TÄITSA VÄRDJAS NAGU:S

KURAT, MA OLEN NII VIHANE PRAEGU. MU EMA ON END PRAEGU NII VINTI TÕMMANUD, ET RÕVE HAKKAB VAADATES. TA NAGU SÖÖB JA SAMAL AJAL TATISTAB TOITU SUUST VÄLJA. kadakas* MAGAGU KAINEKS, KURADI VÄRDJAS NAHHUI. VAREM MA TEADSIN TEMA VIINA PEIDUPAIKA , AGA NÜÜD ON TA KUHU PER.SSE SELLE VIINA PANNUD.
kadakas*, NII NÄRVI KÄIB, KUI NÄED KUIDAS MINGI VÄRD TÕMBLEB. MU ÕE PEIKA EES KA PIINLIK TEAD. NAD ELAVAD KA MEIEGA.
KARJUKS LIHTSALT NÄKKU KÕIK MIDA TA VÄÄRIB JA VEEL MINUL VEEL NOKIB VIGU. kadakas* LEHM, JOOGU VÄHEM.

Re: TÄITSA VÄRDJAS NAGU:S

Täpselt sama on minuga , niiet sa ei ole ainus .. See sööb närvidläbi muud midagi . Kahjuks mu ema ei tunnista endaleet ta midagi valesti teeb . Peale selle hakkab ta mõtetute asjade pealenorima kuni lõpuks üldse kallale tuleb .Ma ei virise, ma ei ole ka just suurepärane tütar , ja mul onolemas kõik mida vajan , aga lihtsalt peale nende matrejaalsete asjade oleks mul vaja midagi , mida on vaja igal lapsel ..
Tunneta , Ela , Rõõmusta .

räägi temaga.;)
tal on ilmselt väga abi vaja. räägi kui ta kaine on .
ütle et ui väga see sind häirib ja et sul on tema pärast piinlik.
su õde näitkes võik pöörduda khugi. e äkki läheks su ema kuhugi psühhiaatri juurde. ja ägre lubage juua. siis läheb elu peagi ilusamaks peitke viin ära vm.,)

Nüüd võtab vähem, sest nyyd sügis ja töö ja puha, aga suvi oli piinarikas. Seegi, kuualgul jõi ta end vinti ühe teatud pereprobleemi pärast, mis on osaliselt tema viga. et siis koju tulles oli ta nii ära, et oli end lõhki kukkunud näost. ja siis üritas pisut kaine olla, kui selle kohta ütleks fail. igastahes, õde lausa keelas tal väljas käia ja muretses tõendi vms, et ei lähe tööle.
järgmine päev kainena käitus nagu mitte midagi poleks olnud.

coccinella.. kirjutas:Nüüd võtab vähem, sest nyyd sügis ja töö ja puha, aga suvi oli piinarikas. Seegi, kuualgul jõi ta end vinti ühe teatud pereprobleemi pärast, mis on osaliselt tema viga. et siis koju tulles oli ta nii ära, et oli end lõhki kukkunud näost. ja siis üritas pisut kaine olla, kui selle kohta ütleks fail. igastahes, õde lausa keelas tal väljas käia ja muretses tõendi vms, et ei lähe tööle.
järgmine päev kainena käitus nagu mitte midagi poleks olnud.

Egas jah järgmisel päeval käituvad tõesti selliselt, et ei tea mitte midagi sellest joomisest ja kõik nagu oleks korras .. Aga jahm suvel joodakse eriti palju :shock: Jõulude ajla ka oehh, mis siis saab veel. Mul ka vanemad joovad>___> Jube lihtsalt ..
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Ühes mängufilmis viidati mingile tugirühmale nende laste jaoks, kelle vanemad on alkohoolikud.
Kas Eestis ei tegutse siukest? Teab keegi?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Tere.

Konkreetselt lastele ei ole selliseid tugirühmasid. Tean, et Tallinnas viiakse läbi tugigruppe lastele, kellel on rasked kodused kasvutingimused ja kus käsitletakse vajadusel ka alkoholiprobleeme.
Lisaks tegutseb Eestis selline ühendus nagu Alkohoolikute täiskasvanud lapsed. See on ühendus, mis koondab enda alla täiskasvanud inimesi, kelle vanematel on probleemid alkoholiga.
http://www.hot.ee/atlaps/sisuleht.htm

Edu.
Admin
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald vanemate poolt”