Re: Koolivägivald

kuna minu kallal pole mitte kunagi noritud, siis ma ei tea mida tunned, kuid sellegipoolest need "kõvad" mehed arvavad et on tõesti kõvad aga kui näitad neile natuke "kohta" ette, siis pole nad nii kõvad midagi, ausalt! ütle neilegi halvasti ja kui vaja siis lase isegi rusikad käiku, see ei tee sind kõvaks meheks (ja selleks polegi vaja saada, sest nad on tegelt KUSIKUD) , kuid siiski, on vaja näidata ka teistele mis tähendab "austus", austust on vaja .

Sa käid seega 8.-ndas? Kindlasti muutuvad nad normaalsemaks. Soovitus - ära tee nende mõnitamisest välja. Minu arvates on see ülimalt lapsik, olen ise selle all kannatanud, hetkel käin 8.-ndas ning pole enam probleemi üldiselt. Ma lihtsalt ei tee välja sellest. ;) Ja ega ilmaasjata seda igalpool ei soovitata. See mõjub.

ImNobody- kirjutas:KooliVägivald , nagu sihuke asi , . . .jube, ma ei saa yhte päeva ka rahulikult koolis käija nii, et meie klassi poisid ei mõnitaks :s , See ajab juba tõesti varsti närvi. Kaua ma nii suuudan? Keegi oskab kuidagi aidata :S? :?
Ma tean, mida sa tunned. Meil on koolis 140 õpilast ja terve vanem aste hüüab kohe kui ma kõnnin:"Näe emo kõnnib."
See käib nii närvidele, sest ma EI OLE emo. See on juba minu aastat kestnud. Kohe kui kooli läksin. Ma ütlesin endale, et narrivad, sest endal pole veel stiili ja vist ei tule ka.
Aga kohe kui natuke vastu ütled, siis kitub kohe õpetajale ära või lööb mingi asjage pähe(seda on tihti juhtunud)

Ole tubli.
-G ♥

Külaline kirjutas:Sa käid seega 8.-ndas? Kindlasti muutuvad nad normaalsemaks. Soovitus - ära tee nende mõnitamisest välja. Minu arvates on see ülimalt lapsik, olen ise selle all kannatanud, hetkel käin 8.-ndas ning pole enam probleemi üldiselt. Ma lihtsalt ei tee välja sellest. ;) Ja ega ilmaasjata seda igalpool ei soovitata. See mõjub.
sellega ma nõus ei oleks.
meie koolis käib lapsi, kes on 8. või 9. klassis, aga ikka käituvad nagu tited!!
Kõik ei kasva suureks.
-G ♥

martiin kirjutas:vaheta kooli, ega klassijuhatajale rääkimine ei aita midagi, sest isegi kui õpetajad midagi räägivad nende tüüpidega ega see ei takista neid edasi norimast,
Vaheta kooli !!see küll hea ei oleks ...sa pead vastu neile hakkama
Don't cry, say "F.U.C.K YOU" and smile.
Just because you know my name, doesn't mean you know my game.

martiin kirjutas:vaheta kooli, ega klassijuhatajale rääkimine ei aita midagi, sest isegi kui õpetajad midagi räägivad nende tüüpidega ega see ei takista neid edasi norimast,
Meie klassis oli ka selline tüüp ,kes teisi narris,sõimas ,aga noh rääkisin sellest klassijuhatajale (mina ja üks mu sõber olime kiusatavad).Meie õpetaja korraldas klassis küsitluse(terve mata tund läks sellele) ja kõikide jutust ,siis leidis vist kiusujuure ülesse (tean ,et see oli see sõimaja)ja lõpuks enam nii eriti ei kiusatudki.

ÕPETAJAD ON ERINEVAD!
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald eakaaslaste poolt”