kas lapse seksuaalne kuritarvitamine?

olen alles nüüd palju vanemana, neiuna, hakanud mõtlema, et võib-olla see, mis minuga kunagi oma lapseliku naiivsuse tõttu juhtus, oli seksuaalne kuritarvitamine ja tahaksingi saada vastust, kas siis oli või mitte. saan aru, et enam pole midagi teha ja pole tahtmist ka, aga tahaks lihtsalt noh... teada..

nimelt kui ma olin päris väike, 8-10-aastane, oli mul reidis kasutaja nagu teistelgi omavanustel. ilmselt olid mul siis mingid pildid ka üleval. sain ühel ilusal päeval kirja, mis sisaldas siis pakkumist veebika ees mingiks ''modelliks'' vm olemist ning selle eest absurdse rahasumma ja/või reisi vanematega (?) Pariisi. ülimalt naiivse väikse plikana olin jube sillas selle üle ja võtsin pakkumise vastu. anti siis juhiseid, kuidas poseerida ja mida kaamera ees teha, kusjuures enamus oli väga,väga,väga seksuaalse tooniga. mäletan, et pidin keelega midagi tegutsema, lakkuma sõrmi, alasti poseerima jne. väidetavalt oli see siis mingi fotomodellindus või midagi sarnast. ma isegi ei mäleta, kas ma tegin seda selle rahasumma ja pariisireisi pakkumise ajal või mingi muu kord, sest mäletan, et olen selliseid asju teinud ikka rohkem kui ühe seeria. anti vist isegi kunagi üks suvaline modelliagentuuri lehekülg, milles inimene väidetavalt tegutses. kui hakkasin juttu tegema siis sellest, et millal kokkulepitud summa saan kätte, oli alati kas pilte vähe või mingi muu jama.

niisiis, kategoriseerub see väike lapse seksuaalse kuritarvitamise alla või mitte? kui ei, siis mille alla kategoriseerub?
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”