Probleem...

Probleem nimelt selline, et üks näitsik hakkas mind kiusama, sest naeran imelikult... Ta tundus enne seda kõige parem inimene, keda ma kunagi teadnud olen, kuid nüüd on see mõte lännu... Ta justkui põlgaks või jälestaks mind mu naeru pärast. Ise arvan, ka, et mu naer kõlab nagu suremine. Kas naeru on võimalik kuidagi muuta?Mul on veel 1 küsimus. Mis vanuselt algavad päevad? Oleneb see soost? Kas peaks temaga edasi suhtlema?

Poiss, 13

Re: Probleem...

See on siis asja juures ju ikkagi hea külg, et said teada, millise inimesega tegu on. Küsimusele vastates - ei peaks temaga edasi suhtlema, kui ta sind kiusab. Kuigi esmalt tasuks ikkagi talle öelda, et see teeb sulle haiget, kui ta sind niimoodi kommenteerib. Vahel inimesed naljatavad ja ei saa üldse aru, et teisele sellega suurt ebamugavust põhjustavad.

Ära tee sellisest kommenteerimisest välja, naer ongi kõigil erinev ja päris kindlasti on ta leidnud suvalise asja, mille üle nalja heita. Kui see poleks naer, mille pärast kiusatakse, oleks lihtsalt miski muu. Muide, mul on kah vist väljapaistev naer, vähemalt viimasel aastal on hakatud ka selle üle nalja heitma, aga noh ikka positiivselt tavaliselt :D. Ma ei kavatse küll välja teha, saadan metsa, kui kellelgi peaks midagi kobiseda olema :D. Ei saa naeru muuta ka kuidagi, ainult selles mõttes, et ei naera ja ei näita seda välja, aga see poleks just kõige mõistlikum tegu. Elus peab ikka lõbus olema :D.

Mis mõttes, et kas see, mis vanuses algavad päevad, oleneb soost? Poistel päevi ei ole, ikka ainult tüdrukutel. Eks nad nii umbes 12-15-aastaselt tavaliselt alga.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”