Homne surm

Olen sis 15 aastane tüdruk , mind on kaks korda vägistatud . :cry: Esimene kord oli mingi sõbranna sõbra juures . Ja teine kord oli see mingi õpetaja , nuuh mingi suht noor 22-24 . Aga nüüd on mul kindel plaan ennast ära tappa , õnneks olen ma kogu julguse kokku võtnud ja see juhtub homme sis . Olen piisavalt kannatanud ja mulle aitab , mul on ka politseiga probleeme , mul on igasugused varastamise ja sellised asjad peal , koolis ma kah ei käi . aga seda ma veel ei tea kas hüppan rongi alla või poon ennast ülesse .Aga seda ma pean , et ennem ku ma seda teen lõigun ma ennast nii kaua kui ma olen piisavalt verd kaotand , sest siis ei saa ena mind keegi aitata . et jah tore oli siin ilmas olla aga kahjuks tuleb alati minna . ma elan muideks tartus . et kui kuulete mingi tüdruku surmast sis t , et see olin mina . Loodav vähemalt seda , et mind ei unustat kiiresti ära . tore , et keegigi kuulis mida mul r22kida oli . Vähemalt ma saan õnnelikuks . :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Re: Homne surm

ära räägi sellist juttu! Kõik inimesed on midagi väärt, kes siin ilmas elavad. Nad ei oleks sündinud, kui neid ei vajataks siia. Kõigil on elus probleeme, mõnel suuremad, mõnel väiksemad. Aga tuleb osata probleemi lahendada, kui hull probleem see ka ei oleks. Ja mitte mingil juhul, ei tasu üldse isegi mõelda enesetapule! sa saad kõigist probleemidest üle, aga omal ajal. niiet enesetapu mõte unusta kohe ära !

Kui see tõsi peaks olema- PALUN ära tee seda. Võõral on alati hea teiste probleemidest rääkida kuid usu- hullematestki olukordadest on lahendus leitud. Räägi veel oma murest kas või siin foorumis kuid ära tee nii nagu kirjutad !

ercy kirjutas:nii nõrk oledki jah? mina kyll nii kergelt alla ei annaks, et mulle haiget teinud inimesed hiljem minu haual naermas käiks? never
Sina ei annaks, inimesed on erinevad.

Leian et enesetapu mõtetega inimesesse tuleb suhtuda täie tõsidusega!

Sina kulla Pisike.
Palun räägi siin meile, usu sul hakkab kergem kõik koos aitame sul leida parima lahenduse, kuidas saada üle oma rasketest kogemustest ja eluga edasi minna, ära tee midagi mõtlematut mida hiljem enam iial muuta ei saa!
Palun
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Et kui sa veel elus oled, siis ma soovitaks pigem rongi alla hüpata, poomine on kuidagi liiga ametliku hukkamise moodi ja pealegi, mõtle kui lahe oleks rongi alla hüpata. Sitaks kõva. Ütle, kus hüppad ka, tahaks paar head pilti saada. Ma fotograaf. Sitaks kõva.

Oleg1986 kirjutas:Et kui sa veel elus oled, siis ma soovitaks pigem rongi alla hüpata, poomine on kuidagi liiga ametliku hukkamise moodi ja pealegi, mõtle kui lahe oleks rongi alla hüpata. Sitaks kõva. Ütle, kus hüppad ka, tahaks paar head pilti saada. Ma fotograaf. Sitaks kõva.

Kuule sa oled ikka eriti vastik ja südametu tropp või??See on sinu arust jube naljakas ja lahe asi,kui keegi tahab endalt elu võtta??! Kas sul endal ei ole vastik,kuidas sa õhutad kedagi ennast tapma? Ja kui sa muud moodi ei saa olukorra tõsidusest aru,siis palun mõtle vähemalt sellele,mis siis oleks,kui keegi õhutaks su enda lähedast niimoodi?

Palun mõtle,enne kui kirjutad,kui sul seal üleval on üldse midagi,millega mõelda!

Oleg1986 kirjutas:Et kui sa veel elus oled, siis ma soovitaks pigem rongi alla hüpata, poomine on kuidagi liiga ametliku hukkamise moodi ja pealegi, mõtle kui lahe oleks rongi alla hüpata. Sitaks kõva. Ütle, kus hüppad ka, tahaks paar head pilti saada. Ma fotograaf. Sitaks kõva.
kuule kangelane, mine reibi oma õde edasi okei?
kadakas* siukse kuke kätte saaks, annaks ise molli, ausalt :x
<3

Saan aru ,et sul on raske ja halb kui on halbu asju juhtunud.
Nagu kõik seda sulle kordavad mis on ka õige ,et ÄRA TE ENESETAPPU!!
Kas sul pole toetavaid sõpru?
Ema,isa,venda,õde???
Alati saab leida lahenduse...
Ma arvan ,et ma mõtleks ka enesetapule kui mul oleks nii sitasti läinud aga ma laseks omal aru pähe peksta!

selles on sul õigus. enesetapp on lahendus. Ainult ,et paganama kehv lahendus ,peaks mainima. Ise olen ka vahel mõelnud. Tegudeni pole veel jõudnud ,sest mul on ikka tunne ,et äkki on homme just see päev ,kui kõik paremuse poole liikuma hakkab. Väga kahju oleks ,kui ma seda päeva ei näekski. Ma soovitaksin sul elada päev korraga. Kanna oma politsei poolt ette nähtud karistus ära. Peale karistuse kandmist oleks palju kergem-politsei oleks kaelast ära. Üks mureke jälle vähem. Siis võid tasapisi kooli minna. Sa ei peagi alguse seal täie koormusega käima. Õpid nii nagu mina ,siis kui ma väga haige olin. Põhiaineid ainult. Neid ka nii ,et kontrolltõid ei ole ,kodus pead aint tubli olema ,sest sinna jäetakse siis ikka jõhkralt õppida. Väikeste pausidega saad sellegagi hakkama. Kui nats toibunud oled ,võid jälle kooli minna. Kas muidu keegi armastab sind? On sul keegi ,kes sind vajab? Leia endale ka keegi selline ja ,kui iga päev ei lähegi kergemaks ,siis tasapisi ikka. Küll näed. Ole tugev ja küll sa hakkama saad.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

ära enesetappu külltee.
Sest need kes on vägistanud sind võivad teha pärast su surma seda teistele.
Sa pead nad pollarile andma ja alatikaasas näiteks pipragaasi kandma.
Kui ennast tapad hakkavad kõik jbedalt leinama ja siis su vanemad on elulõpuni kurvad!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :( :x :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

tere!!
Ma mõistan et sul on väga raske. Koos leiame lahenduse. Enesetapp ei ole lahendus. Ka mul on olnud selliseid musti päevim, kus tunnen et elu on läbi ja kõik on mõtetu..
Kuid alati tuleb seada endale eesmärk mille poole võidelda. Sa oled alles nii noor ja sul on elu ees..
Ma mõistan et need probleemid on rasked. Ma kuulan sind alati ära ja aitan sind..
Leiame koos mõne toreda lahenduse..
Pole mõtet endal elu võtta ,sest sind jäävad igatsema su sõbradm, su vanemad sugulased ja inimesed kellest sa veel mitte midagi ei tea. Küll sa leiad endale ka poisi kes armastaks sind just sellisena nagu sa oled.
Ära palun võta endalt elu sest need inimesed on nõrgad.. Sina aga oled tugev kui sa juba oled suutnud nii palju üle elada siis elad ka selle aja üle..
Küll kõik saab korda ma aitan sind puhtsast südamest..
Palju jõudu ja jäksu kui sul on siis kasutaja siis saadan sulle kah kirja. Leiame koos lahenduse!
Palju jõudu!!
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

ma ei tea kas ta surnud või ei aga nagu mul eriti kahju ei ole kui mingi lollakas ennast ära tapab.et kui elus saagu selgeks et kõigil suht suva sust kui ära tapad
nii sa meelde jäätki loll laps tegi enesese tapu ega sa nende smiledega lõpus headmeelt et väljendanud vms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma tahan suga rääkida sellest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!saada PM kui elus

7777leon kirjutas:ma ei tea kas ta surnud või ei aga nagu mul eriti kahju ei ole kui mingi lollakas ennast ära tapab.et kui elus saagu selgeks et kõigil suht suva sust kui ära tapad
nii sa meelde jäätki loll laps tegi enesese tapu ega sa nende smiledega lõpus headmeelt et väljendanud vms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hehe, mina tema asemel vastak sulle, et sina jääd temale meelde kui hüüumärgimees ;)

Vaevalt ,et inimest ,kes on omadega nii läbi ,et isegi enese alalhoiu instinkt ei tööta väga huvitab missugusena ta meelde jääb.

enesetapp on nõrkadele. see jääb alati kehtima. see pole mingi fcking lahendus. uues elus tulevad eelmiste elude jamad taas pinnale. inimesed sünnivad kindla eesmärgiga - see eesmärk tuleb leida. aga vb sa oledki juba selle leidnud ja saavutanud. (ärge hakake mind tropiks sõimama.)

Ma ei näe ühtegi põhjust sind tropiks sõimata. :lol: Ainus nõrk koht sinu teoorias on ,et enamik inimesi ei usu taassündi. Kas enesetapp on nõrkadele või tugevatele? Selleks peaks välja mõtlema ,missugune on nõrk või tugev inimene. Või mõtled sa ,et inimene ,kes teeb enesetapu ongi automaatselt nõrk. Kas sulle ei tundu see liigse lahmimisena? Inimene ,kes on vähi viimases staadiumis. Inimene ,kes teab ,et ta sureb paari nädala jooksul ja kannatab hetkel suuremates valudes ,kui sina ettegi kujutada suudad. Kui see inimene tapab end lõpuks morfiini üledoosiga ,siis on ta nõrk? Kes oled sina ,et seda väita? Sa ei tea ,mida tähendab sellises olukorras olla ja tänu sellele ei oska sa ka öelda ,kes on nõrk ja kes on tugev.

see ongi inimese enda otsustada kas ta usub taassündi, enamus usuvad. miks sa väidad, et ma ei ei tea mida ta tunneb? sa ei tunne mind, sa pole mu elust midagi kuulnud. jah, enesetapp ON nõrkadele. tugev suudab leida lahenduse v leiab muu mooduse, et kannatama ei peaks, nõrk annab alla ning loodab, et enesetapp vms lõpetab ta piinad. ma olin nõrk - koolis kiusati, solvati, koduelu vägivaldne (oi kui vägivaldne) jms. tahtsin ka napilt enesetapu teha. siis võtsin end kokku ja mõtlesin, et pean prob. lahendused leidma. nüüdseks saan koolis KÕIGIGA hästi läbi, kodus on kõik ok. ja mu elu on jälle tore. ja ma tean piisavalt hästi, kes on tugev ja kes nõrk!

Ma ei rääkinud temast vaid viimases staadiumis vähihaigetest. Oled sa olnud viimases staadiumis vähihaige? Ometi teevad sellised inimesed tihtipeale enesetapu. Ma ei küsi sult ,kas nad on nõrgad ,sest tean ,et sa pole pädev sellele küsimusele vastama. Muideks on asju ,millele ei leidu lahendusi. See ,et sinu kodune olukord paranes on väga tore. Alati aga see nii ei ole. On peresid ,kus laps kannatab terrori all kuni välja kolimiseni. Sa pole olnud nende olukorras ja pole pädev nende otsuseid kritiseerima. Elu ei ole must-valge. See ,et sul ei ole olnud ideaalne lapsepõlv ei tähenda veel ,et sa suudaksid oma kogemuste põhjal adekvaatselt kritiseerida kõikide teiste inimeste valikuid. Ja kui nüüd rääkida nendest nn nõrkadest inimestest. Seda on sinu jutust tunda ,et sa pole kunagi olnud nõrk inimene. Nõrk olla on kohutavalt raske. See on hingemattev ,kui sa tunnetad oma abitust ja suutmatust ennast aidata. Ja see ei tee nõrga inimese elu sugugi kergemaks ,kui seda talle meelde tuletada ,et ta nõrk on ja siis veel halvustada teda ja tema valikuid. Niiet jah ,sul on elult veel palju õppida. Palju jaksu sulle ja väga vinge ,et oled seni oma probleemidega nii hästi toime tulnud. Praegu oled sa harjunud võitma. Ma loodan ,et sa ei pea kunagi elus kaotustega harjuma ,sest see on palju raskem ,kui sa arvata oskad. Ole siis tugev ja ära enesetappu tee.;)

mamf kirjutas:see ongi inimese enda otsustada kas ta usub taassündi, enamus usuvad. miks sa väidad, et ma ei ei tea mida ta tunneb? sa ei tunne mind, sa pole mu elust midagi kuulnud. jah, enesetapp ON nõrkadele. tugev suudab leida lahenduse v leiab muu mooduse, et kannatama ei peaks, nõrk annab alla ning loodab, et enesetapp vms lõpetab ta piinad. ma olin nõrk - koolis kiusati, solvati, koduelu vägivaldne (oi kui vägivaldne) jms. tahtsin ka napilt enesetapu teha. siis võtsin end kokku ja mõtlesin, et pean prob. lahendused leidma. nüüdseks saan koolis KÕIGIGA hästi läbi, kodus on kõik ok. ja mu elu on jälle tore. ja ma tean piisavalt hästi, kes on tugev ja kes nõrk!
Kui inimene on nõrk, siis ta ei suudaks ennast ära tappa. Ta lihtsalt ei julgeks. Enesetapp on samas ka tugevatele, kes julgevad seda teha.
ainult tema ( k k )

Ilmar kirjutas:
7777leon kirjutas:ma ei tea kas ta surnud või ei aga nagu mul eriti kahju ei ole kui mingi lollakas ennast ära tapab.et kui elus saagu selgeks et kõigil suht suva sust kui ära tapad
Hehe, mina tema asemel vastak sulle, et sina jääd temale meelde kui hüüumärgimees ;)

ma olengi :D aga ta siiski surnud siis???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (ma olen küsimärgi mees)

Külaline kirjutas:
Ilmar kirjutas:

ma olengi :D aga ta siiski surnud siis???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (ma olen küsimärgi mees)

aa jah, kui surnud siis kuidas ta tappis ennast : ) kui elus siis kuidas sa kavatsed end tappa

polesinuasi kirjutas:
mamf kirjutas:see ongi inimese enda otsustada kas ta usub taassündi, enamus usuvad. miks sa väidad, et ma ei ei tea mida ta tunneb? sa ei tunne mind, sa pole mu elust midagi kuulnud. jah, enesetapp ON nõrkadele. tugev suudab leida lahenduse v leiab muu mooduse, et kannatama ei peaks, nõrk annab alla ning loodab, et enesetapp vms lõpetab ta piinad. ma olin nõrk - koolis kiusati, solvati, koduelu vägivaldne (oi kui vägivaldne) jms. tahtsin ka napilt enesetapu teha. siis võtsin end kokku ja mõtlesin, et pean prob. lahendused leidma. nüüdseks saan koolis KÕIGIGA hästi läbi, kodus on kõik ok. ja mu elu on jälle tore. ja ma tean piisavalt hästi, kes on tugev ja kes nõrk!
Kui inimene on nõrk, siis ta ei suudaks ennast ära tappa. Ta lihtsalt ei julgeks. Enesetapp on samas ka tugevatele, kes julgevad seda teha.
...ja kasutavad oma jõudu ikka erakordselt mõttetuks asjaks, kui nad võiksid selle asemel elus nii palju korda saata.

Sa oled kindlasti palju pidanud läbi elama ning palju kordi tundma, et kellelgi pole sind vaja. Kuid samas, igale inimesele laotakse turjale vaid niipalju jamasid, kui ta suudab kanda. Seega, kui sul on turjal ühed kõige raskemad probleemid, oled sa järelikult sündinud erakordselt tugevaks inimeseks. Kasuta seda, võta vastutus oma elu eest ja anna oma parim, et seda parandada. Kui see kõik kord läbi saab, oled sa tugevam kui kunagi varem ja miski ei suuda sind enam murda.

Kas su enesetapu põhjus on vägistamine või see, et sa tunned, et kellelegi ei lähe sa tegelikult korda?

Kui vägistamine... siis see on kindlasti üks kõige hullemaid asju, mis kellegagi juhtuda saab. Tunne, et su keha ei kuulu sinule ja et kõik võivad seda oma suva järgi kasutada. Teisest küljest - kas see värdjas ja tropp, kes su ära vägistas, on väärt, et TEMA pärast oma elu anda? Kui surra, siis juba millegi õige ja hea nimel, mitte mingi alaarenenud sitapea pärast. Seda enam, et ega tema selle pärast niikuinii ei kannataks.

Kui tunned, et kellelegi ei lähe sa tegelikult korda... siis sinu surm seda kindlasti ei muuda. Mõned aastad peale sinu surma sind igatsetaks ja mälestataks, aga 10 aastat hiljem ei mäletaks sind enam keegi. Sa oleksid kõigi jaoks minevik, lihtsalt üks laps, kes ennast ära tappis, kellest suurt midagi siia maailma järgi ei jäänud, mitte midagi, mille pärast teda pikemalt mäletada. Tee oma elust parem midagi ilusat ja suurt, selle asemel, et nii vara alla anda.

Mõtle, sa oled juba kaua kannatanud, kas poleks pisut kahju nüüd alla anda? Ehk on homme päev, kus kõik hakkab paremini minema.

Tegelikult oleme me kõik asendatavad. Maailmas pole inimest, kes oleks meie juures alati kohal ning valmis aitama ja hoolitsema. Ainus variant, kuidas garanteerida, et keegi sind alati armastab, on teha seda ISE. Ma ise ootasin ka päris pikalt inimesi, kes tuleksid ja päästaksid mu üksindusest. Siis loobusin ja otsustasin toetuda vaid enda jõule, selle asemel, et raisata seda nurgas nutmisele. Ja aegamööda tulid ka sõbrad ja inimesed, keda ma olen tõesti armastanud ja kes mind on armastanud. Ole ise enda eest alati väljas.

Igatahes ma soovin sulle kõike ilusat ja loodan, et sa saad elult kõik selle, mida väärt oled!
Sündides oleme alasti, näljased ja läbimärjad. Siis lähevad asjad hullemaks...

usu mind paljud inimesed kes on suurena kuulsad ja rikkad olid väikestena vaesed ja õnnetud näiteks ma ei mäleta mingi inlismaalt hollywoodi näitleja oli noorena vaene rekkajuht ja youtube'i mysteryguitarman elas väiksena paarist plekitükkist tehtud huttis ja nüüd on ta abielus ja õnnelik ning üpriski kuulus. elu on väga kallis ära lase seda nii kergelt käest
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”