mida ma küll tegin..

ma näitasin end omegles ja korraga see mees ütles nii:
Listen to me very carefully. If you disconnect or don’t do as I say, I have this all recorded and will spread the video on the internet. If you listen to me I promise it will stay a secret between us only. Imagine how fast it would spread at school or what would happen if your family saw it, so be smart and it’ll be over soon.

ma kopisin selle, mida ma nüüd teen??? ütlesin küll et i call police aga ta ütles et nad ei saa teda kätte...
ma kardan.. miks ma nii loll olin...

Re: mida ma küll tegin..

Kust sa võtad, et ta su IP aadressi ei vaadanud?

Soovitan tõesti rääkida vanematele. Mul oli kunagi üks tüdruk, kes vägistati ära ja muuseas veel filmiti seda. Kui see mees ta hiljem kuidagi(kuidas, on müsteerium) internetist üles leidis ja seda videot jagama hakkas - no, ütleme, et ei olnud sellel tüdrukul tore, ei olnud.

külalisekene kirjutas:Aga mis sind ajendas seda tegema? Oli ta siis nii ilus ja noor ja usaldusväärne mees?
Andsid Sa oma isikuandmeid ka välja?

Vabandust, et küsin, aga huvitab...
Täpselt sama küsimus, mis oli selle boobie-flashi ajend?
Terve mõistusega inimene ei lähe oma intiimseid kehaosi kuhugile eksponeerima... või siiski?

elizabeth11 kirjutas:
Külaline kirjutas:ma näitasin end omegles ja korraga see mees ütles nii:

Sa teadsid, et ta on täiskasvanud???(ütlesid ju et mees). Kas ta kuidagi ahvatles sind sellist asja tegema küsiks ma. Aga kõige targem on ikka rääkida vanematele nad võivad küll murduda aga täiskasvanu oskab kõige paremat nõu anda!

Egas muidugi välimuse põhjal on tänapäeval jube "lihtne" öelda, kas tegu on täiskasvanuga või mitte. Võis ju välja näha nagu mees, aga kui ta just oma dokumenti ei näidanud, ei saa iial kindel olla, et tegu polnud nt. alaealisega kes lihtsalt näeb vanem välja.

Olgugi, et sellest situatsioonist on omajagu aega möödas, on ikka päris rumal niiviisi mõtlematult ennast eksponeerida, eriti siis veel oma nägu näidata (või noh, kui pole just soovi tulevikus teatud elukutset omandada...).
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Ma etteheiteid ei teeks, nii noorena ei taju veel kõiki internetis peituvaid ohte ja ilmselt ei olnud autor sellistest levinud skeemidest lihtsalt kuulnudki. Päris iseenesest ei saagi ju kõike teada, kuskilt peavad need teadmised ja kogemused ikka tulema. Loodan, et see teema on nii mõnelegi hoiatuseks - kui tõesti tahate ennast näidata, siis ärge mitte kunagi tehke seda näoga ega jagage mingeid õigeid isikuandmeid. Parem oleks, kui üldse end ei näita. Eks see kõik tundub uus ja huvitav ja tahaks proovida, aga tulebki mõelda sellele, et teoga võivad kaasneda päris tõsised tagajärjed.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”