Mõtlen Eneka Peale

1.-6.aasta= Pm Õnnelikum aeg üldse, kui oli alles Lasteaed
7.-8.aasta= Võõras keskkond, igav ja vastik, Klassikaaslased kiusavad.
9.-11.aasta= Kiusatakse, nii mind kui mu sõpru selle eest et nad minusuguse lolliga läbi käivad.
12.-16.aasta= Aspergeri Diagnoos, Koduõpe, Antisotsialiseerumine, Sõbrad kaovad, ei julge enam linnas käia minuga, "mõtle kui keegi mu klassikaaslastest peaks mind sinuga koos nägema", Apaatsus, Kõige suhtes
16-17.aasta= Koolis valisin vale eriala(vanemate ähvardusel et muidu viskavad välja), ei viitsinud jätkata, võtsin dokumendid välja ja kannatasin Terve aasta Jätkuvat sõimu teemadel "kui valesid valikuid ma koguaeg teen", Depressioon, Suurenev Ärevushäire
18-19.aasta= Terve aasta Istumist Vangis kuna peksin läbi oma isa Kes mulle Füüsiliselt kallale tuli.
20-23.aasta= Uurin põhjalikult enda Eripära kohta, ja mis seda ravida võiks, Ss leian et Kanep Leevendab ärevushäireid, ja Depressiooni jne.
24.aasta= Pole veel kusagilt kanepit leidnud, "Head" sõbrad on lubanud et ostavad, mitu korda lasti üle, ja nüüd lasti jutt liikuma et ma Kanepisõltlane, ja et hoidke minust eemale.
25.aasta= Elutahe on täielikult läinud otsin mooduseid kuidas sooritada enesetappu, kuna ei saanud kuskilt Kanepit. ja sõpru ega kedagi mul pole.

Re: Mõtlen Eneka Peale

Heldi kirjutas:Ma lihtsalt mainin, et kanep teeb aspergerit hullemaks
Aitäh et jagasid oma arvamust teistega. Kuid Arvamus arvamuseks ja faktid faktideks. Kliiniliselt on ära tõestatud et Kanep ravib autismi ja nende patsientide käitumist. Mul on palju tuttavaid keda on Kanep aidanud nende erivajadusest üle saada, ja ka psühooloogid on mulle seda soovitanud, siis kui see legaalne on. :D

termomeeter kirjutas:Sa ei mäleta, et oled foorumisse korduvalt ja korduvalt teemasid teinud? Sa said seal päris palju soovitusi. Võta midagi ette, proovi ära, lihtsalt paigal istudes ei muutu kahjuks midagi paremaks, ka siis, kui väga tahad.
Nagu tõsiselt mina ei ole varem kirjutanud sinna.

MuNimiPoleOluline kirjutas:24.aasta= Pole veel kusagilt kanepit leidnud, "Head" sõbrad on lubanud et ostavad, mitu korda lasti üle, ja nüüd lasti jutt liikuma et ma Kanepisõltlane, ja et hoidke minust eemale.
25.aasta= Elutahe on täielikult läinud otsin mooduseid kuidas sooritada enesetappu, kuna ei saanud kuskilt Kanepit. ja sõpru ega kedagi mul pole.
Telli internetist. Kuna teine valik on niikuinii surm, siis pole sul midagi kaotada sellega kui peaksid kas siis vahele jääma või raha kaotama, vähemalt üritasid ja kes teab, ehk õnnestub ja elu nigu lill. Pluss hinnad on kõvasti väiksemad kui kohalikult ostes (nii palju kui kuulnud olen, siis Eestis on üks kalleim standardhind üldse).

Selleks, et aidata inimest kes nii negatiivselt oma eelnevat elu näeb, peaks temaga silmast silma rääkima ja olema tema kõrval. Süstima temasse teistsugust elu.
Kanep on liiga kergesti kättesaadav, et enesetappu teha. Mine tööle, kogu raha, sõida riiki kus see seaduslik on.
Ma arvan, et elu vangis tegi sulle paraja teraapia. Can you get some help?
Selleks, et enesetappu teha tahta, pead sa vihkama end väga väga väga palju. Andesta endale. Asjad lähevad paremaks, kui sa neid vaid soovid ja liigud sinna poole. Mis iganes takistused su teel on, on põhjusega. Kui mingi asi kordub, siis tähendab, et sa pole midagi õppinud ja pead uuesti õppima. Ära anna alla, koli ära. Oled juba piisavalt vana selleks.
(Tahaks ise ka, et vahel keegi mulle nii ütleks)
If it doesn't feel right, it probably isn't.

advendu kirjutas:Aspergeri vastu mingi suhtlusteraapia vms ei aita?
Mida särki värki?? naq pauk pähe mis toimub? suhtlemishäire on hoopis midagi muud ju. Astu täna wikipeediast läbi et teha kindlaks mis on Asperger. aitäh nägemist!
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Anonyymsus kirjutas:
Mida särki värki?? naq pauk pähe mis toimub? suhtlemishäire on hoopis midagi muud ju. Astu täna wikipeediast läbi et teha kindlaks mis on Asperger. aitäh nägemist!
minuarust ajalehes just rääkis, et suhtlusteraapia aitab sellele? aspergeritel ongi suhtlemine veidi häiritud ja võõrastega on nad kidakeelsed

advendu kirjutas:
Anonyymsus kirjutas:
minuarust ajalehes just rääkis, et suhtlusteraapia aitab sellele? aspergeritel ongi suhtlemine veidi häiritud ja võõrastega on nad kidakeelsed
Ei maksa kõike tõepähe võtta ning üleliia üldistada.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Samas ei maksa kõike ka juba eos pikalt saata. Eks aja jooksul tekib ikka uusi võimalusi ning nende kohta tasub ikka uurida ja ka neid proovida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Samas ei maksa kõike ka juba eos pikalt saata. Eks aja jooksul tekib ikka uusi võimalusi ning nende kohta tasub ikka uurida ja ka neid proovida.
nagu kanep?

Bucerus kirjutas:Nagu mõni uus teraapiaviis
Ei tea mis see aitab kui mu kahjustus on füüsiline siis mis mingi FAKING Teraapia aitab? mind pole siiani aidanud olen kõike proovinud ainult kanep aitas

Mina usun sellesse, et Jeesus Kristus on lahendus probleemidele. Elav kokkupuude Jumalaga ei saa jätta inimest muutumatuks. Oled palju elus läbi elanud, kuid see pole kogu potentsiaal, mis Sinus peitub. Palvetan, et leiaksid Jumala, kes võib Sinule anda uue elu mõtte. Sina oled väärtuslik ja ei sündinud siia ilma juhuslikult, vaid Jumal planeeris Sind kogu aeg, Tema hoolib Sinust ja Tema tunneb Sinu südant, Ta on näinud Su kurbust ja valu. Kuna Sa ei tunne Jumalat veel (mulle tundub), siis Sa ei ela omas täies potentsiaalis. Ma tean, et kui olla masenduses, siis ei ole lihtne näha elu heledamates toonides. Mina aga kinnitan Sulle oma elukogemusest, et Jeesus parandab nii hingehaavu kui haigusi ja kui Sa palud Ta oma ellu, siis Su elu hakkab muutuma.

Mu süda on alati murtud inimeste pärast, kes on kaotanud eluisu. Ja veel enam on murtud Taevase Isa süda. Nii et ma loodan, et Sa ei vali seda teed.

Kanepi kohta ma ei tea, see tundub riskantne. Ma usun, et praegusel hetkel on Su suurimad probleemid hoopis sisemised. Su enesehinnang, su vaimne tervis. Kuid Sul on lootust, kui Sa valid lootuse.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”