PALUN , ABI ON VAJA .

Minu koolis käivad ühed minust vanemad poisid/tüdrukud , nad mölisevad koguaeg , muidugi ainult siis , kui nad kahekesi/mitmekesi on .( tüdrukutest räägin praegu ) Nad arvavad , et ma ei julge midagi neile teha , NAD ARVAVAD ET MA OLEN MINGI TATTTT KES KARDAB NEID . Nad on pannud jalaga mulle kadakas* , löönud mulle
kõhtu jne . Mida ma peaks tegema ? Õpetajad ei tee midagi , direktor ka . ( nüüd räägin poistest ) Kui nad minust mööda tulevad , siis alati teevad nagu onaksid või vilistavad , RÄIGE PÜSS , öeldakse mulle , muidugi ainult nalja pärast . NAD AJAVAD MIND LIHTSALT NIIIIII NÄRVI . TAPAKS NAD LIHTSALT ÄRA , VÕI LÄHEKS NEILE KALLLALE .

PALUN AIDAKE , MIDA MA PEAKSIN TEGEMA ? :cry:

ETTETÄNADES MARIA .

Re: PALUN , ABI ON VAJA .

ma olen rääkind vanematele , direktorile , õpetajale ja juhtkonnale . Aga , ei midagi . Olen kirjutanud vähemalt 20 korda , seletuskirja aga mitttte midagi ei aita :(
Ema , isa rääkisid õpetajale , et nad teeved nii , õpetaja ütles , et me uurime seda asja . Siiiis kohe järgmine päev ütlesid ka :( läksin õpetaja juurde , ta ütles , et mul suva . Nagu eri imelik . Sellllepärast tulin siiiiia , et äkki te saaksite mind aidata .

Aaa , ja mulllllle öeldakse veeeel , ehhk need samad poisid , ütlevad mullllle võta suhu , aga mida olekshea vastu neile öelda ? Davai , võtan ? vabalt võin võtta ? ma mõtlen , nagu nalja pärast lihtsalt .

KOPLI KOOLI TÜDRUK kirjutas:ma olen rääkind vanematele , direktorile , õpetajale ja juhtkonnale . Aga , ei midagi . Olen kirjutanud vähemalt 20 korda , seletuskirja aga mitttte midagi ei aita :(
Ema , isa rääkisid õpetajale , et nad teeved nii , õpetaja ütles , et me uurime seda asja . Siiiis kohe järgmine päev ütlesid ka :( läksin õpetaja juurde , ta ütles , et mul suva . Nagu eri imelik . Sellllepärast tulin siiiiia , et äkki te saaksite mind aidata .

Aaa , ja mulllllle öeldakse veeeel , ehhk need samad poisid , ütlevad mullllle võta suhu , aga mida olekshea vastu neile öelda ? Davai , võtan ? vabalt võin võtta ? ma mõtlen , nagu nalja pärast lihtsalt .

Hmm , ma ei tea kas see mõjuks, aga nt : ,, Sinu puhul ma ei leiaks seda ülesse ! ´´ või, et , Jah teatud vanuses avastavad mõned, et neil on midagi küljes ja kui seda katsuda siis see muudab kuju, aga see ei tähenda, et mina peaks sellest teadma ! ´´

someoneh kirjutas:Selle kooli puhul ei imestaks..
SEE ON JUMALA NORMAALNE KOOL . LISSALT MÕNED ON SIUKSED IDIOODID.
MIND AJAB NÄRVI SEE ET TTRA RÄÄGITAKSE ET KOPLI KOOL ON SIT* , VOTT EI OLE !
JA KUST SINA ÜLDSE TEAD ET SEE MINGI PAS* KOOL ON ?!
(sry , läksin veitsa närvi :D aga seda sp ,et ise käin seal ja olen üliõnnelik et just seal koolis käin :D )
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

VäikeArmasTydruk kirjutas:
someoneh kirjutas:Selle kooli puhul ei imestaks..
SEE ON JUMALA NORMAALNE KOOL . LISSALT MÕNED ON SIUKSED IDIOODID.
MIND AJAB NÄRVI SEE ET TTRA RÄÄGITAKSE ET KOPLI KOOL ON SIT* , VOTT EI OLE !
JA KUST SINA ÜLDSE TEAD ET SEE MINGI PAS* KOOL ON ?!
(sry , läksin veitsa närvi :D aga seda sp ,et ise käin seal ja olen üliõnnelik et just seal koolis käin :D )

Elan Tallinnas, tean osasi kes seal käivad, käisin isegi seal koolis gümnakatsetel kl.õega.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”