Tule taevas appi...

Heiiii! Mul on nüüd siis mure seotud inka õpsiga. Olen 12, kevadel saan 13. Mu klassiõed on samuti inka õpis kahtlaseid asju märganud. Aga jahh, ma räägin kogu loo ära:
Olime 5. klassis kui tuli meile see õps. Ta suht noor ja mees. Ta tundus siis nii lahe ja tore. Nüüd ta on pervertseks muutunud.... Ühel päeval oli üks paraleelikas saanud kuskilt kondoomi. Inka õps märkas seda ja ütles talle: Oi tüdruk, sa vist ei oska seda õieti kasutada..... Teine kord oli mu klassiõel kogematta pluus alla vajunud ja nibu veits paistis. Inka õps vahtis seda oma rõveda naeratusega. Kolmas kord istus mu pinginaaber jalad harkis ja inka õps vahtis ta jalgadevahet.
Ma ei tea kas kellegil on veel selliseid juhtumeid olnud ja kuidas need on lõppenud?

Re: Tule taevas appi...

Kehalise õpetajast räägiti nii mõndagi mu koolis. Ise küll ei märganud, et oleks mind üleliigselt puudutanud, ta lihtsalt suunas mind, kuidas oleks õigem. Eriti kurjaks muutusid tüdrukud, kui tegime küünalt ja siis õpetaja aitas sirgemaks seda saada ja puudutas tagumikku. Tüdrukud tahtsid kaebama minna.

Lihtsalt vaja jälgida enda käitumist ja riietust. Pluus läks nii alla, et nibu paistis? :-D 12-aastasel nii suur dekolteega pluus? Nojamh. Koolis pahandati, et mõned käivad liiga paljastavate riietega, meesõpetajatel hakkab nii ebamugav ju, sellega peaks arvestama.
Viimati muutis krisssum, 16 Dets 2014, 19:59, muudetud 1 kord kokku.

Kaheteistaastastel neiudel meeldib ikka välja mõelda selliseid asju, et millestki rääkida oleks. Kõlab lihtsalt arusaamatusena ja teie suurepärase ettekujutusena. Teete sääsest elevandi (kuramus, enda klassiõed ka sellised vahepeal, ehk ei olegi asi vanuses). Ja kui nibu paistab (kui särk vajus alla ja see paistma hakkas, siis on tegemist ka üllatavalt sügava dekolteega, mida koolis kandma ei peaks), siis miks kinni ei kata? Kui inimesel juba aega seda vahtima hakata, siis on tegemist ikka pikaajalisema nibude ja jalgevahedega lehvitamisega teil seal. Paned jalad kokku ja nibud särgi alla, wow.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Ära aja plära, teema autor. Õpetaja ei saa ega peagi vältima pilku õpilaste poole, ta ongi ju õpetaja!! Ja pilk käib iseenesest ka siia ja sinna, vaevalt sa isegi öelda saad, et pole eales õpetaja keha poole vaadanud. Äkki on õpetajal ka nii mõndagi öelda, et õpilased ahistavad, vaatavad keha? Kui on otsest alust kahtlustada, et õpetajal mingid valed huvid on, a la teadlikult katsub teid ebasobivatest kohtadest vms, siis esitage tõesti kaebus, aga igasuguseid ettekujutusi ei maksa ka suure suuga rääkima hakata, teete ennast lolliks vaid. Tuttav lugu sellest vanusest, meil olid ka poolte õpetajate vastu, kõik olid nii halvad, "ei osanud õpetada" jne. See lihtsalt ongi selline vanus, kus otsitakse intriige.

Ma loen kõiki neid teemasid ja seda ka, mul on juba päris hirm! Ma hakkan juba närveerima kui võõras mees lihtsalt vaatab juhuslikult korra ja kui midagi hullemat juhtub... Õnneks meie koolis pole midagi... Läks veits teemast välja aga soovitan siis lihtsalt seal tunnis naiteks kampsunit kanda ja näiteks pikemaid pükse... Rohkem mul midagi pole! Loodan, et laheb koik sul ikka hästi!

Eks see on jah nii, et põhimõtteliselt jagatakse ainult halbu asju ja siis tekibki tunne, et kõik tahavad halba ning peab end pidevalt kaitsma. Samamoodi tasub ka enda käitumist vaadata. Kas mõnikord jääb pilk kellelegi pidama? Ja kas tahad kohe halba siis? Ma ise vaatan küll vahepeal kedagi pikemalt, ning tavaliselt seetõttu, et inimesel on mõni huvitav riideese, stiiliväljendus vms. Ehk siis imetlen vaikselt.

Tuletaksin uuesti meelde ka seda, et teatud maalt ei ole võimalik aru saada, kas inimene vaatab nüüd sind või midagi sinu selja taga vms.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”