mu klassikaaslaste erimeelsused

Tere ,ma olen 14 ,tüdruk ja suur poni fänn.
Mu probleem on selles et ma armastan ponisi ülekõige siin maailmas. Nad teevad mu alati õnnelikuks. Aga kui paar nädalat tagasi sellest mu klassikaaslased sellest teada said on nad mind narrima hakanud. Kord võeti mult vägisi ku joonistusvihik ära ja tõmmati mu ponipildid seal ära ja rebiti katki. Ma olin nendega nii palju vaeva näinud. Mu kõige tugevaim klassivend lubas mulle peksa anda kui kellegile räägin. Aga ma ei usu et nad siin on. Mind kord juba pooleldi ahistati vnii.
See on küll teine jutt. Aga mõned vanema klassi poisid said teada sellest. Mu bff kutsus mind oma sünnale. Ta on ise üks suur kadakas* jne aga ikkagi sõber minuga. Seal oli neid poisse ka. Üks hakkas mind sebima ja ütles et mu,poniarmastus on tema arust nunnu. Ma punastasin ja ta hakkas mulle kohe meeldima. Olin loll ja jõin end ka täis. Kui kell oli vist 19 proovis ta minuga vahekorda astuta. Ma polnud algul vastu aga järsku läks aju kuidagi selgemaks jne. Tahtsin lahkuda aga ta ei lasknud. Pikk jutt aga,lõpetasin sellega et rahuldasin ta oma käega ära. Peale seda me pole rääkinud. Aga lõpuks sain teada et ta tahtis,mind ainult sellepärast et ta kuulis et minusugused fandomis olevad tüdrukud on tavaliselt süütud. Olen selle pärast siiamaani löödud ja olen tahtnud koduõppele jääda. Aga vanemad arvavad et see on tavaline üheksanda klassi kiusamine jne.
Mida ma tegema peaksin??
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”