Re: Aidake palun! :(8

you know who I'm kirjutas:Ehk siis kõik läheb ülesmäge?
Ei oska õelda! Vb siis küll kui ma mingi suurendus klaasiga pildi tagurpidi põõran, siis vast läheb ülesmäge. :lol:
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Bucerus kirjutas:Anonyymsus - tead Sa oma viimaste rahulike postitustega muutusid minu silmis palju palju sümpaatsemaks :)
Ehk siis kuitahes raske see ka pole, siis rahulikult suheldes saavutad rohkemat.
Ning mul on väga hea meel, et oma teist külge siin veidi näitasid.

Ma arvan, et ma Sinuasemel hakkaks otsima võimalusi, kuidas üks hetk kodust iseseisva elu peale minna. Ning kuskile mujale linna. Kuskile, kus keegi Sind ei tea ja saad alustada uuesti.

Kui kaua Sa muidu veel 17 oled? Saad 18, on juba võimalusi rohkem.

Seda kõike ei ole normaalne taluda.

Uuri õpilaskoduga koole, stipendiumide võimalusi.
Kui kool läbi, siis mingi hetk võid vaadata ka nt. Euroopa Vabatahtliku Teenistuse võimalusi.

Senikaua, kui kodus emaga elad, katsu leida omale võimalikult palju tegemist väljaspool kodu. Vaata, ehk on Su kodulähedal mõni noortekeskus, kus saad lihtsalt rahulikult aega viita või ka lihtsalt rahulikult olla.
Tegelikult alles sain 17, ja varsti hakkan jõusaalis käima ja väljas ma käin igapäev tuleva aasta septembris lähen õpilas kodusse. ema tahtis et ma saaksin rahulikult olla.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Anonyymsus kirjutas:Tegelikult alles sain 17, ja varsti hakkan jõusaalis käima ja väljas ma käin igapäev tuleva aasta septembris lähen õpilas kodusse. ema tahtis et ma saaksin rahulikult olla.
Super! Rõõm kuulda!
Hoian pöialt, et Sul seal õpilaskodus normaalsed kaaslased satuvad :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:
Anonyymsus kirjutas:Tegelikult alles sain 17, ja varsti hakkan jõusaalis käima ja väljas ma käin igapäev tuleva aasta septembris lähen õpilas kodusse. ema tahtis et ma saaksin rahulikult olla.
Super! Rõõm kuulda!
Hoian pöialt, et Sul seal õpilaskodus normaalsed kaaslased satuvad :)
Ma usun küll.

Jenny&Alice kirjutas:
Anonyymsus kirjutas: Tegelikult alles sain 17, ja varsti hakkan jõusaalis käima ja väljas ma käin igapäev tuleva aasta septembris lähen õpilas kodusse. ema tahtis et ma saaksin rahulikult olla.
Näed, su ema tahab sulle head. häid külgi polegi nii raske leida, kui vaid tahtmist on
Paljud inimesed tahvad head aga osad ei oska seda välja näidata või see neil lihtsalt ei kuku välja.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”