Re: Miks kutsutakse paksuks?

Paksuks noritakse sellepärast, et kedagi maha teha ja enda enesetunne oleks parem st saad ''võimu''. Tahetakse kellegi enesehinnangut alla viia, et teine inimene ennast halvasti tunneks. Mul on hea meel, et kellegile paks ütlesin ma tunnen ennast nüüd hästi, et tegin tema tuju halvaks. Tegelikult ma ei ole selline, ma lihtsalt panin ennast kiusaja asemele ja kirjeldasin seda siis. Ma ei ole selline kes narriks teisi.

Kõige lihtsam ära võta südamesse, ära reageeri, ära tee välja. Võid ju KMI-ga kontrollida, saad tõe, polegi paks, seega kadestavad nemad sind. Talu solvangut ning tead ju tõde, sa pole paks, kuna seda kinnitab ka kehamassiindeks, pole mõtet solvuda, tead ju et pole paks. Neil on mingi probleem või nende elu igav ilma norimiseta, kui muu ei aita, võta seda kui nalja, mitte pilget.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Targeted Individual kirjutas:Kõige lihtsam ära võta südamesse, ära reageeri, ära tee välja. Võid ju KMI-ga kontrollida, saad tõe, polegi paks, seega kadestavad nemad sind. Talu solvangut ning tead ju tõde, sa pole paks, kuna seda kinnitab ka kehamassiindeks, pole mõtet solvuda, tead ju et pole paks. Neil on mingi probleem või nende elu igav ilma norimiseta, kui muu ei aita, võta seda kui nalja, mitte pilget.
kehamassiindeks pole jumal. ka alakaalulise kmi-ga võib suhteliselt ponts välja näha. ei ürita tarka panna, ma räägin endast.

Külaline kirjutas:
Targeted Individual kirjutas:Kõige lihtsam ära võta südamesse, ära reageeri, ära tee välja. Võid ju KMI-ga kontrollida, saad tõe, polegi paks, seega kadestavad nemad sind. Talu solvangut ning tead ju tõde, sa pole paks, kuna seda kinnitab ka kehamassiindeks, pole mõtet solvuda, tead ju et pole paks. Neil on mingi probleem või nende elu igav ilma norimiseta, kui muu ei aita, võta seda kui nalja, mitte pilget.
kehamassiindeks pole jumal. ka alakaalulise kmi-ga võib suhteliselt ponts välja näha. ei ürita tarka panna, ma räägin endast.
Oled liiga enesekriitiline, kuid su lause on tõde. Nimelt lihasmass ehk treenitud inimene on sale, aga kaalub keskmisest või isegi normist enam, samas see kehtib ka selle puhul kui muud kehaosad, juuksed vms on normist kergemad ning selle asemel siis kogunenud ntks rasv. Seetõttu KMI pole tõesti täielik tõde ja tuleb arvestada indiviidi, juuste pikkust, neilgi oma kaal ja inimese treenitust jne...
Ühesõnaga laias laastus kmi korras oled ise ka korras, samas rasva kiht kui toitainete varu tänapäeval tarbetu, siis tuleb kas teadlikult nälgimist korraldada või sattuda kogemata ekstreemsesse olukorda, kus süüa ei saa, kuid jook saadaval.

Samas mulle meeldivad pontsakad inimesed samamoodi nagu saledad, muideks liigne saledus on kole, eriti kui ribid-kondid väga välja tulevad ning käed nagu anoreksikutel on. :D
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Targeted Individual kirjutas:
Külaline kirjutas:
Oled liiga enesekriitiline, kuid su lause on tõde. Nimelt lihasmass ehk treenitud inimene on sale, aga kaalub keskmisest või isegi normist enam, samas see kehtib ka selle puhul kui muud kehaosad, juuksed vms on normist kergemad ning selle asemel siis kogunenud ntks rasv. Seetõttu KMI pole tõesti täielik tõde ja tuleb arvestada indiviidi, juuste pikkust, neilgi oma kaal ja inimese treenitust jne...
Ühesõnaga laias laastus kmi korras oled ise ka korras, samas rasva kiht kui toitainete varu tänapäeval tarbetu, siis tuleb kas teadlikult nälgimist korraldada või sattuda kogemata ekstreemsesse olukorda, kus süüa ei saa, kuid jook saadaval.

Samas mulle meeldivad pontsakad inimesed samamoodi nagu saledad, muideks liigne saledus on kole, eriti kui ribid-kondid väga välja tulevad ning käed nagu anoreksikutel on. :D
Mis sitta sa kirjutad? Miks sa soovitad inimestel teadlikult end näljutada? Tervislik toitumine ja liikumisega saab edukalt kaalu alandada ja kehavorme muuta. Näljutamisega kaotad sa lihast lisaks kõigele muule.
Juuksed ei kaalu nii palju, et nad muudaksid kardinaalselt inimese KMId.
Pealegi laste puhul pole üldsegi soovitatud KMId kasutada, sest lapsed on arenevad ja kasvavad organismid.

Mis sitta sa kirjutad? Miks sa soovitad inimestel teadlikult end näljutada? Tervislik toitumine ja liikumisega saab edukalt kaalu alandada ja kehavorme muuta. Näljutamisega kaotad sa lihast lisaks kõigele muule.
Juuksed ei kaalu nii palju, et nad muudaksid kardinaalselt inimese KMId.
Pealegi laste puhul pole üldsegi soovitatud KMId kasutada, sest lapsed on arenevad ja kasvavad organismid.
Kust lugesid, et soovitan tal end näljutada? Pole kirjas otseselt nii.
Sitta, juuksed, eriti naiste puhul sõltuvalt pikkusest võivad olla nii pikad nt tagumikuni, et kogu pea on viltu, raske kanda, ehk päriselt mitu kilo, eriti kui paksud juuksed on.
Viimane lause on õige, see pigem väljaareneunutele, kuid kui lapsena ikka väga paigast, siis ilmselt ikka on ka. Muidu paksud lapsed on hiljem üldiselt peened. Jah, õige märkus lastel pole kmi-d ega näljutamist vaja, keha kasutab ise selle arendamiseks.

Üldse näljutamisega minnakse liiga kaugele küll, võib isegi surma saada. Üldiselt: ülekaal on ohutum, kui alakaal!
Lapsed end näljutada ei tohi, sest paks laps, ilus laps peab paika ja see nn ülekaal kaob kasvades ise.
Vitsutage kahe suupoolega, mina kaalun juba normi jagu, varem olin pigem alakaalu poole.

Ehk siis kõik paksud lapsed ei pea muretsema, te ei jää paksuks, aastate pärast olete peenikesed. Pole muretsemiseks põhjust.

Kõigega liialdamine pole hea (olgu selleks napsutamine, raha laristamine, muretsemine jms)
Muretsemine tekitab asjatut südamevalu, ole valmis ja arvesta olukordadega, kuid ära muretse, eriti ülearu.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”