Isaga ja muidu perega probleemid ...

Tegelt see teema on olemas ka http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... 12&t=18538 ; aga arvasin et siia sobib paremini ...

Etjahh ... mul on isaga väikesed probleemid. ma ei teagi kust alustada ... noh, me pole kunagi nii hästi läbisaanud , kui mina oma emaga. kuid mu õega (6a) saab ta suurepäraselt läbi. tanagu ei hooliks minust üldse . minu tunnetest jn. koguaeg ta mõnitab mind, teeb iga minu liigutuse ja sõna kohta halvustava komentaari jne. ma üritan alati tema juures täiuslik olla, end kontrollida , et parem olla ... ma isegi ei julge kodust n.ö vabalt ringi käia isa pärast. (suvalises koduriietuses, sorgus juustega...). mul on vahest isegi tunne, et ta on juba mu peale nii vihane ja et peaaegu valmis mind lööma, ma nagu pole mitte midagi teinud ... täiesti lambist tühiste asjade pärast. ma ei imestaks, kui ta löökski. seepärast ma kardangi teda. mu õele teeb ta nalju ja suhtleb rohkem jn ... noh . minuga on ta veidi kaugem ka, sest kui ma sündisin oli ta küll meiega, kuid läks varsti soome 4 aastaks ja siis on koguaeg tööl ära. ma olen 13 ja ta on olnud 5 minu sünnipäeval kohal . (see võib väikese asjana tunduda, kuid minu õel on ta igal sünnipäeval olnud. jn. minujaoks on see suur asi. minu õe sünnipäevadele on ta kõigestväest üritanud jõuda ... pohhui mina.)

kuid ma kahtlustan ka, et tal on armuke ... . see on nii kohutav, ning mul on ülimalt häbi.mul on paar-kolm asitõendit kah olemas. ja siis veel läiajal on ta olnud enamus öödest ära. ütleb et töö asjad. .. kuigi ma tean , et kui tal ongi töökoosolek olnud, on ta pärast edasi kuhugi pidutsema läinud vm. :cry:

veel on asi selles ... et talle meeldib juua. noh mitte pudelite kaupa viina, kuid iga õhtu mingi klaas või 3 viinaga segatud mingi värk (morsiklaas). mu ema tarbib alkoholi vähe, kuid pärast seda, kui isa aastaselt reisilt tagasi tuli, on ta rohkem jooma hakanud, ning see on mu emale külge hakanud. ma lugesin ema sõnumeid ja lugesin sõnumit :: "naine rsk" :: ja siis veel :: "hehh, eile läks 4 pudelit veini" (siis kui ta laeval oli). mu vanaisa on alkohoolik , ning ma olen teda 2 korda täiesti purjus näinud. see on nii hirmus. ma kardan nende pärast. igakord kui nad joovad ma muretsen surnuks end . ..

see kõik on just viimasel poolel aastal (vb olen lihtsalt mina rohkem tähele pannud)
kuid hull on ka see , et ma näen, et mu ema on kurb. väga kurb. enamuse ajast on ta meid üksi kasvatanud. mu õde on täiesti rikutud ... küsib vanematelt alkot proovida (6 aastane, ja nad LASEVAD KA ! ) , ei kuula sõna jne. minuga on räigelt karm kord. nad oleks nagu mind eemale tõuganud ... nii ma tunnen . enamus ajast ma väldin neid - tunnen, et mind ei armastata, istun oma toas ei räägi ja kõik.
kuid ikkagi... mul on oma emast jumala kahju. tal niigi raske, sest me õega koguaeg tülis jn ...ja mu õde ka ei tee mu emal midagi kergemaks :?

viimasel ajal mu isa on kogu selle minu mõnitamise ja halvustamisega liiale läinud
siis ma ütlesin oma õele vihahoos et ta on kõige hullem õde maailmas (tegelikult suht ongi) ja siis mu ema hakkas teda kaitsma ... jne. kogu jutu lõpus ütles ta mulle , et on eluaeg vihanud inimesi nagu mina ja et ta vihkab mind.
tore... suurepärane lihtsalt noh. :x
ma võin öelda ka et tema pole just kõige parem vanem ... ta ei kuula mind iial. ta pole mitte kunagi minu poolel. ta pole iial võtnud aega et minaga olla, et kasvõi minu soove kuulata. ma ei saa teda usaldada, sest ma tean et ta räägib selle välja ...
aga ma ei ütle seda, sest see õe geiss oli esimene kord kui ma üldse oma arvamust kunagi oma õe või üldse perekonna kohta ütlesin. ta ... suhtumine oli näha. ja siis keset tüli viskas ta mulle ette minu arvutiprobleemi. esiteks mul pole arvutiprobleemi ja teiseks kui ta nii arvab siis ta ei tohiks seda n.ö parandada vn et võtab arvuti ära vm, vaid leida selle põhjus jn ...
mai saa enam ... ju siis olen ma piisavalt halb inimene, et väärida ära see, et mu vanemad ja õde vihkavad mind ... tahan ära kodunt !!!!! :x :? :cry: :cry:

:? :? :? :? :?

tänan, kui viitsisite teksti läbi lugeda, veidi pikk sai.
True friendship is like sound health, the value of it is seldom known until it is lost.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”