Toksiline inimene

Pole võib-olla õige teema all. Minu elus on inimene, kes on minu jaoks väga mürgine. Temaga aega on tore veeta ja mulle meeldib tema seltskond vahel. Aga ma saan aru, et tema tõttu olen väga tihti kurb ja ta ei pane mind hästi tundma. Tahaks ta oma elust eemaldada aga ma ei oska. Kunagi arvasin, et äkki on probleem minus aga ei. Äkki on teil mulle nõu anda kuidas ta tasakesi oma elust ära lõigata? Või kuidagi ennast nii treenid, et ma vähem temaga suhtleks kuni me lõpetame suhtlemise? Mul oleks tõesti abi vaja, ma ei tea mida teha enam... :(
Ette tänades!

Re: Toksiline inimene

Mul oli mõni aeg tagasi ûsna sarnane jama. Mul oli kaua aega üks vãga hea sõber, kellel oli minuga peaaegu identne huumorisoon ja meil sai vãga palju nalja, kuid tihti tundus mulle, et ma justkui sõltusin temast ja tema tujudest, st tegin mida tema tahtis ja lasin ennast kergelt mõjutada. Mina tegin nii, et kui meil tuli suurem tûli(me tülitsesime tavaliselt nii, et ei rããkinud ûksteisega ûle kuu aja), mille algatasin mina(mul oli hea põhjus) ja juhtus nii, et me ei rããkinud 3 kuud(terve suve) ja sûgisel olime teineteisest ûsna kaugeks jããnud ja nûûd suhtleme vaid, kui klassikaaslased. Ma tunnen jãrjest enam, kui palju mul seda "lahtimurdmist" vaja oli, nûûd on nii palju parem, vabam olla. :)
Ehk on sul vôimalik temaga rääkida sellel teemal ja kui ta su probleemi ei mõista, siis milleks temaga ûldse edasi suhelda? Igal juhul soovin edu! <3
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”