Internetis

Ma ei tea, kas postitasin õige teema alla, aga räägin siis oma kokkusattumise pedofiiliga. See oli umbes paar kuud tagasi.

Olin Rates ja vaatasin, et mingi suvaline 30-aastane mees hakkab minuga suhtlema. Alguses oli suht norm, ei küsinud isiklikke andmeid. Aga siis hakkas küsima, et kus elad, kui vana oled jne (neid ma muidugi ei jaganud) ja siis ta niiöelda hakkas 'ahvatlema'. Ma mäletan seda sõnumit jube hästi, võin siia kirjutada:
"Ma võin sulle 100 euri maksta, kui minuga seksid" või midagi sarnast. Enne ta muidugi küsis mult alasti pilte, aga neid ma ei andnud. Kui olin sellele küsimusele konkreetselt 'ei' öelnud, hakkas ta veel rohkem närvidele käima. Küsis, et "Miks? See on nii hea ju!" ja siis veel ütles, et see on normaalne. Ma ei saa aru, kuidas selline inimene saab sellist asja normaalseks pidada?! Ühesõnaga, ma niiöelda 'reportisin' ta, aga tundub, et selle asjaga ei tegeleta. Lõpuks blokeerisin ta ära. Aga siis sai ta kuidagi mu e-maili kätte (Rate's ei jaga ma e-maili mitte kellelegi), ja seal ta ahvatles edasi. Vanematele ei ole rääkinud.

Ja küsin siis, et kas täiskasvanud meestel on õigus ka üle 14-aastaseid tüdrukuid seksiga ahvatleda? Isegi tüdruku 'ei' ütlemisel. Olen kuulnud, et alla 14-aastasega seksi teemal suhtlemine on keelatud.

15-aastane tüdruk

Re: Internetis

Külaline kirjutas:
Ja küsin siis, et kas täiskasvanud meestel on õigus ka üle 14-aastaseid tüdrukuid seksiga ahvatleda? Isegi tüdruku 'ei' ütlemisel. Olen kuulnud, et alla 14-aastasega seksi teemal suhtlemine on keelatud.

15-aastane tüdruk
Minu teada kui sa oled jah 14 täis, võid seksida, sellest rääkida, ahvatleda vms.

Alla 14 aastasega on seks keelatud, aga suhtlemise koha pealt ei oska öelda ?

Re: Internetis

Licozar kirjutas:
Külaline kirjutas:

15-aastane tüdruk
Minu teada kui sa oled jah 14 täis, võid seksida, sellest rääkida, ahvatleda vms.

Alla 14 aastasega on seks keelatud, aga suhtlemise koha pealt ei oska öelda ?
Suhelda/ahvatleda ei või, Pealtnägijas rääkis sellest, mingisugune seadus oli isegi selle kohta.
Be afraid. Be very afraid.
Made by: Colgate.

Uued tutvused oodatud!
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”