provotseerimine sms-is .mida vastata??

Nii lugu on selline et üks klassikaaslane provotseerib!!!

noh kohe saate aru.

tsiteeritud :kristin-kas linna viitsid tulla vä??
mina:ma ei saa tulla kuna lähen linna sandraga homme
tsiteeritud:kristin- nuhjh ära tule ss pidin sinna minema ühe üllatuse teile aga ei nyyd yolo see
mina:ja see minu sõidu värk tartu pole ka ju surm kindel nii et või bolla tulen
tsiteeritud kristin:issand jumal mine oma sandraga siis
mina:mis sul viga on???kade oled v??
tsiteeritud kristin:eiii
tsiteeritud kristin:lihtsalt jh minuga ei või tulla vä?
tsiteeritud kristin:ma lähen juba kellegi teisega jne.....
mina:mis mul sellest et lähed nii öelda kellegi teisega.Ja veel kord küsin MIS SUL VIGA ON???kui ma olen sandraga kokku leppinud ega ma ei saa enam seda ju tühistada
tsiteeritud kristin:jhjh ära muretse ega ma ei tulegi teiega.
tsiteeritud kristin:Yolo oled mu sõber vä???

kuidas ma peaksin sellele viimasele sõnumile vastama???ja ta hakkas seda sandrat ka terroriseerima.mida teha??

Re: provotseerimine sms-is .mida vastata??

Natuke manipuleerib jah, et ah et ei tule või, no mul oligi sulle üllatus, aga no vahet pole siis. Tegin ise ka igasugu sarnaseid lolle asju lapsepõlves kahjuks. Aga minu meelest pole ka see õige, et ise nii äraostetav oled, et kohe kui üllatusest jutt, siis ütled, et võib-olla ma ikka saan tulla. Rääkige rahulikult asjad selgeks - nt see, et kui ühele juba lubatud kuskile minna, siis seda lubadust ei murra, ja teisega kohtud siis järgmisel korral jne jne jne.

Re: provotseerimine sms-is .mida vastata??

Ära ostetav????Ma pidin tema ema juurde minema kuna ta ema on mu Matemaatika õpetaja siis õpetaja ütles mulle et sul oleks vahepeal vaja järeltunde teha.Noh mata on mul 2 viimast veerandit 3 aga esimesed 2 veerandit oli 5-ed.Kuulge ma kirjutasin et ma võibolla tulen täna sinu juurde matat tegema kuna järgmine päev oli mata tasemetöö.Noh ma nati ennem lühendasin seda pikalauset kui ma selle teema tegin. :roll: :roll: :roll:
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”