Re: Probleemid emaga

Pärl kirjutas:Kui sul midagi muutub, kas oaremaks, või ka halvemaks :(, siis või siia teemasse kirjutada :).
Aitäh!
Hea on teada, et sinu mured ja rõõmud kellelegi korda lähevad ja isegi nii paljude aastate järel veel pole Sind unustatud.
Eks ma üritan ikka vastu pidada. Õnneks jah töö tõttu enamus päevast eemal kodust, aga kui pikem puhkus või haige juhtun olema, siis paari nädalaga suudab ta ikka vere korralikult keema ajada nii, et juba hakkad tööle tagasi minekut igatsema.
Kas saabub kunagi ka päev, mil tema haardest lõplikult vabanen, seda teab vist ainult Jumal taevas. Tema kontrollimaanjaga peaksin ma ilmselt ka eraldi kolides talle vähemalt kord päevas aruande esitama oma tegemiste ja kohtumiste kohta. :twisted: Ta ei usalda mind üldse. Või siis on lihtsalt võimatu paanitseja.
Aga igal juhul püüan ma liikuda selles suunas, et endale üha rohkem vabadust kätte võidelda... Kui vaid jõudu jätkuks!
Eks kui on mingeid uudiseid, siis annan sellest kindlasti teada. Ja kui lained üle pea hakkavad lööma, siis kergendan oma südant.
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”