Re: Sõbra ema on vaene ja alandab minu arust oma poega

Oh jumal küll SELLISEID jalatseid laseb ema omaenda pojal kanda??? Ma kujutasin hoopis teistsuguseid ette. See pole ju normaalne minu arvates. hmm miks küll? Ma ei saa enam aru, kas see päriselt ikka ongi nii. Lihtsalt uskumatu tundub see. See pole ju õige.. Ei tea.. see on nii imelik. Tahaks ju küll aidata, noh, nõu anda kui oskan ja oma arvamust avaldada, selleks see foorum ju tehtud ongi. Mis ta ema tahab oma pojast mingi pedet teha või? Või on ta kiiksuga, vbl vajaks ta ise abi (a nh mis see minu asi on)

Kahju lihtsalt. Ei oska mingit tarka nõu ka enam anda. Vbl hiljem turgatab midagi.. Kahju, sest ma arvan et ema rikub omaenda lapse ära niimoodi. See on nii imelik. Triinu, kui sa viitsid, siis kirjuta aeg-ajalt et kuidas lood on, huvitav oleks teada kuidas ja kas see seda sinu sõpra muudab kuidagi. Mina arvan lõpuni välja, et selline teguviis ema poolt on vale ja ta võiks vabalt ka kooliriietega väljas käia. (ei tohi kulutada- no hea jutt küll..)

Ma üritasin eile ta emaga niisiis rääkida, aga see ei andnud mitte mingeid tulemusi.
Ema ikka räägib, et raha pole ja pole hullu midagi, kui ta neid kannab.
Tuleb hakkama saada sellega mis on ja ongi omamoodi siis jne.
Ta ütles ka, et võõrastelt ta kerjama ei hakka midagi, abi võtab vastu vaid oma headelt sõbrannadelt.
Küsis, kas ma tean palju elekter ja küttepuud maksavad, et siin seletama tulen.

Ch1lled kirjutas:Jumal küll, miks sa sellest siin käid ette kandmas? See teda ei aita, kui sa päevast päeva kirjutad, kuidas ta riides käib või mida teeb... :roll:
Pean nõustuma..
Triinu, kui sa tõepoolest oma sõpra aidata tahad, siis tee kasutaja ja küllap me leiame viisi, kuidas pakutud asjad temani toimetada.
Praegu jääb mulje, et see teema on vaid üks suur nali.
Eriti neid pilte vaadates. Poiss selliseid jalanõusid kandmas? Totter täiesti.
I'm
not

Piin kirjutas:
Ch1lled kirjutas:Jumal küll, miks sa sellest siin käid ette kandmas? See teda ei aita, kui sa päevast päeva kirjutad, kuidas ta riides käib või mida teeb... :roll:
Pean nõustuma..
Triinu, kui sa tõepoolest oma sõpra aidata tahad, siis tee kasutaja ja küllap me leiame viisi, kuidas pakutud asjad temani toimetada.
Praegu jääb mulje, et see teema on vaid üks suur nali.
Eriti neid pilte vaadates. Poiss selliseid jalanõusid kandmas? Totter täiesti.
Seda ma väita üritangi, et see pole normaalne.
Suletud

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”