Vägistamine ning selle filmimine

Ma ei tea kuidas seda alustada, aga ühes6naga mind vägistati ning ma ei tea mida teha. See juhts 17 september oli laupäevane päev ning Artil oli sünna, kutse sai vast v6etud ning sai ka mindud- mida ma kahetsen siiamaani. Pidu oli nagu peod ikka on -sai lolli mängitud, nalja tehtud,. muidu täiesti norm, seltskond. Kell sai kuskil veerand üheksa 6htul kui oli aeg koju minna, kodus käidud, aga noh, oli ju ikkagi laupäev ning sai uuesti välja mindud seekord siis 6ega linna.. linnas kohtusime nende "pidulistega" - kes polnud kunagi "paha peal väljas", nemad j6id alkoholi, kuid mina ja minu 6de ei tarbi alkoholi, siis t6id nad meile vett, vesi oli küll imeliku maitsega ning sai ka küsitud miks?- see pidavat mingi uus jook olema. ok saime aru, Hiljem u. kuskil 3 tundi hakkas asi imelikuks minema (6de oli selleks ajaks juba lahkunud), üks hakkas mind käperdama, (teate küll millisest paigast), kuna ma olin nii uimane siis ei saanud ma reaalselt aru mis toimub. Natukese aja pärast hakkasid teised ennast riidest lahti v6tma ning sundisid mindki seda tegema, kuid ma polnud sellega n6us(vihkan seksimist kogu südamest), siis v6ttis üks nendest taskunoa välja ja sundis mind suhu v6tma, ma rabelesin ja karjusin, kuid mitte keegi ei kuulnud, ei teagi kus täpselt olime,Kui ma karjumisest ja rabelemisest väsisin sidus üks minu käed ja jalad kinni, ning teine pani mulle suu ette teibi- see oli halva maitsega ning kindlasti jääb see igaveseks meelde. Siis nad vägistasid mind korda-mööda, ma ei tea palju neid täpselt oli kuskil umbes 3 kuni viis sest hääle tämbrid old erinevad, aga tean ka seda et üks neist filmis seda k6ike.
Ma ei tea mida teha, ei julge peeglissegi enam vaadata, linnas olles tunnen täielikku häbi, sest südames on tunne et äkki oli see tema- kes seal oli,. v6i siis see -kes filmis?
Ma ei julge politseisse minna, kardan, sest ei tea kuidas seda neile selgitada ja üle¨uldse on see väga piinlik lugu.Pole ise iial vahekorras olnud, ning poisist pidin ka lahku minema, sest ei saa talle valetada, aga ma ei suutnud ka rääkida

Re: Vägistamine ning selle filmimine

Vabandust, aga su mõistusega pole kõik korras. Miks sa üldse mingite purjus võõraste meeste juurde jäid? Mida?? Ma kiirendan siis juba sammu, kui keegi imelikult purjus mulle midagi imeliku puterdama tuleb.

Aga anyway, kui politseile ei suuda rääkida, siis mingit muud teed polegi? Ehk oleksid nõus psühholoogile rääkima sellest? Kuid ma soovitaksin siiski end kokku võtta ja politseisse minna.

Kuigi ma polegi üldse kindel, ega see troll polnud, kuna imelik oli veits

[quote="OlenLiis"]Vabandust, aga su mõistusega pole kõik korras. Miks sa üldse mingite purjus võõraste meeste juurde jäid? Mida?? Ma kiirendan siis juba sammu, kui keegi imelikult purjus mulle midagi imeliku puterdama tuleb.

Aitäh, selleks et midagi "head" öelda hakkad sa kohe mind alavääristama ning m6nitama- kas selline inimene siis aitabki, kui sulle minu mure ei sobinud siis miks üldse vaevusid seda lugema? Aiäh, nüüd siis teangi et olen enda murega üksi ning ei suuda enam vaadata kuidas maailm minu ümber kokku variseb!!
Lisandra

vertigo kirjutas:Aga mind huvitaks ikka, et miks sa seksimist vihkasid kogu südamest, kui sa polnud kunagi seda teinud? Pole eriti loogiline..

Muud varianti pole jah kui minna politseisse. Võid ka psühholoogil käia. Kui sellega ei tegele, siis hakkab see su elu vaikselt hävitama, kui sa sellel lased.
Seksimist vihkan selles m6ttes, et mida peab kaks inimest "tegema" selleks et järglasi saada, sellele m6eldes hakkab juba ainuüksi halb, vabandan, kui m6ttest aru ei saanud, aga ma ei osanud ennast 6ieti väljendada, minu sees on lihtsalt k6ik koost lagunenud ning jutt ja teod pole enam minu moodi. :cry:

Vägistamisi on ju ennegi teiste inimestega juhtunud.Ja kõigil on väga piinlik.Seesuhtes ei peax sa põdema.Aga samas ma arvan et sa ei taha ka et need mehed saaksid uue ohvri ning sinu vägistajad jääksid karistuseta.Soovitan ikkagi Andero poole pöörduda.
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.

Häbi ei ole vaja tunda. Meie töötajad on äärmiselt professionaalsed, pealegi ei ole juhtunus süüdi ju Teie, see ei allunud Teie tahtele. Kindlasti ei hakka siin keegi Teid juhtunud pärast halvustama.
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert

Ma ei julge ikkagi politeseiise pöörduda, kardan et teen asja hullemaks ning kui nad teada saavad et ma nande peale kaebasin. siis ma ei tea mis ju juhtub:
Aga teiste probleeme lugedes sain aru et paljud ei julge ka politseisse pöörduda, ning lugude p6hjal ei tundugi politseinikud profesionnalsed olema
Igaljuhul lugesin ka seda et teistel on minust palju hullemad probleemid: sanna,tundmatu, -Mia-, KalliOlen, Trintsu, nende lood läksid t6esti hinge ning loodan et nad ka saavad enda lahendused v6i siis juba on saanud.

Lisandra kirjutas:Ma ei julge ikkagi politeseiise pöörduda, kardan et teen asja hullemaks ning kui nad teada saavad et ma nande peale kaebasin. siis ma ei tea mis ju juhtub:
Aga teiste probleeme lugedes sain aru et paljud ei julge ka politseisse pöörduda, ning lugude p6hjal ei tundugi politseinikud profesionnalsed olema
Igaljuhul lugesin ka seda et teistel on minust palju hullemad probleemid: sanna,tundmatu, -Mia-, KalliOlen, Trintsu, nende lood läksid t6esti hinge ning loodan et nad ka saavad enda lahendused v6i siis juba on saanud.
Nende lood on t6esti koledad, :o AGA nad ei ole sinu loost hullemad,!!!
iga lugu on ju omamoodi 66vastav,
seega soovitaksin soojalt sul politseisse pöörduda.Selle tagamiseks et sinuga ei juhtu midagi v6tab kindlasti politsei ka midagi ette, ära tee otsust teiste lugude p6hjal, vaid hooli endast ka natukenegi
SÜDA KUTSUB TEGEMA SEDA MIS ON KEELATUD!!
17, närvihaige psühh
PS: kui elu ikka allamäge läheb siis pole motet ülesmäge viivat rada leida,, sest sa ei leia seda nagunii!!

Lisandra kirjutas:tunnen häbi ning kasutaja OlenLiis alavääristas mind täielikult, ei teagi miks abi palusin, sain ju ainult halvustavaid kommentaare
Lisandra
Kasvata endale paksem nahk, miks peaksid sa end tundma alavääristatult suvalise netikommenteerija pärast? See küll ei tohiks kuidagi mõjutada su otsust õigusorganite poole pöördumisel.

Mina arvan ka ,et mine politseisse ikkagi ja tõesti ära pane tähele mida siin õelad inimesed räägivad.Need kes seda ise kogenud ei ole ei suuda ette kujutada mis sinuga tegelikult toimus või toimub.Sinu ainus lahendus on kas otsida abi õigus organite poolt või siis leida inimene kellel suudad ennast tühjaks rääkida keda suudad usaldada.Muidu jääd oma eluga toppama ja ei suudagi edasi liikuda.

Muidugi räägi politseile asi ära ! Sa ei taha ju , et see ka kellegi teisega korduks ? Samuti võiksid rääkida äkki psüholoogiga . Paljudel, kes on lapsepõlves langenud vägistamise ohvriks , on see hiljem vaimselt tunda andnud . Niiet psüholoogiga rääkimine tuleks kasuks , sest üksi võib olla raske sellest üle saada .
Igatahes ole tubli ja ära karda sellest ei politseile ega psüholoogile rääkida ! (:
Kui tahta siis suudad ..

OlenLiis kirjutas:Vabandust, aga su mõistusega pole kõik korras. Miks sa üldse mingite purjus võõraste meeste juurde jäid? Mida?? Ma kiirendan siis juba sammu, kui keegi imelikult purjus mulle midagi imeliku puterdama tuleb.

Aga anyway, kui politseile ei suuda rääkida, siis mingit muud teed polegi? Ehk oleksid nõus psühholoogile rääkima sellest? Kuid ma soovitaksin siiski end kokku võtta ja politseisse minna.

Kuigi ma polegi üldse kindel, ega see troll polnud, kuna imelik oli veits
et keegi ei hakka sõimama? ega halvustama? eestis ainult seda tehaksegi! ja valetatakse ja veel hullemat!!

Külaline kirjutas:Mulle jääb arusaamatuks see et kui on seksihimuline naine ja mingi mees röövib ta ära et vägistada. Ma ei saa aru et vägistamine on valus ja seks siis ei ole w. Vägistades ju ka topib oma tilli sinna tuppe ja naine peaks ka orgasmi saama. :| :shock: :| :shock: :| :?
Kas sa arvad, et sa naudiksid seksi inimesega, keda sa jälestad? Inimesega, kes end sulle peale surub? Inimesega, kes ei hooli sinu tunnetest ja heaolust? Ma arvan, et mitte.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”