Haigused, puudumine, klassikaaslased, õpetajad.

Tere, ma olen 16 aastane neiu, hetkel on 9 klass pooleli. Mul on väga nõrk imuunsüsteem ja olen tihti erinevates haigustes + mul on krooniline gastriit ja skolioos. Mao- ja seljavalud ning iiveldustunne on mu igapäevased saatjad,
niiet pean pahatihti koolist puuduma või poole päeva pealt lahkuma. Ravimeid tarbin ja kaebused on küll vähenenud aga mitte kadunud. Kahjuks ei suuda mu klassikaaslased JA õpetajad sellest aru saada. Ma arvan et kaasõpilased suhtuksid minu probleemidesse paremini kui seda teeks ka õpetajad. Õpetajad pidevalt hädaldavad ja vinguvad selle kallal et puudun, ilmselgelt on hinded tiheda puudumise tõttu langenud. Klassijuhataja pidevat õiendab ja ütleb et iga asja pärast ei joosta kohe koju, aga ta ju ei tea mida ma tunnen. Kõige halvem on see et õpetjad vinguvad minu kallal kogu klassi ees! Teeksid nad seda minuga eraldi oleks ilmselt klassi suhtumine minusse ka parem. Ema on käinud korduvalt koolis ja selgitanud klassijuhatajale mu probleeme ja klassijuhataja on igakord öelnud et mõistab ja saab aru aga hiljem koolis läheb kõik samamoodi edasi. Ma ei saa ju sinna mitte midagi teha et ma haige olen.
Tegelikult ma ei teagi miks selle teema tegin, tahtsin vist kõik südamelt ära rääkida.

Re: Haigused, puudumine, klassikaaslased, õpetajad.

Mul endal on hästi, kui pooledki päevad kohal käin. Hindeid pole see eriliselt mõjutanud, heasse kooli sain ikka sisse ja kõik on selles suhtes üsna hästi.
Mina vahetasin kooli, kuna eelmises koolis lihtsalt ei mõistetud ei õpetajate ega klassikaaslaste poolt, kui raske niiviisi koolis käimine on. Uues koolis ei häiri see kedagi, hea on. Mul on ühe teise haiguse pärast tõend ka, et võin puududa, aga depressiooni pärast küll keegi tõendit ei hakka kirjutama.
Sul soovitan kindlasti arstil lasta tõend kirjutada.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”