klassiõde,

mul on nimelt üks klassiõde, kes juba 1 klassist peale peeratab ja nina nokib mis on tõsiselt rõve! me alati ütleme talle, et 'lõpeta ära, kadakas*!' ta ei saa aru sellest ju? võibolla hetkel tundun ma teile ülbe bitch, et ma nii ütlen, aga siiski..
nii, teiseks ta mingi kui me klassis midagi teeme siis kui tahvlile midagi kirjutatud on siis ta veerib kõva häälega neid sõnu.. ta ei näe ka veel! eriti tore. me oleme öeld et mine silmaarsti juurde, isegi õpetaja on, aga ta ütles ' mu ema ei luba ' WTF NAGU ? mis mõttes ei luba ? ta ei olegi rääkinud seda enda vanematele.
nii ja siis ta ei kuule ka.. see ajab jumala närvi, te võibolla praegu ei kujuta ette seda olukorda, aga see on tõsiselt nõme, - vahest on selline tunne et kägistaks ära ta. Ja ta räägib omaette koguaeg ! igala jumala kord. ma tõsiselt ei tea mis tunne tal on, ja ei hakka ka tundma, sest ta on selline kes mitte midagi öelda ei julge.

mida me teeme sellisega, kes ei kuule, näe ja nina nokib ? :roll:

võibolla , ja ma tundun teile mingi nõme, aga ära loe siis.

Re: klassiõde,

Vabandan, aga tõesti tundud kergelt öeldes nõme, kuid on arusaadav, et see võib olla häiriv.
Aga ära tee Teda enda probleemiks. Kui otseselt Temaga suhtlema ei pea, siis ära tee Temast välja.
Sest kui hakata mõtlema, siis olgu, ta on teistsugune ja see jääb silma, kuid ma võin kindlalt väita, et tegelt võib Sinulgi olla harjumusi, mis mõnele eakaaslasele ei meeldi või käib närvidele.
Ja kui sa tead, et sa ei suuda end Tema olukorda panna, siis ära tee Temast välja ja ela oma elu.
Endal on nii kergem ;)
Käi naeratus näol kogu elu!
Mõtle ainult positiivseid mõtteid!
Leia oma IT, mis teeks su elu muretuks!
Wrote by Me
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”