Aidake palun! :(8

Nimelt olen 17 - aastane noormes. (otsi siit kirjavigu, tatt ja hakka siis paukuma. Kui sind tekst ei huvita.) Tegelikult tahan teada et mis kurat "kõigil" Plikadel on nagu mingi viha ja vihkamine mu vastu, kadakas* iga kord kui ma linnapeal näen neid või mõõda lähevad siis on kas "issand!" "jumal" "OMG, see väärakas ju." "debiilik ja nii edasi".

"su nägemine ajab lihtsallt nii närvi" Noh ma ütlen kohe ära et Paljud mainivad et "Kle isegi mingu 11 aastane vend näeb ka vanem välja kui sina, sa oled nagu mingi ala arenenud debiil." "sellise beebi-faceiga ei saa sa kyll kunagi mitte yhtegi tydrukut omale."

Jaa! mul pole veel puberteeti olnud. Mind ei taha selle pärast keeegi. Oma arust pole mu välimusel midagi häda nägu on ilus ja puha, (jah olen yks kuradi eneseimetleja!) välja arvatud see et ma olen veidi paks. Mille kallal ka kõik mõlisevad ma kaalun 75 - kilo.

Mulle tundub et kõik tyrukud arvavad et kuna ma näen välja nagu 11-13 et siis ma ka käitun niimoodi, et ei tea ei armastusest ei seksist ega midagi millestki. et ma ei saa arugi mis need on. Tõsi ma ei ole Kiimas-hobune, ei ole. MUL on tunne et tahaksin väga armastada kedagi tüdrukut aga ma ei julge, vb rikun kkõik ära. ma Tahaksin kedagi omavanust armastada.

Ma tean et et mu jutt on kõva, aga mweeenutab natuke debiiliku oma. aga ärge mind psyhologi(< Paras per.se kukkunud dysgraafik) juurde saatke mul on sellest kõrini, kõik kellepoole ma oma igasuguste muredega põõrdun ytlevad et mul on ju kõik korras.

Tüdrukud õelge kas 17 aastane 11 aastase poisiga sarnanev poiss veidi irvitava lõustaga jha targa jutuga on tõesti niivõrd rõve ja kole nagu räägitakse?
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Re: Aidake palun! :(8

Ausus au sisse! Jutt tõesti veits debiilne. Võib-olla ei olegi asi ainult välimuses, vaid just pigem selles enesekindluses, mis ütlasi mõjutab ka sinu sotsialiseerumisvõimet. Kui sa juba ise sisendad endale, et keegi ei taha sind ja kõik arvavad nii ja naa, siis ei näe ükski naine sinus enesekindlat ja tugevat meest, keda nad enda kõrvale tahaks.

Targast jutust on asi kaugel, proovi veits grammatikaga tegeleda enne. :)

Selle pärast olengi ebakindel et, mind on palju kiusatud ja ma arvan ma ei meeldi kellegile. See on yks suur nõia ring. Ja kurat võtaks, kui ma ei saa siin klaviatuuril y-tähte kirjutada siis see ei tähenda et kirjutades syymepiinad oleks mul mingi grammatika häire, ja nagu õeldud sai, ja ma ytlesin väga hästi ära, et kui sa tatt teemale keskenduda ei viitsi otsi NEED KURADI KKIRJJAVVEADD välja ja hakka paukuma. tõmba oksa ennast. Nimesid ma ei nimeta. Ei koti mind enam, pean vist hakkama jälle mõtlema kuidas enekat sooritada. Aga noh kuidas ma saan seda kurat välja kannatada. Issand jumal tavaliselt kui õelda inimesele et sõima mind niipalju kui tahad siis, see inimene mõtleb järele ja tal tekib kaas tunne selle vastu, ja selle asemel et teda sõimata ta hoopis lohutab teda ja saab aru et tal on tugevad probleemid, PALJU ÕNNE TARTUKAS VÄGA HÄSTI VÕTSID EESKUJU.

Ma vihkan sind ausalt
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Ja kui sa teada tahad siis on mul kõik suhted kadakas* läinud. Alati on miski kõik ära rikkunud. Ma ei olnud selles süüdi, kuigi jah seda sulle sisestada on ilmselgelt võimatu sa ilmselt saad aru mida ma hetkel tunnen, vist ilmselt ainult siis kui sa ise samas olukorras oled, igaljuhul otsi mingi nõõr omale.

JA lisaks veel, et ainukesed inimesed kellele ma olen meeldinud on mingid täiskasvanud olid kord ühed 26 ja sellest yle. Yks oli mees ka kadakas* ma nagu raudselt meeldin ainult pedophiilidele. Käige kõik put.si.

you know who I'm kirjutas:Kui sa näed 11 välja, kuigi oled 17, siis kõik loeb sinu enesekindlusest. Kui sa oskad suhelda, sul on hea huumori meel jne, siis sa võid paljude inimestega tutvuda. Kokkuvõttes muuda oma mõtteid, ära ole kohe negatiivne.
Jah ma olen seda teinud, sellel viisil nagu sa just ütlesid. Alati on välja tulnud see et "kle tegelt jääks lihtsalt sõpradeks, ja kindlasti sa meeldid ka kellegile, ära muretse." ma olen sellist juttu juba mitu aastat kuulnud. keegi lihtsalt ei taha mind ja jutul lõpp. ja Tartukas võib ausalt ka ennast Põlema panna.

Mulle on isegi seda õeldud et "Sul ei jää muud võimalust kui lihtsalt pedeks hakata kuna tüdrukutest sa ei meeldi kellegile."

Kõike mida ma proovinud olen kui tahes enesekindel kui tahes positiivne ja humoorikas, IKKA LÄHEB KÕIK TUKSI, MIDA MA TEGEMA PEAN, Kas tõesti tegema nii nagu see tüdruk mulle ütles? aga olgu siin kohal ka ära mainitud, et mul oli siin üks parim sõber kelle omakorda sõber talle valetas et ma olen kadakas* ja et mul läheb kõvaks ta peale jne, ja mu sõber jäi seda uskuma ja me läksime tülli ja ta ausalt lubas mu ära tappa millalgi pidi autoga metsa viima. Eks ma siis ootan seda päeva.

Dude, calm your titties. Sa oled alles 17, proovi väheke muudele asjadele keskenduda hetkel siis. Mainisid, et oled paks, kobi trenni sel juhul. See mingi tänapäeva hullus, et kõigil peab juba 15-aastaselt suhe olema ja süütus kaotatud jne? Kui saad kunagi 18, siis saad ju klubides käima hakata ja seal liigub igast kontingenti, igale maitsele natukene.

Tartukas kirjutas:Dude, calm your titties. Sa oled alles 17, proovi väheke muudele asjadele keskenduda hetkel siis. Mainisid, et oled paks, kobi trenni sel juhul. See mingi tänapäeva hullus, et kõigil peab juba 15-aastaselt suhe olema ja süütus kaotatud jne? Kui saad kunagi 18, siis saad ju klubides käima hakata ja seal liigub igast kontingenti, igale maitsele natukene.
Ma ei räägi süütuse kaotamisest, tahaks lihtsalt kellegiga koos õnnelik olla. Alati! Kõik täiskasvanud arvavad et kui noored tahavad suhet et siis nad tahavad kohe seksida oma vahel MINGE kadakas*. Ja ma ei saa trenni teha sest ma olen kodus, kus vanemad ei osta ega tee ise süüa, raha mul pole ei millegi jaoks. Ma olen täiega nullis omadega. peale selle on mul ka närvihaige ema jms. Ei tea mida teha keegi ega miski mind aidata ei saa olen kõike proovinud. JA KÕIGIL EI PEA OLEMA SUHE JA SÜÜTUS KAOTATUD, SA OLED ÄÄRMISELT LÜHINÄGELIK.

Ma ei tea kas ma olen ainuke väärakas aga, ma ei tahaks esialgu seksist kuuldagi, tahaks lihtsalt KOOS ÕNNELIKUD OLLA, kadakas* see on ju nii palju palutud, aga noh vägisi ja vastu tahtmist ei saa ju midagi. Iga täiskasvanu mõistab suhet kui mingit "KORRAPÄRAST VAHEKORDA igal nädalal", Lollid RIKUTUD MÕTLEMISEGA TÄISKASVANUD Jääge palun vait :D :lol: :P

Mul jääb tunne, et teemaalgataja soovib pigem kedagi, kellega koos õnnelik olla ning see võib alguses tähendada ju ka lihtsalt sõprust. Kurb muidugi, et sind ümbritsevad inimesed niivõrd õelad on, aga neid sa muuta tõesti ei saa.

Kas poleks võimalik see, et liitud mõne huviringiga? Äkki pakub kool või ligidal olev noortekeskus midagi tasuta.

Trenni saad teha ka kodus (kui nt vanemaid pole) või käid väljas jalutamas. Kes teil muidu siis süüa ostab ja teeb, kui vanemad selle eest ei vastuta?

Reedetu kirjutas:Mul jääb tunne, et teemaalgataja soovib pigem kedagi, kellega koos õnnelik olla ning see võib alguses tähendada ju ka lihtsalt sõprust. Kurb muidugi, et sind ümbritsevad inimesed niivõrd õelad on, aga neid sa muuta tõesti ei saa.

Kas poleks võimalik see, et liitud mõne huviringiga? Äkki pakub kool või ligidal olev noortekeskus midagi tasuta.

Trenni saad teha ka kodus (kui nt vanemaid pole) või käid väljas jalutamas. Kes teil muidu siis süüa ostab ja teeb, kui vanemad selle eest ei vastuta?
Nuh
ma mõtlen ikka olla enamgi kui õnnelik. aga see on eestimaa ikkagi, kus kõik omavahel nii õelalt... aga mina olen vb lihtsalt emotsionaalne hälvik.(nii nad väidavad). Ja muutmise osas on nii et, Isegi mu parimad sõbrad, (tüdrukud) tegid minu üle nalju mis mind vahest sügavasti haavasid ma ütlesin neile et nad lõpetaksid. siis nad väitsid et "saad aru me olemegi sellised, hakka elama, muutu meiesugusteks või kao nah.uj." . :D ma ei heida seda neile ette. vbg on neil õigus vb ma ise teen kõigest probleemi. Aga Einstein ju ütles, "Maailm on ohtlik paik, elamiseks ja mitte nende kurjade inimeste pärast, vaid nende pärast kes selles suhtes midagi ette ei võta"
Kas olla teistesugune, või mitte?

Sõbrad ei ole need, kes sulle haiget teevad ka siis, kui sa oled öelnud, et nad lõpetaksid. Muidugi, küsimus "Kas olla teiste sugune või mitte?" on midagi, mis just teismeeas palju ette tuleb. Kas SINA tahad olla nende sugune? Mulle jääb mulje, et nemad on sellised, kes teevad teiste üle nalja, solvavad, jne.

Sa oled mingi lohh ju, esimese postis mainisid ka seksi, sp ma seda ka mainisin. Sinu jutt on ebaloogiline jura, sa ei saa trenni teha kuna vanemad ei osta koju süüa? How the kadakas* sa siis ülekaaluline oled, sööd kive või?

Keegi ei taha sind aidata kuna sa faking mölised ja ajad umbluud, seega aita kõigepealt iseennast.

Tartukas kirjutas:Sa oled mingi lohh ju, esimese postis mainisid ka seksi, sp ma seda ka mainisin. Sinu jutt on ebaloogiline jura, sa ei saa trenni teha kuna vanemad ei osta koju süüa? How the kadakas* sa siis ülekaaluline oled, sööd kive või?

Keegi ei taha sind aidata kuna sa faking mölised ja ajad umbluud, seega aita kõigepealt iseennast.
Tüüpiline eestlane, sul vanust noormees on mingi 11+ ma pakun? ülekaalulisus tuleb haigusest, ja hormoon tasakaalutusest. ma tõepoolest sõõn mingi ülepäeviti ja yhe korra päevas vaid. ja mul pole raha omale ise süüa osta. JA KUI SAA EI SÕÕ MAKSIMUM 4 KORDA PÄEVAS EI SAA JA EI TOHI SA TRENNI TEHA HARI ENNAST.

PS: ma märgin sind oma vaenlasena ära sa oled esimene Palju õnne. Sinusuguste pärast see eesti ongi selline nagu ta on , ja mina samuti.
mine tapa ära ennat ma vihkan sind nii väga, psühhopaat, oled.

See nüüd küll üldse tervislik pole, et sa ülepäeviti! sööd. Kui söögi jaoks raha ei ole, siis tuleks otsida abi sotsiaalabiosakonnalt.
Saan aru, et see, et ülekaaluline on sellest, et sul on haigus ja hormoonide tasakaalutus aga selleks on ravimid.

Ja see on nüüd sinust ka väga "viisakas", et teisel soovitad ennast ära tappa. Ilmselt selle pärast sa kellelegi ei meeldi...

thagirl kirjutas:See nüüd küll üldse tervislik pole, et sa ülepäeviti! sööd. Kui söögi jaoks raha ei ole, siis tuleks otsida abi sotsiaalabiosakonnalt.
Saan aru, et see, et ülekaaluline on sellest, et sul on haigus ja hormoonide tasakaalutus aga selleks on ravimid.

Ja see on nüüd sinust ka väga "viisakas", et teisel soovitad ennast ära tappa. Ilmselt selle pärast sa kellelegi ei meeldi...
Vabandust, ma üldjuhul ei oska inimesi privaatsõnumi teel sõimaa nii nagu seda Hr "Tartukas" teeb. Ja päris elus ma nii kellegile ei ütle.

Tartukas kirjutas:Lohh oled, ütlen teist korda seda, pealegi, ma pole kellegile privaatsõnumite kaudu näppu pannud. ;)
Issand mind ei huvita ometi mis sa vabal ajal teed! :oops: :lol:
Tartukas kirjutas:Üle päeva sööd ühe korra ja oled ülekaaluline, wtf is this? xd
Sest sa oled rumal :D

you know who I'm kirjutas:Tegelt kui sööd liiga harva siis võid ka juurde võtta, sest keha hakkab koguma toitaineid, selleks et oleks energiat. Kuigi jah, sa keerad oma tervise lihtsalt metsa, sellise toitumiskavaga....
Tõsi ta on , aga mis parata?

Tartukas kirjutas:... Lohh oled ...
Kas sa tead ka mis see Lohh tähendab? :P :x
Ma kyll ei kasutaks roppu slangi kui ma isegi ei teaks mis see tähendab, järelikult sul IQ alla 75- e

Mis parata? Hallo inimene, äkki hakkas normaalselt toituma? Ja kui su vanemad ei too koju süüa, siis äkki tuleks tõesti pöörduda sotsiaaltöötaja juurde, või äkki on sul sugulasi või kedagi, kellele saaksid rääkida sellest ja nemad saaksid sind kuidagi aidata?

Ja miks te peate siin vaidlema ja üksteist sõimama? :D

Anonyymsus kirjutas:
Ma kyll ei kasutaks roppu slangi kui ma isegi ei teaks mis see tähendab, järelikult sul IQ alla 75- e
Heh, alla 75-e on juba tõsine intellektipuue, selline ei saaks klaviatuuril trükkimisegagi korralikult hakkama, ilastaks klaviatuuri täis ja tekitaks lühise, kui veekindel klaviatuur pole. :lol:

Anonyymsus kirjutas:
Lohh, käsed mul oksa tõmmata ja siis vingud, et ma sind lohhiks kutsusin? :D Kobi trenni chubby ja ära nuta. IQ on mul kindlasti alla 75, indeed. xd

Tartukas kirjutas:Kobi trenni chubby ja ära nuta. IQ on mul kindlasti alla 75, indeed. xd
Mis asi sa oled??? inimene küll mitte pigim mõni peldiku onu. fekaali jupp kadakas* taun-maun sul käib peas vist pudirallalaa ,pudirallalala!!! kao nahjui siis debiil.

Anonyymsus, vb keegi ei taha sinuga olla, sest sa ärritud liiga kiiresti? Ma tean, et see ei ole hea, kui kõik ütlevad halvasti, aga püüa leida inimeste häid külgi. Hakka rohkem suhtlema, kui keegi küsib, miks sa paks oled, siis põhjendagi ära, et sul on söömine sassis. Äkki võiksid harjutada vähem närvi minemist, saad paremini inimestega läbi jne...

Tere

Assanuga, kus siin on nüüd teema üles kerinud...

Kõigepealt toitumise osas. Kui Sa käid koolis, peaksid seal saama vähemalt korra päevas korralikult süüa. (või see käibki selle ühe korra alla?)
Samamoodi peaks Sinu KOV saama Sind aidata, kui te perel pole raha ka toidu jaoks.

Algse probleemitõstatuse osas - ma saan aru, et Sa oled haiget saanud. Ning emotsioonid igatpidi kõrged.
Kuid tõesti proovi rahulikumalt asja läheneda. Kui oma suhtumisega kedagi eemale peletad, siis võibki juhtuda seda, et nad asja seletuseks otsivad mingi muu põhjenduse. Ning isegi, kui Sa kellegi konkreetse tüdruku juures oled rahulik, siis kui ta näeb Sind teistega inetult rääkimas, võib see teda eemale peletada.
Ükskõik, kuidas see kõik algas, seda ei pruugi keegi täna isegi mäletada, kuid ilmselgelt mingid kuvandid inimestest on välja kujunenud.

Ehk siis tõesti. Ma soovitaks Sul leida omale mingeid uusi tegevusi, uusi huvialasid, kus Sa lähed võõrasse keskkonda, kus Sind keegi ei tea. Ning kui Sa seal ise rahulikult ja sõbralikult alustad, siis ma usun, et saad sama suhtumist ka vastu.
Tasuta huvialasid on küll. Uuri näiteks noorteühinguid või noortekeskuseid.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Jenny&Alice kirjutas:Anonyymsus, vb keegi ei taha sinuga olla, sest sa ärritud liiga kiiresti? Ma tean, et see ei ole hea, kui kõik ütlevad halvasti, aga püüa leida inimeste häid külgi. Hakka rohkem suhtlema, kui keegi küsib, miks sa paks oled, siis põhjendagi ära, et sul on söömine sassis. Äkki võiksid harjutada vähem närvi minemist, saad paremini inimestega läbi jne...
Jah mu ema võttis mult viimsegi privaatsuse, võttis mu toalt lukud eest ära viskas kaevu. Lõugab iga päev. sõõn ka vaid üks kord päevas. Iga jumala päev see ema lõugab iga asja eest, kui ma veel ppisike laps olin siis sain ma kommi varguse eest niimoodi peksa et see ei unune mul mitte iialgi ära: Kui me olime kodu ukse ette jõudnud siis ta tiris mult pooled juuksed peast ära mingi sakutas mind juukstest ja toas viskas näoli mõõda põrandat ja siis peksis rihma metal otsaga kuni mul jalad verised olid. Ja veel siis olin kord Lasteaiia hoovis kui mingid suured poissid mind lõbu pärast läbipeksid üks neist filmis seda. siis mäletan ma ka seda kuidas ma igal pool peksa olen saanud kuna mind koolis kiusati siis visati mind koolist välja 5-klassis, kuna ma sain närvi shoki ja lõpuks suure kiusamise teel hakkasin koolimaja peal seniilselt kisama, pikka aega käisin mõõda psühholoogide vahet aga nemad jälle arvasid et on kõik korras ja siis ütlesid et osad ütlesid et ma olen asperger, ja siis jälle arvasid et on kasvatusest, nad nagu üldse ei viitsinudgi uurida miks mind kiusatakse: Et ma olen vaene et ma olen klassis kõige väiksem, igasugustest asjadest ma erinesin ja siis sellepäärast hakati kiusama aga psühholoogide jaoks oli see luul ja na dpanid diagnoosi selle asemel et mind aidata. Ja ilmselt selle Vana kooli kuulsuse pärast ei tahagi tüdrukud minuga suhelda. praegu olen ma koolist vaba kuna mu ema lubas mind kodunt välja visata kui ma ei võta seda eriala mida tema soovis, aga nüüd muudan ikkagi ära aga sellest hoolimatta ma saan iga päev tema käest süimata kui loll ma olen ja debiilne jne jne. Nüüd olen Depressiivne BI-seksuaalsete kalduvustega Paks pe.derast. Ohhh ja neid asju on veel ja veel aga ma ei jõua tänaseks küll valmis kirjutada. ausalt õeldes soovin ma et mind poleks kunagi sündinudgi siis kui ma sündisin siis emal polnud korteridki ja kui me kolisime sit.a auku siis olid mul igasugused haigused kohe Hügieeni pärast ja KUNA ME EI SAANUD ISEGI ENNAST PESTA. ma olen pidanud emaga elama kaua aega ühes toas. nüüd on mul oma tuba aga sealtki ta keeras ukselt lukud välja ja viskas kaevu. Kui nüüd aus olla siis ma ei saa oma toas rahulikult pihegi panna kuna Privaatsusega on lood päris sitasti. Dussi all ma ka ei käi kuna Mu kallis Ema käis mind ikka kontrollimas et kas ma pesen ikka seal ja ega ma midagi muud ei tee. Kontroll 24/7 ja teha pole mul midagi.

Külaline kirjutas:appi kui haige vend sa oled tõesti, anonüümsus. lugesin algusest lõpuni läbi ja keegi ei saagi sind ju sallida, kui niiviisi suhtud inimestesse! et tartukas midagi nüüd ütles, siis kohe hakkad nii räigelt sõimama teda ja suisa ''VIHKAMA''. pole ime ausalt..
Ega ma ei salli jah kiusajaid. ja ega sind ei sunnita ju siin olema kui sulle miskit nii vastu käib. Tartukas on aga ise päris Vastik inimene minu jaoks seega ei saa ma midagi parata, pealegi ei taha ma inimesi privaatsõnumite kaudu sõimata ma ei lasku nii madalale. kui sõiman olgu avalik siis näevad kõik milline inimene ma olen :/

Võileib kirjutas:Siinkohal peaksid ise tõesti oma suhtumist teistesse muutma. Su ülekaalus ja välimuses vaevalt asi on.
Arusaadav. ma tõesti üritan oma viletsa elu juures saage palun aru :`(

Külaline kirjutas:appi kui haige vend sa oled tõesti, anonüümsus. lugesin algusest lõpuni läbi ja keegi ei saagi sind ju sallida, kui niiviisi suhtud inimestesse! et tartukas midagi nüüd ütles, siis kohe hakkad nii räigelt sõimama teda ja suisa ''VIHKAMA''. pole ime ausalt..
Pole hullu Tartukas lihtsalt puudutas mu õrna kohta. aga tegelt ma leian et kui sa tahad sellest arutada siis tee omale konto ja räägime privaat chattis. JAH. ma lihtsalt pidin sellele Kaks korda vastama.

Andge andeks moderaatorid kui ma jätsin selle postitusega mulje nagu oleks tegu naljaga, tegelt ei ole! ma nagu abi ka ei oskaks tahta. aga lihtsalt tahaks et keegi oskaks äkki lohutada või aidata kuidagi või nõu anda ma ei tea noh. Andge andeks.

buck kirjutas:Miks su ema lukke ja võtmeid kaevu pillub? Kaevu ei narrita.
No temal on ka närvid krussis. rääkis mulle kunagi kuidas ta oma ema eest kunagi hirmuga kappi peitis samal ajal kui too lõugas ja ema vennale portselani pähe puruks lõi. Ja minu ema kukkus kunagi aia pealt alla peaga.... Ma EI SUUDA ENAM. SEE KÕIK ON NII KOHUTAV. ma ei taha üldse elada rohkem.

Ma arvan, et ma saan nüüd aru. (alles nüüüd :lol: )
Kuna teised sinusse on halvasti suhtunud, lausa väga halvasti nagu ma aru olen saanud ja nüüd su närvid vb ei pea seda enam vastu. (sorri , ei solva)
vb tõesti ei suuda mõndade juures häid külgi leida.
kahjuks mina ei suuda sind aidata, aga ma loodan, et leidsid/leiad kellegi, kes sind aidata saaks
P.S. ma vist mõistan kui raske sul on :?

Anonyymsus - tead Sa oma viimaste rahulike postitustega muutusid minu silmis palju palju sümpaatsemaks :)
Ehk siis kuitahes raske see ka pole, siis rahulikult suheldes saavutad rohkemat.
Ning mul on väga hea meel, et oma teist külge siin veidi näitasid.

Ma arvan, et ma Sinuasemel hakkaks otsima võimalusi, kuidas üks hetk kodust iseseisva elu peale minna. Ning kuskile mujale linna. Kuskile, kus keegi Sind ei tea ja saad alustada uuesti.

Kui kaua Sa muidu veel 17 oled? Saad 18, on juba võimalusi rohkem.

Seda kõike ei ole normaalne taluda.

Uuri õpilaskoduga koole, stipendiumide võimalusi.
Kui kool läbi, siis mingi hetk võid vaadata ka nt. Euroopa Vabatahtliku Teenistuse võimalusi.

Senikaua, kui kodus emaga elad, katsu leida omale võimalikult palju tegemist väljaspool kodu. Vaata, ehk on Su kodulähedal mõni noortekeskus, kus saad lihtsalt rahulikult aega viita või ka lihtsalt rahulikult olla.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”