikud riided olemas millega näen korralik välja , enda ja sõprade arust , kuid vanemad ei luba nendega käia , kuna nad seletavad et väljas on külm ja ... Nad vahel harva isegi lubavad ja mul pole kunagi külm ega majtea mida veel olnud . See võib tunduda imeliku probleemina kuid ausalt minu jaoks on mu välimus väga tähtis , samuti hügieen . Ma tõsiselt räägin pole kedagi kellele ma meeldiks kui ma käin nende riietega ringi , Sõbrad küll annavad soovitusi et kuule käi mingite teiste riietega saad kaa omale lõpuks naise vms . Olen olnud 1. klassist saati klassis kõigi sõber ja kunagi pole olnud sellist asja et keegi mulle midagi minu välimuse kohta ütleks aga nüüd ! , kui olen 12 siis seda märgatakse ! ,

See on tõsine probleem :( palun teie abi

Nojah, lahedad sõbrad sul, kes vaatavad alguses su välimust ja siis kui oled piisavalt "laheda" välimusega, suhtlevad nad sinuga. Mina saan su vanematest aru - väljas on tõesti paganama külm, eriti nüüd sel nädalal ja arusaadav, et sa pead käima soojemalt riides. Kannata ära need paar kuud, ega kevad enam kaugel pole ja siis käi enda õhukese jope ja skeitidega.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

No sa ei saa aru, issand. Mu sõbrad suhtlevad minuga, nad on väga head sõbrad. Ma ise küsisin neilt et kas ma käin normaalselt riides? Millu vastati et enam vähem jah ... Aga tähtis polegi nende arvamus. Ma ise arvan et mulle need ei sobi. Vaadates peeglisse näen mingit paksu lõusta . (nende riietega) aga nende riietega mis mulle meeldivad ma seda ei tunne. Seda on nii paganama raske seletada !

ma saan sinust aru, mulle ka ei meeldi käia riietega, mis mulle ei meeldi.
see võib olla halb variant, aga vanemate nähes mine õue nende riietega, millega nad tahavad, et sa käid, ning kuskil pane selga siis need riided, mis sulle meeldivad.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”