Minu õde

Olen 23 aastane ja mu õde on nüüd 13. Kui ta oli 10 aastane, siis ma kasutasin teda seksuaalselt ning ähvardasin teda, et ta ei räägiks kellelegi. Ma tegin seda üle aasta nii, et ta lõpuks ei osutanud mitte mingit vastupanu, kuid mul tekkis nüüd probleem: ta muudkui nõuab mult kadakas* ja ähvardab sellega, et räägib välja, mida ma temaga varem olen teinud, kuid seda on nüüd palju vastikum teha kui enne. Jubedaim asi on see, et ta pressib mult seda välja ja väga tihti, ma tõesti ei tea mida teha... Kas ma saan teda milleskis süüdistada peale seda, mida ma talle tegin? Aidake!

Re: Minu õde

Ma ei usu,et see tõsi on,aga,kui on siis oleks sul parem tõde välja rääkida kõigile,kuna tõde tuleb aati välja,kas tahad või mitte.Ja see oleks kõige normaalsem.

PS!Oma vanuse poolest peaks sa olema piisavalt mõistusega,et oma haigeid fantaasiaid sellises alateemas ei rakenda!

Misasja .pressib sult seda välja ,et sa teda veel ahistaksid? :o Kui nii ,siis ei jää sul muud üle ,kui kannatada ,sest sa oled selle auga ära ka teeninud. Tasuta lõunaid pole olemas ,nüüd tasu oma varasemate privileegide eest. Ma ie kujuta eriti ette ,et sa teda milleski süüdistada saaksid. Sellepeale räägiks ta kõik sinu kohta välja. Üldiselt oleks teil mõlemal ilmselt kõige mõistlikum psühhiaatrit külastada.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Oleg1986 kirjutas:Ma ei näe kuidas siin midagi naljakat on. Mul on suur probleem, aga teie lihtsalt naeurvääristate seda. Mul oleks tõesti abi vaja...
Juhul kui see on tõsi, siis see mida sa tegid on jõle. Abi on sul tõesti vaja. Pöördu psühhiaatri poole ning seejärel politseisse.

Põhimõtteliselt on su tegu seadusevastane ja kuna sa
oma õega väga kohutavalt oled käitunud, siis mis abi sa ootad või mis vastukaja sa siit loodad oma "abipalvele"?.
Sa oled kurjategija. Su õel on täielik õigus sind lihtsalt politseile ülesse anda ning loodan, et ta ka teeb seda.
I'm
not

Külaline kirjutas:Ma pakun, et kõik, kes siin "öö haige perv, las annab menti su" teemat keedavad, tahaksid ise ta enda rollis olla. 100% värk.
Eem ,ma ei saa nüüd kõigi est rääkida ,aga mina ta õega küll vahekorras olla ei tahaks :!: :lol:

PS: Ma olen hetero :!:
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

oijah.. sa oled vaese inimese elu pe*se keeranud. mida muud mul soovitada on.. tee mis õige ja aita tal psühhiaatrilist abi saada. ja sa ise peaksid seda sama tegema. ja lõpeta kohe oma kiimasuse rahuldamine OMA ÕE PEAL... püha jumal küll.. kümneaastasega teha seda.. kuhu me jõudnud oleme.. vabaühiskond on liiga vaba.. võibolla oleks tõesti pisut totalitaarset valitsust vaja.. lööb meie haiged mõistused kainemaks. aga sina Oleg või mis iganes asi sa ka pole: lõpeta see tegevus parem heaga.. karma lööb sulle veel ükspäev kõva litaka..
o_O

Ma imestan et sa üldse julgesid sellist teemat siin alustada... Äki tahad ma aitan sind, taon sind raudlatiga niikaua kuni mõistus pähe tuleb näiteks?? Menti mine anna end üles ja saa kuskil kongis peeruvahele, saad ehk siis aru et mis tunne võis su õel olla... Vihkan sinusuguseid värdjaid, lihtsalt tahaks kõigile siukestele tappa anda noh... kui naised kätte ei anna siis tao omaette onni mitte ära näpi väiksemaid...
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”