Tekitab probleeme

Selline lugu, et mul on tüdruk, kellest ma väga hoolin ja kes minust väga hoolib.
Samal ajal on olemas ka üks noormees, kes igal pool facebookis ja skypes jms üritab meid lahutada. Tal ühe korra see juba peaaegu õnnestus ja ma ei tea, mida ma endaga teinud oleks, kui nii oleks läinud..sama ka tüdruku puhul... ja ta üritab seda ikka veel teha. Ma tahtsin lihtsalt kirjutada, et kui tal see kunagi õnnestuma peaks, siis tagajärjed on sellel väga kurvad nii minu kui ka tema enda jaoks, sest mul poleks siis enam midagi kaotada. Ta on mind korduvalt ähvardanud, kuid ma ei lase sellest väga häirida.. lihtsalt, kui tal peaks asi õnnestuma, siis ta kahetseb seda väga. Kuidas teha nii, et ta meile enam probleeme ei valmistaks? Blokkimistest jms pole kasu olnud, ta leiab alati tee ..ja kallis noormees, kui sa seda siin ise loed, sa kindlasti tunned ära, et jutt käib sinust ja tead, kes selle kirjutas, aga jäta meelde, et sa ei taha probleeme tekitada, sa kahetseks neid rängalt. Ma leian su üles, ma tean su aadressi jms, sul poleks kuhugi pääsu.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”