Minu lugu

Hei.
Minu lugu on selline et kui ma olin umbes 5 või 6 aastane siis mu vanemad läksid kodust ära ja jätsid naabrionu mind valvama. Olime siis mõnda olnud ja rääkinud. Siis ühel hetkel ta võttis mind sülle ja lükkas käe püksi ja hakkas mu tussi katsuma. Aga kuna mulle tundus see nii hea ja äge siis ma ei teinud midagi. Ja üks hetk ta lükkas näpu sisse. Ning mull oli natuke valus, sest mul oli ju auk nii väike siis. Siis teatas et ma võtaksin püksid jalast ja riided üldse seljast heidaksin voodisse pikali siis ta sättis mind erinevattesse asenditesse ja tegi pilte. Pärast seda võttis temagi end paljaks ja pani oma munni mulle sisse ja ta pani mind ja vahepeal muutis asendit ja tegi edasi. Ja ma nutsin kogu aja. Pärast seda ta toppis mulle veel näppe sinna auku, aga ss pani ta sinna või enam näppu ma täpselt ei mäleta. Peale kõike seda valutas mu tuss hullu pööra. Ma pole seda kellegile veel rääkinud. Aga mõni kuu hiljem kordus sama, kui mu vanemad jätsid mind temaga.

Re: Minu lugu

Selliseid ähvardusi annab iga pedofiil ja vägistaja. Selle vastu, et ta midagi ei teeks, saab ennast ka kaitsta - mitte liikuda üksi ringi, kodus uksed lukus hoida jms. Kui mingi kahtlane olukord olema peaks, kohe politseisse teada anda. Kahjuks on nii, et kui kõik vaid vaikselt kannatavad ja süüdistust ei esita, saab see inimene ju vabalt edasi tegutseda ja veel rohkematele halba teha.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”