Söögivahetund

Mul on juba pikka aega olnud see probleem ning nüüd ma kirjutan selle siia. Nimelt ei saa ma koolis söögivahetunnil üldse magustoitu süüa, sest koguaeg võetakse see ära. Meil on nii hommiku kui ka lõunasöök koolis. Ja kui lõunasöögiks magustoiduks on (nt küpsised,kook,õun,kohuke )vms head, siis tean ette ära, et ma seda ei saa. Koguaeg võetakse ära nii enda klassivendade poolt kui ka vanemate laste poolt. Kas siis noritakse see endale või lihtsatl võetakse. Mida teha? Ma tahaks ka magustoitu süüa ja mina ju ka maksan selle eest(minu vanemad noh)

Re: Söögivahetund

Külaline kirjutas:Mul on juba pikka aega olnud see probleem ning nüüd ma kirjutan selle siia. Nimelt ei saa ma koolis söögivahetunnil üldse magustoitu süüa, sest koguaeg võetakse see ära. Meil on nii hommiku kui ka lõunasöök koolis. Ja kui lõunasöögiks magustoiduks on (nt küpsised,kook,õun,kohuke )vms head, siis tean ette ära, et ma seda ei saa. Koguaeg võetakse ära nii enda klassivendade poolt kui ka vanemate laste poolt. Kas siis noritakse see endale või lihtsatl võetakse. Mida teha? Ma tahaks ka magustoitu süüa ja mina ju ka maksan selle eest(minu vanemad noh)
kui tulevad ära võtma hakkad nahhaalselt vastu ja ei lase ära võtta see pole küll kõige parem ja rahulikum viis aga usu mind MA TEAN MILLEST RÄÄGIN Ja koolis on muidugi ka õpse aga kitsetamine ei lahenda ka asja teeb vaid hullemaks Sisenda endale et oled tugev ja küll sa näed et oledki!
Edu soovides HBK

termomeeter kirjutas:
2Fun4Me kirjutas:Enne kui nad jõuavad magustoidu(nt. mannakreemi) ära võta tee oma lusikas oma ilaga kokku ja pane see magustoitu, siis nad ei taha. Minul on see toiminud.
hahaha, see on hea mõte! paneb muigama, aga tegelt hea plaan :).

HAHA, see on küll hea idee:D, tänan.

No meil koolis ei võeta midagi ära, et kui võtad, maksad ise kinni ka..

Aga kui sa ei taha kohukest näiteks kohe ära süüa, siis pane see pusa/pluusi/püksi taskusse.
Ma ei usu, et keegi tuleb ja hakkab su pükse näperdama.
Natuke võib jah kohuke (vm toit) "vormist välja" minna, aga ikkagi parem, kui mitte midagi ju.

Edu.

2Fun4Me kirjutas:Enne kui nad jõuavad magustoidu(nt. mannakreemi) ära võta tee oma lusikas oma ilaga kokku ja pane see magustoitu, siis nad ei taha. Minul on see toiminud.
Puuvilju võib nende nina all ju kah kiirelt lihtsalt keelega üle tõmmata :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

johann kirjutas:Saada Haridusministeeriumi kiri, kui selline asi jätkub, küll nemad aitavad seda lahendada sinu kasuks.
Saan aru, et mure on olemas, kuid see nüüd ei tohiks küll olla asi, millega Haridus- ja teadusministeeriumi poole pöörduda. Koolikiusamisega tegelemiseks on teised instansid.

Pöördu klassijuhataja või koolipsühholoogi juurde. Kui see ei aita, siis õppeala juhataja poole. Kui ka see ei aita, siis direktori poole.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Meie kooli söögivahetundides on gümnaasiumiklasside noored nagu harakad laudu seiramas. Nad ei saa enam tasuta lõunat gümnis, siis tuleb väiksemaid rünnata. Tglt nad viisakad, aga ikkagi natuke humoorikas kuidas nad ootavad seal ja vaatavad millal laud tühjaks saab ja siis ise peale kargavad.
Rather be dead than cool.

Kõige lollikindlam on jah kohe ära mäkerdada enda ilaga vms, vanasti oli kah koolis selline asi, st söögiga.. Kohe lükkasid näpud sisse et keegi teine seda endale ei saanud, lasid seal paar korda näppudega ringi ja asi ants - sellel on ka halb külg - rikutakse toit ära - viskavad leivatükke jne söögi sisse - viskad vastu ja mõlemad näljas ;)

itivend kirjutas:Kõige lollikindlam on jah kohe ära mäkerdada enda ilaga vms, vanasti oli kah koolis selline asi, st söögiga.. Kohe lükkasid näpud sisse et keegi teine seda endale ei saanud, lasid seal paar korda näppudega ringi ja asi ants - sellel on ka halb külg - rikutakse toit ära - viskavad leivatükke jne söögi sisse - viskad vastu ja mõlemad näljas ;)

Haha :lol:

Meil on niimoodi,et hommikul kui 1. tund on ära olnud jookseme kõik sööklasse (sest hommikuti saab seal hapsi xd) siis meie jookseme ette ära, joome kõik ära :D Siis need väiksemad jooksevad võidu kes saab kes saab selle hapsi ( kuigi see oli otsas juba :lol: )

_____________________________________________________________________________________________________________
Minu suurim kiiks olen mina ise.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”