Suhtes vägistajaga?

Tere. Ei soovi oma vanust avalikustada aga olen.alaealine ning suhtes 22.aastase mehega. Olen temasse armunud aga tal on politseis palju syydistusi alustades vargustest ja.peksmistest ning lõpetades vägistamisega... ma usun teda, et vägistamise.jutt poe tõsi, kuid siiski kardan ma temaga vahepeal koos olla...mida teha???

Re: Suhtes vägistajaga?

Seda küll, et inimese üle ei saa igavesti otsustada tema varasemate tegude põhjal ja eks inimese muutumise eeldus ongi ka see, et on neid, kes annavad uue võimaluse. Samas on ta alles 22-aastane ja need kõik asjad ei saa olla väga ammu juhtunud. Ka vägistamissüüdistust esitatakse harva lihtsalt niisama või kättemaksuks.

Mina ei võtaks seda riski ja ei tekitaks endale mõttetut närvipinget sellise suhtega. Kui ta peaks ikkagi osutuma sulle selleks õige kaaslaseks, küll see siis ka aastate pärast õige asi oleks, mil ta on jõudnud end juba oma elus natuke rohkem tõestada. Praegu soovitan pigem väga tõsiselt järele mõelda, kas ikka tasub end siduda. See on täiesti arusaadav, et kui armunud olla, siis tundub inimene hoolimata oma vigadest täiesti ideaalne, on suur usk sellesse, et ta end muudab, on lihtne uskuda ükskõik, kui ebaloogilist juttu ta räägib jne. Aga kuna tead ka ta tausta, tuleb oma peaga mõelda, kas ikka tasub.

Igal juhul soovin sulle edu õigete valikute tegemisel!

Re: Suhtes vägistajaga?

Kas te olete ka seksuaalvahekorras olnud? Kuidas ta Su tunnetega seal arvestanud on? Kas see Sulle tundus loomulik?

Üldiselt alaealisena kellegi vanemaga suhtes olemine kipub olema raskem, kuna üks on juba kogenud ning ootab rohkemat, teisel alles esimesed kogemused.

Ma usun, et tuleb usaldada oma sisetunnet. Käitu täpselt selle järgi. Hirmu eesmärk üleüldiselt ongi kaitsta Sind. Kui kardad, võta midagi ette.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”