Mõnitamine

Tervisi!

Mul om nimelt säärane mure, et mind narritakse pooletoobiseks, öeldakse, et pööningul pole kõik korras. Seepärast põle mul ühtegi sõpra kah. Ma veeda oma aega looduses olles ja kodus tööd tehes, koolis käin kah. Kui niimuudu mõtelda, siis ma peris tavaline põlegi, aga kas mu veidrusi pea niimuudu maha tegema?
Küll siis Kalev jõuab koju
Oma lastel õnne tooma
Eesti põlve uueks looma

Re: Mõnitamine

Mis su need huvid täpsemalt on? Kindlasti maailma. Ka teisi, kel sinuga sarnased huvid. Kas sa käid või oled käinud ka kuskil huviringis?
Varasemalt on sõpru olnud? Mis juhtus? Mis muutunud on ?

Samas void muidugi proovida ka siin tutvuda. Räägid väga tublisti siin kaasa.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Minu mure on säärane, et mind mõnitatakse mu kõnepruugi tõttu. Ma küll vahel proovi tõistmuudu kõnelda, a ma tahagi niimuudu kõnelda, mu arust on keel just nõnda kaunim ja kenama kõlaga. Mis tollesse hobisse puutub, siis mu nõnda ütelda hobiks ongi looduses käimine. Linnulaulu kuuldes tõmmas otsekohe metsa. Sääl ma vahi lilli, taimi, puid, jälgi metsloomi ja linde, putukaid. Tolles asjas ma vast muutusi es pea.

Nii ütleda sõpru ole mul varem olnu küll, a nood petsi mult raha välja. Vanemad olid tolle pääle hästi endast väljas. Nüid ma põle kellegagi julenud sõbrustada.
Küll siis Kalev jõuab koju
Oma lastel õnne tooma
Eesti põlve uueks looma

Uuri, kus need soome-ugri keelte õppijad tegutsevad ja mida teevad. Minu facebooki sõbralistis on nt üks, kes suht sarnast keelt kasutab.
Kui vana sa muidu üldse oled? Kas sul ülikoolivalik on kaugel? Tartus peaks saama miskit sellist õppida, mis sulle huvi pakub.

Looduse osas - üks väärt asi on näiteks looduse omnibuss, millega kasvõi üksi uudistama minna.
Mina nt käin ka ühe noorteühinguga palju metsas :) mina vähemalt olen sealt sõpru saanud.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”